Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Skoro są modernizacje albo coś w tym stylu tzn. że się nie da nic z tym zrobić. Po prostu przenoszą nasze konta na inne serwery albo coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam taki problem:
Misje w kampanii włączają się kilka minut (filmik 5 min i misja 5 min :/) Czytałem o tym na rożnych forach ale nikt narazie nie naprawił tego :/ No cóż trzeba czekać z singlem i coopem na następnego patcha... Na szczęście multi działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:49, Sisiu21 napisał:

Ja z kolei mam taki problem:
Misje w kampanii włączają się kilka minut (filmik 5 min i misja 5 min :/) Czytałem o
tym na rożnych forach ale nikt narazie nie naprawił tego :/ No cóż trzeba czekać z singlem
i coopem na następnego patcha... Na szczęście multi działa dobrze.

Teraz Ci działa dobrze, w tej chwili? Bo u mnie nadal połączyć się nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popisali się panowie z Treyarchu... Ledwo kupiłem w grę, bo chciałem w coopa i multi pograć a tu dupa, bo nie da się połączyć do ich servera. Nie ma co świetne rozwiązanie ten server główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:54, Grinczar napisał:

> Ja z kolei mam taki problem:
> Misje w kampanii włączają się kilka minut (filmik 5 min i misja 5 min :/) Czytałem
o
> tym na rożnych forach ale nikt narazie nie naprawił tego :/ No cóż trzeba czekać
z singlem
> i coopem na następnego patcha... Na szczęście multi działa dobrze.
Teraz Ci działa dobrze, w tej chwili? Bo u mnie nadal połączyć się nie może...


Teraz już nie, widocznie coś robią z multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do braku możliwości dołączenia do gier coop/zombie.
Ja zrobiłem taki myk.Przełączyłem na multi, wlazłem na byle jaki server,wyłażę,przełączam na single/coop
i wchodzę na server.

O dziwo u mnie to działa ;o

EDIT:Co nie zmienia faktu, że teraz wszystko nie działa...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo problemów z grą macie. Teraz wszyscy producenci gier jak najszybciej chcą oddac grę a potem wydają same patche. Czy wersje na Xboxa 360 i PS3 też mają takie problemy jak te z PC ?

Może ktoś sypnie jakieś swoje screnny z kampanii i pokaże tą brutalność gry, albo jakiś ciekawy bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem całą kampanię i widziałem:spalone zwłoki,trupy bez kończyn,brak głów u niektórych,brutalne
interwencje maczetą ( :3 ),wiadra krwi itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:31, Wielki Bubba napisał:

Nie, nie zadziała. Ci idioci coś z serverami zesrali...


No to trzeba czekać, nic innego nam nie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:18, Kraju92 napisał:

Ja właśnie ściągam patcha 1.1 do "piątki" i mam nadzieję że ruszy po nim.


O, to już patchyk wyszedł ?
W każdym razie, właśnie wróciłem z Saturna z gierką - niestety zapłaciłem 129zł :(
Widocznie ta promocja, że za 99zł to tylko w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi sie, ze na samym poczatku wystawili za 99 zł, ktos mi tez tak mowil. Ja kupilem za 119 zl w saturnie. Widocznie wzroslo jeszcze do 129 zl. Nie sadze by byly rozne ceny we wszystkich saturnach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:54, Araondoion napisał:

hmm wydaje mi sie, ze na samym poczatku wystawili za 99 zł, ktos mi tez tak mowil. Ja
kupilem za 119 zl w saturnie. Widocznie wzroslo jeszcze do 129 zl. Nie sadze by byly
rozne ceny we wszystkich saturnach ;p

W empikach są różne :P W niektórych za 129 a w niektórych za 149 (np jak u mnie -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:54, Araondoion napisał:

hmm wydaje mi sie, ze na samym poczatku wystawili za 99 zł, ktos mi tez tak mowil. Ja
kupilem za 119 zl w saturnie. Widocznie wzroslo jeszcze do 129 zl. Nie sadze by byly
rozne ceny we wszystkich saturnach ;p

Są różne - pisałem to i także pisze na oficjalnych stronach. W Katowicach powinno być za 99 zł do 18 listopada. Nareszcie już działają serwery!

Szkoda, że wyzerowali statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka. Jak to jest z kooperacją ?? Jak jeden gracz jest prv Miller to drugi kim ?? I co z tym trybem co się gra na zombiaki co był filmik jak wermach się w bunkrze bronił ?? Sa jakies serwery czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:21, Kerigun napisał:

Dwa pytanka. Jak to jest z kooperacją ?? Jak jeden gracz jest prv Miller to drugi kim
?? I co z tym trybem co się gra na zombiaki co był filmik jak wermach się w bunkrze bronił
?? Sa jakies serwery czy jak ??



Tak na prawdę to tej kooperacji nie ma.. udało mi się może do jednej gry przyłączyć.. inne w ogole nie odpowiadają.. jak ja hostuje grę, to nikt się nie wbija.. albo nie widzą, albo nie mogą tak jak ja do innych.. ogólnie lipa i kasy żal.. jedyny plus to, ża jak za rok Infinity Ward wydak gre (na pewno świetną) to nie będą tyle za nią wołać, bo wstyd będzie po "piątce".. Treyah to gówno.. i tyle.. sorki za słownictwo, ale krew mnie zalewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować