Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch - okiem Myszastego

39 postów w tym temacie

Hakken

O grze Kane & Lynch było już głośno. Najpierw za sprawą sprawnie przeprowadzonej kampanii reklamowej, a następnie przez sprawę tak zwanego GameSpot Gate. Generalnie, jak dotąd nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji, ale jak się okazuje sprawa wcale nie jest taka prosta. Gra ma swoje mocne i słabe strony. Które przeważają? Sprawdźcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Kane & Lynch - okiem Myszastego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra świetna. Narzekać będą te osoby, które spodziewały się rozgrywki podobnej do tej z Hitmana. Kane and Lynch to widowiskowy film sensacyjny i tyle.
Natomiast jeżeli chodzi o sterylność grafiki - jakoś nie miałem czasu oglądać płyt chodnikowych strzelając zza rozsypującej się kolumny :P Kłócił się nie będe ale ja nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie dema na Xpudle oceniam grę na 9/10. Grafika mi się podoba, AI wcale takie tragiczne nie jest, a prostota i przaśność rozgrywki... nie jest wcale widoczna. System chowania się za przeszkodami naprawdę potrafi mocno wkurzyć (nie ma to jak wszystkie płynne przejścia zza przeszkody do przeszkody z Gears of War), ale zawsze jest jakiś kompan do pomocy. Mi ta gra przypomina film "Szklana Pułapka" (ta pierwsza). Efektowna rozgrywka, hordy wrogów i rozpierducha ścian. Zawiodą się osoby które czekały na "Kane & Lynch: Silent Assasin''s", ale ucieszeni będą ci którzy czekali na Martwych Ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał do wad wersji na PC brak możliwości gry na padzie innym niż xboxowy. Toż to jest największe debilstwo jakie świat widział. Kupuję grę za 100 zł i do tego jeszcze muszę dokupować pada za niecałe 200. Interes po byk. Paranoja... Gra przez to bardzo wiele traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale końcowe misje to juz durnota za duzo siekanki 0 podobieństwa do hitmana grafa słaba ale szyby fajnie pękają duzo strzelania fajna krutka fabuła ogulnie gra za droga o 40 zł a tak to spoko ;) ja na 10 dał bym 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:09, heyboy napisał:

Ja bym dodał do wad wersji na PC brak możliwości gry na padzie innym niż xboxowy. Toż to jest
największe debilstwo jakie świat widział. Kupuję grę za 100 zł i do tego jeszcze muszę dokupować
pada za niecałe 200. Interes po byk. Paranoja... Gra przez to bardzo wiele traci.

W tej grze akurat lepiej gra się myszką i klawiaturą niż padem. Sterowanie xboxowe jest mocno skopane.

A gra mocna, szczególnie scena spotkania z córką i żoną. Szkoda tylko że fabuła, wizja artystyczna i dramaturgia wyprzedza a nie idzie w parze z mechaniką i całym otoczeniem - taki shooterowy Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć z kumplem. Wybieram grę wieloosobową i co widzę? Podepnij pada od x360. Jak będę oceniał grę, to podzielę ocenę na pół. W końcu to tak jakbym nie miał połowy gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:02, scooby01 napisał:

Jak dla mnie gra świetna. Narzekać będą te osoby, które spodziewały się rozgrywki podobnej
do tej z Hitmana. Kane and Lynch to widowiskowy film sensacyjny i tyle.
Natomiast jeżeli chodzi o sterylność grafiki - jakoś nie miałem czasu oglądać płyt chodnikowych
strzelając zza rozsypującej się kolumny :P Kłócił się nie będe ale ja nie zauważyłem.


Ja po tej grze niczego się nie spodziewałem ( w zasadzie nawet nie wiedziałem, czym ma to być) i czuję się rozczarowany.

Mnie bardziej gra zażenowała, niż ucieszyła - 5 godzin gry na najwyższym poziomie trudności - co to ma w ogóle być? Jak to ktoś już wcześniej wspomniał - gra o 40 zł za droga ( jak dla mnie nawet o 60 ). Póki co omijać szerokim łukiem - jak będzie w jakieś taniej serii za 4-5 dych wtedy można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 sterowanie wypadło mizernie - na PC jest o wiele lepiej. Fajna gra - ma w sobie świetny klimat i ciekawe postacie, które chętnie bym zobaczył jeszcze nie raz. Na pewno będzie to druga, po Hitmanie, flagowa serai IO Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał pewność że zagram w to komfortowo na moim sprzęcie już bym pewnie K&L miał. Ta fabuła, a zwłaszcza sposób jej prezentowania i postacie, dialogi, niesamowita filmowość. Dla mnie to jest tutaj najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować