Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Sieci p2p (peer to peer)

131 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 14:52, ko?nik napisał:

To oznacza, że to napad i na ziemie owco! ;P A czy przypadkiem nie zadziałał przy tym photoshop?
xD

:P

Nie no, na serio tak mam...
Przez to, pliki ściągają się bardzo wolno :/...

Obi-wan Kenobii --->

Mógłbyś jaśniej ;)? eMula używałem zaledwie parę razy, więc proszę się nie śmiać ;>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaktualizować listę serverów w eMulu? Zdaje mi się, że chodzi o to, co zaznaczyłem na screenie...
Jeżeli dobrze trafiłem, to jaki URL tam wklepać?

20070512111622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktos zapodać pare skrinów z prawidłowymi ustawieniami w obcjach BitCometa bo juz sam niewiem o co sie rozchodzi , no 2KB/s to jakaś zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy używa ktoś bitcometa z pluginem emule bo jestem ciekaw jak to działa w opcjach mam włączony plugin, a gdy kliknę właściwości zadania nie mogę zaznaczyć "search for eDonkey download source"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:39, Aikuh napisał:

Czy im więcej seedów to tym lepszy transfer??

Tak, bo od większej ilości osób możesz pobrać. Polecam strony zamknięte, z ograniczoną ilością użytkowników i własnym trackerem, wtedy idzie naprawdę super mimo małej ilości seedów (5+). na otwartych serwisach jak mininova.org przydałoby się 100+ A co do clienta to zdecydowanie polecam Utorrent, lżejsza wersja Azureusa, za to nie żre ramu i jest łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 01:32, Manieklbl napisał:

> Czy im więcej seedów to tym lepszy transfer??
Tak, bo od większej ilości osób możesz pobrać. Polecam strony zamknięte, z ograniczoną
ilością użytkowników i własnym trackerem, wtedy idzie naprawdę super mimo małej ilości
seedów (5+). na otwartych serwisach jak mininova.org przydałoby się 100+ A co do clienta
to zdecydowanie polecam Utorrent, lżejsza wersja Azureusa, za to nie żre ramu i jest
łatwy w obsłudze.



kiedyś ściągałem z zamkniętego servera na koncie kolegi ale dostał bana i zostałem skazany na www.torrenty.org ;/
do wszystkich prywatnych serverów trzeba zaproszenie albo coś w tym stylu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:09, Aikuh napisał:

kiedyś ściągałem z zamkniętego servera na koncie kolegi ale dostał bana i zostałem skazany
na www.torrenty.org ;/
do wszystkich prywatnych serverów trzeba zaproszenie albo coś w tym stylu;/


Tak, ale te zaproszenia są rozdawane za darmo na niektórych stronach, wpisz sobie w google torrentinvite i tam na forum dostaniesz zaproszenia jakie ci potrzeba. Polecam Torrent Gigs i Polish Tracker. Torrenty org też mogą być, ale ja jednak wole TG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:17, Manieklbl napisał:

> kiedyś ściągałem z zamkniętego servera na koncie kolegi ale dostał bana i zostałem
skazany
> na www.torrenty.org ;/
> do wszystkich prywatnych serverów trzeba zaproszenie albo coś w tym stylu;/

Tak, ale te zaproszenia są rozdawane za darmo na niektórych stronach, wpisz sobie w google
torrentinvite i tam na forum dostaniesz zaproszenia jakie ci potrzeba. Polecam Torrent
Gigs i Polish Tracker. Torrenty org też mogą być, ale ja jednak wole TG.


Ja używam torrentreactor, jeżeli tam czegoś nie będzie to i na tych mniej znnych tym bardziej, a już szczytem byłoby płacenie za dostęp do torrentów, polskie ograniczenia są do niczego. Co do zaproszeń to przestałem w nie wierzyć, choć kto wie, może jeszcze istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na temat tego emuła. Czy muszę udostępniać pliki aby ściągać więcej? Tzn. JEśli nic nie udostępniam to mam jakieś limity ściągania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:26, Wintesun napisał:

Ja używam torrentreactor, jeżeli tam czegoś nie będzie to i na tych mniej znnych tym
bardziej, a już szczytem byłoby płacenie za dostęp do torrentów, polskie ograniczenia
są do niczego. Co do zaproszeń to przestałem w nie wierzyć, choć kto wie, może jeszcze
istnieją.


Na serwisie torrentinvite dostałem zaproszenie na Polish Tracker, Heaven Tracker, Torrent Gigs, Demonoid, torrentleech i pare innych w pare dni. Więc uwierz, naprawdę istnieją ludzie gotowi je dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze strony osła chce pobrac np gre a raczej kopie (mam orginał) i pokazuje mi na dole ekranu to
ed2k://|[m]
i przez co mam to pobrac miałem emule ale jak zmieniłem pliki na ed.. to wkleilem to co wyzej i dałem szukaj i wchodzi mi na jkas strone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

BAN.

Oczywiście masz orginał i musisz pobrać pirata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze skonfigurowac co trzeba ustawic zeby np. emule mi szybko sciągał bo gdzies czytałem ze trzeba skonfigurowac cos w ustawieniach cos, bo teraz powoli mi sie wszytsko sciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:54, Lukas813 napisał:

Jak dobrze skonfigurowac co trzeba ustawic zeby np. emule mi szybko sciągał bo gdzies
czytałem ze trzeba skonfigurowac cos w ustawieniach cos, bo teraz powoli mi sie wszytsko
sciaga?

Musisz w ustawieniach określić parametry wysyłania i pobierania.Prędkość pobierania danego pliku zależy też od udostępniającego ,im więcej osób ściąga z jednego żródła tym wolniej pobierasz.

20080825195147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:54, Lukas813 napisał:

Jak dobrze skonfigurowac co trzeba ustawic zeby np. emule mi szybko sciągał bo gdzies czytałem ze trzeba
skonfigurowac cos w ustawieniach cos, bo teraz powoli mi sie wszytsko sciaga?

A jaki masz rodzaj internetu i jakiego sprzętu do niego używasz - modem, router?
Bo przy p2p dobrze jest też odblokować porty dla danego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:19, balduran2 napisał:

> Jak dobrze skonfigurowac co trzeba ustawic zeby np. emule mi szybko sciągał bo gdzies
czytałem ze trzeba
> skonfigurowac cos w ustawieniach cos, bo teraz powoli mi sie wszytsko sciaga?
A jaki masz rodzaj internetu i jakiego sprzętu do niego używasz - modem, router?
Bo przy p2p dobrze jest też odblokować porty dla danego programu...

mam 2mb/s pobieranie z powiatowej radiówki ale od andajnika mam 250m i osiaga 2mb. a w domu mam przez router net podzielona na 2 kompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:34, Lukas813 napisał:

mam 2mb/s pobieranie z powiatowej radiówki ale od andajnika mam 250m i osiaga 2mb. a
w domu mam przez router net podzielona na 2 kompy

Oj...to nie wiem czy z tego będzie - bo p2p na radiowych internatach chyba marnie działają.
Chociaż zawsze możesz spróbować - znajdź sobie w internecie instrukcję otwierania/przyporządkowania portów dla Twojego modelu routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:38, balduran2 napisał:

> mam 2mb/s pobieranie z powiatowej radiówki ale od andajnika mam 250m i osiaga 2mb.
a
> w domu mam przez router net podzielona na 2 kompy
Oj...to nie wiem czy z tego będzie - bo p2p na radiowych internatach chyba marnie działają.
Chociaż zawsze możesz spróbować - znajdź sobie w internecie instrukcję otwierania/przyporządkowania
portów dla Twojego modelu routera.

a na jakich stronach mozna to jest ta instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować