Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGA vs. GC - decydujące starcie

31 postów w tym temacie

gram.pl

Jeśli organizować podsumowania, to najlepiej w grudniu. Wtedy wiadomo przynajmniej, iż nie wydarzy się nic, co mogłoby drastycznie zweryfikować nasze osądy. Dlatego też przystępujemy do ostatecznych wyborów najpiękniejszych hostess mijającego roku.

Przeczytaj cały tekst "PGA vs. GC - decydujące starcie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grające feministki, gdzie jesteście? Żądajcie hostessów (czy to ma formę dla rodzaju męskiego?) oraz analogicznego plebiscytu z mężczyznami w roli głównej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie w błękitnych kapturach są naj... fajniejsze! Dobre, bo Polskie! Baaaaardzo miły plebiscycik - Versus się chowa ;)

Edit: A jutro (dzisiaj) wpadnie Soleila i zagoni wszystkich panów z powrotem do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. GC
2.PGA
3. PGA
4. PGA
5. PGA

Dlaczego trzy pierwsze pary dostały rywala, który był "pod spodem", a czwarta i piąta już nie? ;) W sumie 5 lepiej do siebie pasują, lecz jak po kolei, to po kolei. ;-)

Ciekawe, czy i w tej rundzie Games Convention pokona PGA. Coś mi się zdaje, że nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. I teraz jak patrze na wyniki, to widzę, iż Polki miażdżąco wygrywają... No co tu dużo mówi w końcu najładniejsze na świecie... U mnie 3:2 dla PGA. Tylko w parze pierwszej i ostatniej się wyłamałem. W tej ostatniej wygrała (znacząco) Polka. Ale nie zagłosowałem. Jakoś jej twarzyczka do mnie nie przemawiała...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ustawiony ten ranking strasznie. GC wygrało to teraz wymyśla się jeszcze drugi etap w którym to ustawia się pary jak najbardziej korzystnie dla PGA. Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować