Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozstrzygnięcie przedświątecznej wojny na Wyspach

24 postów w tym temacie

pepsi

Call of Duty 4 było najpopularniejszą grą w Wielkiej Brytanii w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia. Activision zdetronizowało tym samym Electronic Arts, które nieprzerwanie od 2003 roku w tym właśnie tygodniu miało swój produkt na czele stawki na Wyspach.

Przeczytaj cały tekst "Rozstrzygnięcie przedświątecznej wojny na Wyspach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:46, J.a.k napisał:

Dobra, jedna sprawa... Jak został wykonany ten screen bo on wygląda sporo lepiej niż gra w
rzeczywistości?

Ta gra tak wygląda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak pięknie podium wygląda. No może oprócz tego trzeciego miejsca. Na pierwszym miejscu mój faworyt na grę roku. Na drugim oczekiwana przeze mnie produkcja. Życ nie umierac (tylko "c" nie mogę zmiękczyc). No właśnie może wiecie dla czego tak jest??? Mogę wszystko zmiękczyc, np. "ę", "ą", "ż", "ż... Ale c nie moge... Co jest???
Ojjj... Przypomniała mi się czerwona tabelka na górze. Sorry za offtop. Ale jeżeli ktoś ma pomysł jak to naprawi to piszcie na gg 8034320...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sprzedało się z tego na PC'' ta i czy zwiększy się dzięki temu drastycznie liczba graczy multi:)
No i radość z braku na tej liście Simsów, nadal jednak jest tu FIFA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie cod 4 jest swietny , a EA robimy takie gry ze aż szlag mnie bierze . Uwazaj sie za super ludzi bo maja kilka dobrych tytułów . Fakt one były dobre , a ich kolejnie ,, dodatki " nie pokazuja tego co kiedys było w nich napawrde fajne . Żądaja tyle kasy za 5-7 godzin grania . Brawo Cod 4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD4 wymiata :D w Polsce na liście EMPIK-a też jest pierwsze. Brawo ;) Polecam gierka wymiata też na gwiazdkę ją dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 na to zasługuje. W tym roku chyba nic tej gry nie przebije, nawet AC. ;-)
Także numer 1 w moim rankingu.

J.a.k-> U mnie nawet wygląda lepiej? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4 (X360) rewelka, multi wymiata. AC, pomimo wkradającej się monotonności jak widać znalazł wielu nabywców i dobrze, bo to b.dobra gra. Dla mnie tegorocznym nr1 ze stajni EA jest "Skate".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować