Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Sieci p2p (peer to peer)

131 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2006 o 13:54, Deejay napisał:

> uTorrent lepszy od obu.

czylize najlepszy...? :)

Dla mnie tak, korzystałem z BitCometa i Azerusa, BitC podobał mi sie póki kolega mi nie podesłał tego, teraz tylko na uTor jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 14:10, Bagieta napisał:

Dla mnie tak, korzystałem z BitCometa i Azerusa, BitC podobał mi sie póki kolega mi nie podesłał
tego, teraz tylko na uTor jade.


no nie wiem... jakos sceptycznie podchodze do 170 kilobajtowej aplikacji bez instalacji... wlasciwie zadnych ustawien konkretnych... hmmm... a jakbys mial mnie przekonac to jakich argumentow bys uzyl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 14:26, Deejay napisał:

no nie wiem... jakos sceptycznie podchodze do 170 kilobajtowej aplikacji bez instalacji...
hmmm... a jakbys mial mnie przekonac to jakich argumentow
bys uzyl...?

170kb konkretow - wszystko co potrzebne zadnych zbednych ustawien - przesiadlem sie juz dawno z azureusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
jaki jest najlepszy i najszybciej scaigajacy program do sciagania torrentow, bo czesto spotykam na sieci mozliwosc pobierania za pomoc torerenta trailerow i demowek wiec bardzo bym prosil o nazwe jakiegos naprawde dobre programu bo mam jakis bit lord ale dziadostwo strasznei wolno sciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosil gdyz musze szybko teraz sciagnac fotki ktore wystwila na torrenta ciotka w angli z gory dziekx i jakis przyspieszczacz najlepszy do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić torrenta pewnej muzyczki ktorą nagrałem z qmplem, więc korzystając z uTorrenta odpaliłem kreator, wybieram plik z dysku i program mi każe podać jakiś adres trackera, skąd wziąć ten adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:59, PsychoMan napisał:

Chciałem zrobić torrenta pewnej muzyczki ktorą nagrałem z qmplem, więc korzystając z uTorrenta
odpaliłem kreator, wybieram plik z dysku i program mi każe podać jakiś adres trackera, skąd
wziąć ten adres?


Spróbuj użyć BitCometa. Tam jest to prostsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 19:57, bunio38 napisał:

Niedawno (wraz z upadkiem eDonkey''a) przestały mi działać programy P2P. Czym to jest spowodowane?
Jak to naprawić?


Zależy jakie masz te programy P2P, bo jeżeli np. masz eMule to teraz całą sieć wyłączyli eDonkey 2000 i nie pościągasz sobie nic na eMule podobnie z BeraShare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam tylko z bit Cometa. ściąga się sprawnie i nie skąplikowanie, a że nie jestem w tej materii expertem to ten program jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:04, Arclight napisał:

Nic nie wyłączyli. eDonkey nie będzie rozwijany. Tyle. eMule będzie bez przeszkód działać.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Sorki, za błąd. Ale teraz ludzi ściągających na eMulu nielegalni. W czasie uruchomienia programu wychodzi komunikat że ściąganie jest nielegalne i łamiesz prawo autorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować