Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Diablo II : LoD vs. Loki - Co lepsze?

37 postów w tym temacie

Może i Piwomaniak666 to lama ale ważne, że ja nie :) a co do Lokiego to gdyby Diablo nigdy nie wyszło to Loki miałby lepszą sprzedaż. Diablo 5 razy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yy... temat jest dla mnie co najmniej dziwny. :) Przecież Loki z miejsca odpada. Wystarczy porównać ilość osób grających przez siec w Diablo 2 a w Loki... yy. [Diablo 2 ma... 8 lat ^^.] :)
Dla mnie nieporównywalnie lepsze jest Diablo chociażby pod względem samego klimatu, czucia rozgrywki, przechodzenia setki razy bez znudzenia. Loki to gra niekoniecznie jednorazowa - jak ktoś tą sieczkę skończył, to ja szczerze gratuluję... odpadłem po kilku misjach Nordem bodajże. [taki rzeźnik, ala barbarzyńca] :/. Diablo 2 to sieczka, ale tam się sporo rzeczy dzieje. Nie ma nawału bezsensownych questów "idź zabij tego i tego przynieś to i to", tylko są jasno określone zadania i każde ma SPORE wyjaśnienie fabularne. "Przynieś jabłko" do mnie nie przemawia [nie tyczy się to tylko Lokiego ale także wielu innych gier Diab-like].
Bezkonkurencyjnie Diablo miażdży Lokiego pod każdym względem, według mnie w tym również pod względem grafiki, ale kto co lubi :) [3D... sux ;/].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się rozpisywać, ale Diablo II: LoD nigdy mi się nie znudzi. Gra ma klimat i jest najlepszym h''n''s, w jakiego miałem okazję zagrać. A Loki... cienkie to. Głupie questy, poziom trudności niewyważony i takie jakieś. Podróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Diablo ;] W lokiego grałem z Cd-Action, lecz po około 2-3 godzinach gry jakimś Nordyckim Wojownikiem mi się znudziło. Diablo kupiłem w platynowej kolekcji i do teraz w niego gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loki sie szybko nudzi i wogóle nie dziwne dlaczego dodali go do gazety CD-ACTION ,ale diablo inne o wiele lepsze może gorsza grafika ale na pewno lepsza grywalność i jakość i wogóle diablo nigdy nie bedzie do żadnej gazety :) a już nie gadam o Diablo 3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować