Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Diablo II : LoD vs. Loki - Co lepsze?

37 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 14:56, DreaN napisał:

Co według was jest lepsze legendarne Diablo czy Loki?


Jeśli chodzi o Diablo, to ma niesamowity klimat ale z to ustępuje pod względem grafiki. Wolę słabszą grafikę, a świetny klimat - czyli Diablo nadal rządzi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:01, kacper2691 napisał:

> Co według was jest lepsze legendarne Diablo czy Loki?

Jeśli chodzi o Diablo, to ma niesamowity klimat ale z to ustępuje pod względem grafiki. Wolę
słabszą grafikę, a świetny klimat - czyli Diablo nadal rządzi!:)

Tak, Wdg mnie również! Jest nie przescigniony w swojej branży ;] =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:56, DreaN napisał:

Co według was jest lepsze legendarne Diablo czy Loki?

Mimo że duzo gorsza grafa- Diablo2 LoD, Loki tez sa niezłe ale nie wciagneły mnie tak jak diablo. Skonczyłem te gre (D2) kilka razy, i nadal co jakis czas do niej powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:03, DreaN napisał:

Tak, Wdg mnie również! Jest nie przescigniony w swojej branży ;] =]

Tyle lat już ma i nic nie jest w stanie mu zagrozić. Ta gra jest niesamowita. Blizzard wie jak stworzyć grę idealną, która będzie długo się trzymać na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:32, DreaN napisał:

tylko tyle osób? :( czekam na odpowiedzi :-) jak narazie wygrywa Diablo ;p;p


To kolejny plusik dla Diablo odemnie :)
A osoba która napisała "Loki to największy pod każdym względem hack''n''slash w historii" naprawde bardzo się pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo2
Loki jest do kitu.Nie moge go sobie zainstalować.Nawet mi sie instalka nie pokazuję!Jak daje zainstaluj grę to mi się nic nie włącza.Tylko pokazuje obrazek barbarzyńcy i koniec.A w internecie wyczytałem że aby to zainstalowac z tym problemem,trzeba śćiągać cracka ze strony niemieckiej.Muzyka w Loki nawet,nawet,grafika tez dobra,prawie taka jak w Diablo2.A pozatym w Loki nie mozna przechodzic przez lokacje,bo wyskakuje raport o błędach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:34, rafekx 12 napisał:

> tylko tyle osób? :( czekam na odpowiedzi :-) jak narazie wygrywa Diablo ;p;p
fajnie spam leci?no nie
a tak wogle to u mnie wygrywa Diablo za klimat

Diablo2 ma bardzo fajny klimat.Nic dodać nic ująć.Loki przy tym wszystkim prawie się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:09, Mystix napisał:

Atut Diablo to też napewno świetny Battle.net - sam gram tera
w niego. Jest bardzo podobny do gier MMO.

ale bez takich spamów prosze xD, jesli chodzi o battlenet''a diablo to rzeczewiscie jet swietny, szkoda tylko ze teraz coraz wiecej ludzi-reklam wbija sie na servy cos tam sie pluje ze nic nie widac i spada;/ strasznie mnie to wkurza ;] ,ale mimo wszytsko Diablo rząddzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 ma w sobie to coś co sprawia że pomimo mniejszej ilości sprzętu (Loki wygrywa ze wszystkim co do tej pory było pod względem ilości gratów;) i nieporównywalnie gorszej grafiki (tego udowadniać nie muszę...) jest tak niesamowicie wciągający że aż boję sie go włączyć:D SERIO!!! ostatnio grałem na wakacjach i nadal mam na dysku, po prostu przerwę robie sobie tylko jeśli skończę akt lub zabraknie prądu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Diablo2 jest moim faworytem w tej batalii, dlaczego? bo ma nie porównywalnie dużo lepszą fabułę, której tak naprawdę w Lokim brak. Jest bardziej miodny dla mnie, w Diablo2 mogę grać co jakiś czas i nie nudzi mi się to, a Lokiego nie mam siakoś motywacji skończyć (zaciąłem się na trzeciej krainie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem porównywanie tych dwóch gier jest bezsensu, głownie ze względu na wiadomy werdykt. Diablo jest już grą legendą, która sama ze swoim tytułem wnosi zachwyt. Co tu dużo mówić o niej? Król hack''n''slashy jest tylko jeden, a chyba nie muszę mówić kogo mam na myśli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować