Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 06:15, ^RaZZieL^ napisał:

>
> Tymczasem wracam do cod 4, cod 5 to syf. fuj fuj.

Ludzie którzy wiedzą na czym ten świat stoi, już w drugim dniu spędzonym przy grze w
betę stwierdzili, że ten CoD to nic innego jak mod, w dodatku zrobiony kiepsko i wyraźnie
bez polotu. Ponad wszystko niedopacowany. Może niedługo dostaniemy go darmo - więcej
warty nie jest xE


Najzabawniejsze jest, ze w instrukcji jest info, ze gra obsluguje pada od 360 pod windowsem.

szkoda ze w wymaganiach zalecanych pad nie jest polecany zamiast myszy... - -"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 07:05, Deamian napisał:


Najzabawniejsze jest, ze w instrukcji jest info, ze gra obsluguje pada od 360 pod windowsem.


Trudno się nie zgodzić, szkoda tylko, że tytuły niegdyś PCtowe tylko tracą na wpychaniu ich na siłę, pod publikę - graczowi konsolowemu. Świat głupieje, gry nie mogą być za daleko z tyłu.

Smuci jednak to, że z okazji wydania ''nowego'' CoD''a - stary, lepszy i bardziej grywalny nie doczeka się nowego update czy też mapy. W końcu teraz ma zarobić Treyarch, a Panowie od prawdziwego CoD''a mają grzecznie się nie udzielać.

Może to i lepiej? Szybciej dostaniemy ''piątkę'' - miejmy nadzieje tym razem tą właściwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem w saturnie za 119zl, pogralem troche wczoraj, gra sie przyjemnie, chociaz hitboxy sa gorsze niz w cod4 chyba, strzelam obok koles ginie :p beta to ta sama wersja gry co w klepach, chociaz wyszedl patch juz. Gierka hmm przyznam, ze jakis powiew swiezosci i nawet fajnie sie gra. Jest mozliwosc wieksza modyfikacji serwerwow. Trzeba poszukac dobrego serwa, na razie nie znam zadnego dobrego. Moze jak wystartuje serwer GROMU to bedzie git ;p Chyba ze znacie jakies fajne? Bo tutaj duzy wplyw na przyjemnosc z gry odgrywa serwer.

a tu macie troche fixow do configu:
http://www.progaming-tips.com/cod4-config.html - standard

/r_dof_enable 0 - wylacza glebie pola !!!, bloom effect (dlugo szukalem jak to gowno wylaczyc)
/waypointiconheight 15 - zmniejsza wielkosc "celi" objectives
/waypointiconwidth 15 - zmniejsza wielkosc "celi" objectives

komenda na fps dalej nie dziala ;)

Pozdrawiam

Z hardcora to moze ten serw byc ok:

[OMG] World at War Server
IP Address: 87.117.194.98:28940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 11:27, Davw napisał:

Myślicie, że jak wziąłem kuriera to będę dzisiaj miał CoD''a??


Wydaje mi się, że nie. Gry wysyłają dzisiaj, a kurier ma za zadanie dowieść przesyłkę dzień po wysłaniu, czyli paczkę będziesz miał jutro bądź w poniedziałek (zależy czy będą rozwozić również w weekend). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 11:27, Davw napisał:

Myślicie, że jak wziąłem kuriera to będę dzisiaj miał CoD''a??

bylo trzeba kupic w sklepie jak ja, gre mialem wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Myślicie, że jak wziąłem kuriera to będę dzisiaj miał CoD''a??
>
> Wydaje mi się, że nie. Gry wysyłają dzisiaj, a kurier ma za zadanie dowieść przesyłkę
> dzień po wysłaniu, czyli paczkę będziesz miał jutro bądź w poniedziałek (zależy czy będą
> rozwozić również w weekend). :)
>

No nie zawsze, bo kilka razy zamówiłem pre-order standardowo z kurierem to wysłali prawdopodobnie dzień przed planowaną premierą, ponieważ na premierze już miałem :P Ale pożyjemy zobaczymy.

> > Myślicie, że jak wziąłem kuriera to będę dzisiaj miał CoD''a??
> bylo trzeba kupic w sklepie jak ja, gre mialem wczoraj :P

Tak się składa, że ja zamówiłem pre-order jak tylko się ukazał tj. nie wiedziałem, że będzie opóźniony względem premiery ogólnej. Przynajmniej nieśmiertelnik dorzucają.

A tak na marginesie to chory jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma. Ale za 99 zł mogłem sobie odpuścić ten nieśmiertelnik. W końcu i tak będzie on na Allegro.

W końcu europejskie serwery i era małych pingów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:16, Davw napisał:

No nie zawsze, bo kilka razy zamówiłem pre-order standardowo z kurierem to wysłali prawdopodobnie
dzień przed planowaną premierą, ponieważ na premierze już miałem :P Ale pożyjemy zobaczymy.


Tak, to prawda. Sam kiedy zamawiałem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, to przesyłkę dostałem w dniu premiery, jednak w tym przypadku będzie inaczej. Wystarczy zobaczyć status przesyłki (pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 14.11.2008). Dalej sądzisz, że grę dostaniesz dzisiaj ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:55, Bakter Naktacz napisał:

> No nie zawsze, bo kilka razy zamówiłem pre-order standardowo z kurierem to wysłali
prawdopodobnie
> dzień przed planowaną premierą, ponieważ na premierze już miałem :P Ale pożyjemy
zobaczymy.

Tak, to prawda. Sam kiedy zamawiałem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i S.T.A.L.K.E.R.:
Czyste niebo, to przesyłkę dostałem w dniu premiery, jednak w tym przypadku będzie inaczej.
Wystarczy zobaczyć status przesyłki (pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie
wysłane 14.11.2008). Dalej sądzisz, że grę dostaniesz dzisiaj ? :P


Ehhh...krótka piłka:Zostaliscie wprowadzeni w błąd?Zamówiliscie pre0ordera któy nie dotarł na premiere?Zróbcie tak jak ja robie w podobnych sytuacjach;marsz do MM po gre a przesyłki nie przyjmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam dziwny problem z grą, otóż po przejściu trzech misji, następuje intro do ataku na lotnisko i po obejrzeniu intra grę mi wywala do pulpitu.
Czego może to być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:27, rafekx 12 napisał:

> > No nie zawsze, bo kilka razy zamówiłem pre-order standardowo z kurierem to
wysłali
> prawdopodobnie
> > dzień przed planowaną premierą, ponieważ na premierze już miałem :P Ale pożyjemy

> zobaczymy.
>
> Tak, to prawda. Sam kiedy zamawiałem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i S.T.A.L.K.E.R.:

> Czyste niebo, to przesyłkę dostałem w dniu premiery, jednak w tym przypadku będzie
inaczej.
> Wystarczy zobaczyć status przesyłki (pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie

> wysłane 14.11.2008). Dalej sądzisz, że grę dostaniesz dzisiaj ? :P

Ehhh...krótka piłka:Zostaliscie wprowadzeni w błąd?Zamówiliscie pre0ordera któy nie dotarł
na premiere?Zróbcie tak jak ja robie w podobnych sytuacjach;marsz do MM po gre a przesyłki
nie przyjmuje:)


Jak byś przeczytał mojego posta wyżej to byś skapował o co mi chodzi :P

Ps. wiem, że dzisiaj nie przyjdzie ale będę czekał do 23.59 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 17:03, LuQeMaStEr napisał:

Ależ Empik cenę dowalił - 150 zł za wersję na peceta. Imo lekka przesada.


Lol ? Ja byłem w empiku i cena 129 złotych. O dziwo w Saturnie była ta sama. Okładka z tyłu pudełka lipna. Z poprzednich części bardziej mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 17:12, Ryan Kam napisał:

Lol ? Ja byłem w empiku i cena 129 złotych. O dziwo w Saturnie była ta sama. Okładka
z tyłu pudełka lipna. Z poprzednich części bardziej mi się podobały.


Autentycznie. Dokładnie to 149,90. Jeśli chcesz, to mogę zdjęcie zrobić :)
Ja tymczasem czekam aż ukaże się news na xbox-sky czy CoD5 jest region-free ( kupuję na 360-tkę, którą mam z US ). Jeśli tak to na dniach będę już w gierkę pocinał. Jeśli nie, czeka mnie ok. miesiąc czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie sam prezent i kupiłem Calla 5. Gdy uruchamiam go to nic sie nie dzieje tylko wyskakuje wysyłaj/nie. Mój komp athlon xp 2500 1gb ram radeon 3650 512mb. Musze powiedzieć ze 4 chodziła na wysokich detalach na 1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co juz maja CoDa 5, powiedzcie, warto kupić czy nie, mam nadzieję że tak bo sie na niego napaliłem. Byłem dzisiaj w media markcie, ale był za 120 zł. więc stwierdziłem ze zamówie w ultimie.
A czy jesli zamówiłbym dzisiaj, i jesli wysyłajaw weekendy to jest szansa żebym otrzymał CoD jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:20, Andrew 15 napisał:

Ci co juz maja CoDa 5, powiedzcie, warto kupić czy nie, mam nadzieję że tak bo sie na
niego napaliłem. Byłem dzisiaj w media markcie, ale był za 120 zł. więc stwierdziłem
ze zamówie w ultimie.
A czy jesli zamówiłbym dzisiaj, i jesli wysyłajaw weekendy to jest szansa żebym otrzymał
CoD jutro ?


Jest bardzo nikła szansa. Jak ci bardzo zależy na grze, to jedź i kup w sklepie typu Saturn czy Media Markt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować