Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 16:07, Damianuss1 napisał:

Tak więc doczekaliśmy się już pierwszego patha do nowego Call of Duty (Call of Duty:
World at War PC Patch 1.1), który poprawia wszystkie błędy, na które można było natknąć
się w BECIE. Pełny spis poprawek na głównej stronie callofduty.com.

Obudziłeś się :-> Już od wczoraj rana jest i ktoś już pisał o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele osób już gra. No więc mam pytanie jak z optymalizacją?
Bo beta działała u mnie kiepsko na Normalnych detalach przy czym CoD4 śmigał na 1280x1024 Extra detale AA x2 i wyłączone dynamiczne oświetlenia i ok 40 FPS.
Czy wersja finalna jest lepiej z optymalizowana od bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:23, Carl92 napisał:

Pewnie wiele osób już gra. No więc mam pytanie jak z optymalizacją?
Bo beta działała u mnie kiepsko na Normalnych detalach przy czym CoD4 śmigał na 1280x1024
Extra detale AA x2 i wyłączone dynamiczne oświetlenia i ok 40 FPS.
Czy wersja finalna jest lepiej z optymalizowana od bety?

Powinna.

W końcu beta jest do wyłapywania błędów. Najlepiej będzie można sprawdzić przy demie które powinno być lepiej zoptymalizowane. Jak będzie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:23, Carl92 napisał:

Pewnie wiele osób już gra....


Wróć! Europejska premiera jest jutro. US i A mają grę od dwóch dni. Nie sądzę, by ktokolwiek stąd grał. Chyba, że ma "wujka" ze stanów.

A tak poza tym to serio w Saturnie za 99zł ?! Walić nieśmiertelnik xD Idę do Saturna, 30 zł różnicy to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:25, Meykan napisał:


W końcu beta jest do wyłapywania błędów. Najlepiej będzie można sprawdzić przy demie
które powinno być lepiej zoptymalizowane. Jak będzie oczywiście.


Mam dylemat bo nie wiem czy kupować na kompa bo kupię i będzie kiepsko chodzić. Myślałem, jeszcze nad wersją na ps2, ale to może mnie zrazić, grafika zła może nie być, ale to nie to samo co next-gen. Słyszałem jeszcze, że wersja PS2 ma dodatkowe misje.

Outlander-pro
podobno na Golu chwalą się, że dostali swoje pre-ordery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój sprzęt wcale taki zły nie jest. Ja bym ci radził na kompa kupić. PS2 już miała swoje lata a ci powiem że teraz ci którzy robią właśnie tak jak twórcy Coda 5 na szereg platform to patrzą tylko na PS3,X360 i PC.

Te starsze mają gdzieś tylko po to żeby były. Może demo jak będzie to przetestuj na swoim PC. Chyba że się bardzo niecierpliwisz to kup bo na pewno będzie ci chodził wyżej niż na minimalnych bo Treyarch jak i Infity Ward umie zoptymalizować silnik.

Wymagania są tylko ciut większe od CoD4 ale komu CoD4 wszedł temu i 5 wejdzie również.

PS2 ma dodatkowe misje? No nie wiem jak twoja informacja jest na 100% to bierz ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:07, Damianuss1 napisał:

Tak więc doczekaliśmy się już pierwszego patha do nowego Call of Duty (Call of Duty:
World at War PC Patch 1.1), który poprawia wszystkie błędy, na które można było natknąć
się w BECIE. Pełny spis poprawek na głównej stronie callofduty.com.


Przydalo by sie jakies spolszczonko, bo pare poprawek nie zrozumialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to przydałby się słownik :P Jeśli to prawda, że więcej błędów zostało wyłapanych to trzeba czekać na mikołaja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym polskim sklepie internetowym (nie wiem czy można reklamować, więc się wstrzymam) już dziś rozpoczęła się wysyłka polskiej(!!!) wersji Call of Duty: World at War. Napisane zostało również, że maksymalny czas oczekiwania to 48 h czyli już w piątek ludzie będą grać. Czemu w takim porządnym sklepie jak gram.pl musimy czekać aż(?!) 2 dni do rozpoczęcia wysyłki, podczas gdy w innych sklepach już rozsyłają egzemplarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:57, Mattti54 napisał:

W pewnym polskim sklepie internetowym (nie wiem czy można reklamować, więc się wstrzymam)
już dziś rozpoczęła się wysyłka polskiej(!!!) wersji Call of Duty: World at War. Napisane
zostało również, że maksymalny czas oczekiwania to 48 h czyli już w piątek ludzie będą
grać. Czemu w takim porządnym sklepie jak gram.pl musimy czekać aż(?!) 2 dni do rozpoczęcia
wysyłki, podczas gdy w innych sklepach już rozsyłają egzemplarze?


żeby było jeszcze "milej" to powiem Ci,że w MM jest już dziś do kupienia za 119,99 :-)
Już dawno zrezygnowałem z tych tzw. preorderów, bo w marketach mam grę po pierwsze taniej,a a po drugie tego samego dnia lub nawet wcześniej niż data premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 18:01, siatix napisał:

żeby było jeszcze "milej" to powiem Ci,że w MM jest już dziś do kupienia za 119,99 :-)
Już dawno zrezygnowałem z tych tzw. preorderów, bo w marketach mam grę po pierwsze taniej,a
a po drugie tego samego dnia lub nawet wcześniej niż data premiery.


Tak , wiem o tym lecz chodzi mi o internetowe sklepy. Poza tym mi się nie spieszy bo mam komputer w naprawie już 2 tydzień. Tyle zajmuje wymiana spalonej karty graficznej. Po prostu pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:57, Mattti54 napisał:

W pewnym polskim sklepie internetowym (nie wiem czy można reklamować, więc się wstrzymam)
już dziś rozpoczęła się wysyłka polskiej(!!!) wersji Call of Duty: World at War. Napisane
zostało również, że maksymalny czas oczekiwania to 48 h czyli już w piątek ludzie będą
grać. Czemu w takim porządnym sklepie jak gram.pl musimy czekać aż(?!) 2 dni do rozpoczęcia
wysyłki, podczas gdy w innych sklepach już rozsyłają egzemplarze?

Piszesz o Ultimie. Ja jutro jadę do Saturna, bo gazetka jest od 13 listopada. Są bardzo duże szanse, że ją dostane. W porównaniu do tych co zamówili na GRAM.pl zaoszczędzę 30 zł, ale wy za to będziecie mieć nieśmiertelnik...

Naprawdę nie umiem się już doczekać. Mam nadzieję, że żadnych błędów nie będzie... Z betą nie miałem większych problemów, a nie chciałbym wyrzucić 100 zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:09, Grinczar napisał:

Piszesz o Ultimie. Ja jutro jadę do Saturna, bo gazetka jest od 13 listopada. Są bardzo
duże szanse, że ją dostane. W porównaniu do tych co zamówili na GRAM.pl zaoszczędzę 30
zł, ale wy za to będziecie mieć nieśmiertelnik...


Nie, nie o Ultimie chodziło mi o Timsoft (wtf? nie słyszałem nawet o tym ale przysłali mi spam na poczte) I nadal czekam na odp czym jest spowodowana różnica w dacie wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:00, Ryan Kam napisał:

Jak dla mnie takie gry powinny być brutalne. Niech pokazują prawdziwą wojnę a nie beztroskie
bieganie z karabinkiem po planszy.


Pierwej, oświadczenie: Nie grałem (jeszcze!) w WaW, więc nie wypowiadam się jak to wygląda w grze. Odniosę się tylko do zacytowanego przez Ciebie fragmentu recenzji + Twojego i poniższych komentarzy.

Na ile zrozumiałem recenzenta (zaglądnąłem specjalnie do samej recenzji), autor piętnuje nie brutalność jako taką, lecz brutalność przesadzoną. Twoje zdanie, które zostawiłem na górze posta jest prawdziwe, ale jeśli jest tak jak opisano, toto już jest przegięcie w drugą stronę. W CoDzie 4 który IMHO ocierał się o geniusz w swoim gatunku, owszem, brakowało mi troszkę realizmu pola walki. Price strzela Al-Asadowi w pysek? Ejj, z takiej odległości z twarzy powinien mu zostać budyń, co zresztą dałoby graczowi wkurzonemu na zbrodniarza i na dość ciężki etap tę odrobinę zasłużonej satysfakcji, nawet za cenę tych 18+. Wyczyściłeś "rurą" jakiś domek? No, to ów domek powinien zmienić się w lokalny sklep z mięskiem. A takto jedyną brutalnością była oskryptowana scena urywania ręki... troszkę szkoda.

Ale z DRUGIEJ strony, jeśli rzeczywiście w tej "niby piątce" momentami to "ręka noga mózg na ścianie serce na widelcu" to... panowie. Z jednej przesady uderzyliście w drugą! Nie pojmuję dlaczego przyczepiono się do sceny wypalania oka niedopałkiem - okej, dla niektórych jest to epatowanie brutalnością, ale takie były i zapewne będą wojny na Dalekim Wschodzie. Okrutne, brutalne, straszniejsze niż przeciętny Europejczyk sobie by wyobraził. To dobrze buduje nastrój gry rozgrywającej się "częściowo" na takich polach bitew, gdzie z całego garnizonu zostawało kilkunastu Japończyków, bo reszta albo wsadziła sobie w kieszeń / usta granat, albo zaszarżowała na gniazda karabinów maszynowych (BTW, dla smaczku albo poszerzenia wiedzy polecam naprawdę dobry i realistyczny dyptyk Clinta Eastwooda o inwazji na Iwo Jimę). Lecz urywanie kończyn co 5 metrów... ekhm, mówimy o II wojnie światowej czy o Wojnie Stuletniej?

Ale to taka mała moja sugestia i dygresja. ^^'' Howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:01, siatix napisał:

żeby było jeszcze "milej" to powiem Ci,że w MM jest już dziś do kupienia za 119,99 :-)
Już dawno zrezygnowałem z tych tzw. preorderów, bo w marketach mam grę po pierwsze taniej,a
a po drugie tego samego dnia lub nawet wcześniej niż data premiery.

W takim razie w sob czy tam piątek zapoluję sobie na nowego CoD w MM ; ). Dzięki za współrzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 18:09, Grinczar napisał:

Naprawdę nie umiem się już doczekać. Mam nadzieję, że żadnych błędów nie będzie... Z
betą nie miałem większych problemów, a nie chciałbym wyrzucić 100 zł w błoto.


Hmm, to potwierdzasz, że w Saturnie powinien być WaW za 99zł ? Bo taka plotka jest, a to byłaby najlepsza cena i ja np mógłbym sobię podarować ten nieśmiertelnik z gramu (w końcu to te 20 czy 30 zł drożej za sam nieśmiertelnik) więc z Saturna by się szalenie opłacało. Niestety głupi Saturn na swojej stronie nie ma oferty, a nawet jak znajdzie się CoD''a to nie ma przy nim ceny.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:00, Outlander-pro napisał:

Hmm, to potwierdzasz, że w Saturnie powinien być WaW za 99zł ? Bo taka plotka jest, a
to byłaby najlepsza cena i ja np mógłbym sobię podarować ten nieśmiertelnik z gramu (w
końcu to te 20 czy 30 zł drożej za sam nieśmiertelnik) więc z Saturna by się szalenie
opłacało. Niestety głupi Saturn na swojej stronie nie ma oferty, a nawet jak znajdzie
się CoD''a to nie ma przy nim ceny.

Pozdro

Oferta specjalne > Gazetka i wszystko masz. Oferta od 13.11 do 18.11

Czemu piszesz "Pozdro" na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 19:05, Grinczar napisał:

Oferta specjalne > Gazetka i wszystko masz. Oferta od 13.11 do 18.11


W warszawskich Saturnach gazetka prezentuje same laptopy ...Nic o CoDzie nie ma.

Dnia 12.11.2008 o 19:05, Grinczar napisał:

Czemu piszesz "Pozdro" na końcu?

Bo pozdrawiam i tyle ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:12, Outlander-pro napisał:

W warszawskich Saturnach gazetka prezentuje same laptopy ...Nic o CoDzie nie ma.

Racja. To tylko Katowice mają takie szczęście.

Dnia 12.11.2008 o 19:12, Outlander-pro napisał:

Bo pozdrawiam i tyle ? :o

W prawdziwym życiu też na końcu zdania mówisz: "Pozdro"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować