Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 19:12, Pernia napisał:

WTF!! Mam już tego dość! OD WCZORAJ NIE MOGE GRAĆ BO NAGLE WYWALA MNIE PB Z BŁĘDEM "CORRUPTED
FILE/MEMORY". próbowałem aktualizacji PB, nic. Próbowałem usunąć cały katalog PB i ściągnać
na świeżo, nic. WTF?!?!?!


reinstalka gry i przed instalką gry najnowszy punkbuster powinno pomóc

ps. miałem to samo z CoD 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:15, Tokix napisał:

a co tam, pochwale się :D

:P Gratuluję .

Czy w codzie waw występuję swastyka ? I czy może ktoś w końcu sypnie jakieś fotki z gry w tym temacie. Gadałem o tym kilka dni temu , ale nic. Oczywiście bez fotek wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam grę od 2 dni i przyznam, że jednak warto było ją kupić nie zważając na patcha. Single daje radę, multi wymiata pod każdym względem mimo kilku niedoróbek. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 21:17, Ryan Kam napisał:

Czy w codzie waw występuję swastyka ? I czy może ktoś w końcu sypnie jakieś fotki z gry
w tym temacie. Gadałem o tym kilka dni temu , ale nic. Oczywiście bez fotek wyników :)


W końcu to druga wojna, swastyka jest. Czemu miałoby nie być ? A co do fotek ... masz na moim profilu w xfire pare screenów, możesz sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP całkiem niezły. Mnóstwo niewidzialnych ścian, trochę za dużo ludków do zabicia, ale grało się bardzo fajnie. Chociaż nie spodziewałem się aż takiej brutalności :)

20081118221551

20081118221703

20081118221748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:18, Zyzio Ziom napisał:

SP całkiem niezły. Mnóstwo niewidzialnych ścian, trochę za dużo ludków do zabicia, ale
grało się bardzo fajnie. Chociaż nie spodziewałem się aż takiej brutalności :)


no i ta recka mi się podoba... krótko, rzeczowo i na temat
ja jeszcze dodam od siebie:
- skopany tryb co-op (na który bardzo liczyłem.. grrrrr),
- pseudonowość w postaci miotacza płomieni (pograjcie sobie w Enemy Territory - skądinąd super grę, ale sprzed ponad 10 lat),
- żałosne, powtarzam, żałosne SI przeciwników i kompanów,
- totalnie wkurzająca muza na menu głównym (jak z 10 minut nie mozna dołączyć do gry co-op to szału dostaje)
- kiepskie mapy multi,
- mnóstwo niewidzialnych scian i wędrówek rowami i wąwozami i wreszcie T34 nie może drzewa przewrócić (a robił to w CoD 1)

plusy gry (subiektywne odczucia):

- karty śmierci (gadżet, który umila rozgrywkę),
- zawsze to jednak CoD (szlachectwo zobowiazuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Istnieje możliwość zmiany aktualnego nicka? W CoD4 można było to zrobić w opcjach gry sieciowej, a tutaj nie mogę się czegoś takiego doszukać : |. Nick chciałbym zmienić, bo obecny, który mam przestał mi się podobać. Nie chcę zakładać nowego konta bo będę musiał skilować wszystko od nowa(?) : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest skopana, nowy patch nie zmienił nic. Najnowsze sterowniki też nic nie dały. Gra odpala sie w 20 sekund w wersji multi. Ładna grafika fajna broń fajnie sie strzela i wogóle ale na 10 prób udało mi sie odpalić plansze 1raz. Słowem jeden raz. Kampania dla jednego gracza ładuje sie 3 minuty po klinkieciu new game musze czekać 10 minut żeby zagrać. Powtarzam jeszcze raz pieniądze wyrzucone w błote. Gra w poniedziałek trafia na allegro i nie kupie już nic wiecej co wypuściło Activision bo jak raz wypuścili syf to będą tak robić zawsze. Czuje sie wystrzelony i okradziony. Wyszedł już nowy patch pare dni temu i do dziisaj nie ma go na stronie polskiego dystrybutora. PRZECIEŻ TO JEST JAKAŚ KPINA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 09:27, AlmostAngel napisał:

Gra jest skopana, nowy patch nie zmienił nic. Najnowsze sterowniki też nic nie dały.
Gra odpala sie w 20 sekund w wersji multi. Ładna grafika fajna broń fajnie sie strzela
i wogóle ale na 10 prób udało mi sie odpalić plansze 1raz. Słowem jeden raz. Kampania
dla jednego gracza ładuje sie 3 minuty po klinkieciu new game musze czekać 10 minut żeby
zagrać. Powtarzam jeszcze raz pieniądze wyrzucone w błote. Gra w poniedziałek trafia
na allegro i nie kupie już nic wiecej co wypuściło Activision bo jak raz wypuścili syf
to będą tak robić zawsze. Czuje sie wystrzelony i okradziony. Wyszedł już nowy patch
pare dni temu i do dziisaj nie ma go na stronie polskiego dystrybutora. PRZECIEŻ TO JEST
JAKAŚ KPINA!!

Może masz jakiś problem z PB? Aktualizacja? Mi kapania ładuje się w kilka sekund, max pół minuty. To pewnie wina posiadanego przez Ciebie sprzętu. Dlaczego oskarżasz Activision? Winę raczej ponosi Treyarch. Na polskiego dystrybutora raczej nie ma co liczyć to prawda. Lem moim zdaniem to porażka, ale patha można pobrać przecież z głównej stronie callofduty.com gdzie znajdują się różne mirrory. Jeśli chodzi o zdanie na temat samej gry, tutaj każdy ma swoje : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 09:54, Damianuss1 napisał:

> Gra jest skopana, nowy patch nie zmienił nic. Najnowsze sterowniki też nic nie dały.

> Gra odpala sie w 20 sekund w wersji multi. Ładna grafika fajna broń fajnie sie strzela

> i wogóle ale na 10 prób udało mi sie odpalić plansze 1raz. Słowem jeden raz. Kampania

> dla jednego gracza ładuje sie 3 minuty po klinkieciu new game musze czekać 10 minut
żeby
> zagrać. Powtarzam jeszcze raz pieniądze wyrzucone w błote. Gra w poniedziałek trafia

> na allegro i nie kupie już nic wiecej co wypuściło Activision bo jak raz wypuścili
syf
> to będą tak robić zawsze. Czuje sie wystrzelony i okradziony. Wyszedł już nowy patch

> pare dni temu i do dziisaj nie ma go na stronie polskiego dystrybutora. PRZECIEŻ
TO JEST
> JAKAŚ KPINA!!
Może masz jakiś problem z PB? Aktualizacja? Mi kapania ładuje się w kilka sekund, max
pół minuty. To pewnie wina posiadanego przez Ciebie sprzętu. Dlaczego oskarżasz Activision?
Winę raczej ponosi Treyarch. Na polskiego dystrybutora raczej nie ma co liczyć to prawda.
Lem moim zdaniem to porażka, ale patha można pobrać przecież z głównej stronie callofduty.com
gdzie znajdują się różne mirrory. Jeśli chodzi o zdanie na temat samej gry, tutaj każdy
ma swoje : ).


Kolego dopiero po aktualizacji PB ze strony PB udało mi sie podłączyć do gry i to tylko raz , i nie chrzań mi bzdur że to wina mojego sprzetu bo falllout 3 chodził na maxach bez problemu. Podobnie Deadspace. Activiosion nigdy w życiu nie powinno było puszczac czegoś takeigo na rynek. Program testuje sie przed wydaniem. Gra jest fajna i wogóle pod warunkiem że uda ci sie ją uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś to zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie sprzętu to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to widocznie coś musi być nie tak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:02, Outlander-pro napisał:

W końcu to druga wojna, swastyka jest. Czemu miałoby nie być ?


Polecam zagrac w Medal of Honor Airborne , lub Company of Heroes :) Tam swastyk nie ma, bo cenzura zakazała. Dlatego sie zapytałem. Wszedłem zobaczyłem i pochwalilem ( na Twój profil xfire ) fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:13, Damianuss1 napisał:

Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś to
zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie sprzętu
to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to widocznie
coś musi być nie tak u Ciebie.

Wina leży ewidentnie po Stronie gry. To widać, prawodpodbnie tkoś spie..ył klase ładującą gre. Odpalasz gre w tym momencie pojawia sie czarny ekran komputer nic nie robi , ani dysk ani procesor ,nic. mijają 2 minuty i Nagle zaczyna działac. To samo w przypadku kampani. Na Mp odpala sie szybko, tyle że nie chce sie łączyć z serwerami bo nie widzi ich adresów czy coś. Błąd PROGRAMISTÓW tzw bubel ktoś zamiast skończyć robote poszedł na piwo. Activision mówie stanowcze nie. aaa i masz racje nie jestem twoim kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:13, Damianuss1 napisał:

Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś to
zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie sprzętu
to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to widocznie
coś musi być nie tak u Ciebie.

Oj teraz ty przesadzasz. Akurat CoD:WaW już wyrobił sobie opinię wybrednego jesli chodzi o sprzęt. Na mocnych kompach lubi świrować. Optymalizacja silnika jest do bani po prostu. Co z resztą dziwi skoro IW ten silnik zoptymalizowało doskonale. Treyarch wykazał się nielada talentem, żeby wziąć gotowy, doszlifowany produkt i go schrzanić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:14, Arachnos napisał:

> Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś
to
> zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie
sprzętu
> to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to
widocznie
> coś musi być nie tak u Ciebie.
>
Oj teraz ty przesadzasz. Akurat CoD:WaW już wyrobił sobie opinię wybrednego jesli chodzi
o sprzęt. Na mocnych kompach lubi świrować. Optymalizacja silnika jest do bani po prostu.
Co z resztą dziwi skoro IW ten silnik zoptymalizowało doskonale. Treyarch wykazał się
nielada talentem, żeby wziąć gotowy, doszlifowany produkt i go schrzanić.


Wniosek ? Szkoda pieniędzy. Bede robił tej grze anty reklame tak długo jak nie zacznie u mnie działać normalnie (patche) albo jej nie sprzedam. W sumie to tak jakby pójść do sklepu i kupić popsuty toster. Niby wszytko fajnie ale tostów nie zjesz tak długo aż go nie naprawią i albo nie zaczną sprzedawać nowej wersji chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:42, AlmostAngel napisał:

Wniosek ? Szkoda pieniędzy. Bede robił tej grze anty reklame tak długo jak nie zacznie
u mnie działać normalnie (patche) albo jej nie sprzedam. W sumie to tak jakby pójść do
sklepu i kupić popsuty toster. Niby wszytko fajnie ale tostów nie zjesz tak długo aż
go nie naprawią i albo nie zaczną sprzedawać nowej wersji chleba

Ja również, bo gra jest naprawdę niewarta tych pieniędzy. Zbugowana, pozbawiona fabuły, z głupim AI, mp zdartym na chama z CoD4, spowolniona. Tyle w tym temacie. Gdyby nie klan, to nie kupiłbym gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:13, Damianuss1 napisał:

Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś to
zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie sprzętu
to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to widocznie
coś musi być nie tak u Ciebie.


To nie wina sprzęty czy płyty tylko gry. Mi też kampania ładuje się co najmniej kilka minut. Na forum gry jest już kilka tematów o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:05, Sisiu21 napisał:

> Nie jestem Twoim kolegą : P. Nie napisałeś, że uaktualniłeś PB więc poradziłem abyś
to
> zrobił. Skoro wszystko ładuje Ci się wolno to czego to może być wina? Jeśli nie
sprzętu
> to może krążka? Problem można rozwiązać. Skoro innym normalnie wszystko chodzi to
widocznie
> coś musi być nie tak u Ciebie.
>

To nie wina sprzęty czy płyty tylko gry. Mi też kampania ładuje się co najmniej kilka
minut. Na forum gry jest już kilka tematów o tym..


Pytanie tylko czy ten problem zostanie rozwiązany w jakimś sensownym czasie. wiadomo już że polski dystrybutor to wał i kładzie na graczy przysłowiową la...e. Jutro bede pisał na forum Call of duty w tej sprawie. Wiem że ot nie wiele da. ALe jeżeli conajmniej jedna osoba nie kupi tej gry to to już będzie coś. Sisiu sprawe mam do ciebie. Mógłbyś podac szczególwą konfiguracje swojego kompa ? Chodzi mi o Producenta płyty głównej procesora, typ . karte graficzną. Może uda sie znaleźc przyczyne tego że tak długo sie ładuje. podejrzewam że na activison nie ma co liczyć wiec trza dojsc do takich rzeczy samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować