Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa żyje i ma się dobrze

86 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 04:57, Cmq napisał:

CS:S jest dorzucony do HL2 więc nie wiem skąd te narzekania, grający na oryginałach nie powinni
narzekać. :>

Tiaaaaa. Do Orange Box''a CS nie był dorzucany. A większość (w tym ja, grr...) sprzedała HL2 i EP1 po zakupieniu OB... I co, mam teraz kupować CS''a? Eeeech. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie sprzedawałem. Mam half life 2 z cs:s i episode one w osobnym pudełeczku i do tego orange box. Miło by było pograć w hl 1 znowu. Jest spolszczenie do hl 1?? bo wszędzie szukam i nie umiem znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:06, Sashh napisał:

> Mam nadzieję, że mod nie skończy jak KotF...

KotF to hoax, pogoogluj sobie.

Aktualnie ciężko powiedzieć, czy hoax czy nie - nie tak dawno coś się ruszyło i... wyznaczono nawet datę premiery: 1 stycznia 2008. Poczekamy zobaczymy, to już tylko kilka dni ;).

A CS:S będzie potrzebny dlatego, że potrzebny jest fundament do multiplayera. Niestety, BMT nie oparło swojego moda na świeższym HL2DM, tylko na wypuszczonym od razu w dniu premiery HL2 Counter-Strike''u ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh to nie mogli by dać wersje stricte single? Jak ktoś już wspomniał niektórzy maja tylko Orange Box a w Orange Box CS:S nie było. Bo mi najbardziej na singleplayerpowej części tego moda zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:01, Zakharov napisał:

Eh to nie mogli by dać wersje stricte single? Jak ktoś już wspomniał niektórzy maja tylko Orange
Box a w Orange Box CS:S nie było. Bo mi najbardziej na singleplayerpowej części tego moda zależy.

As far as i know, BM Multiplayer i BM Singleplayer będą osobno uruchamianymi modami (aczkolwiek korzystającymi z tych samych plików) - tak więc w singleplayera nawet bez CSa powinieneś być w stanie zagrać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wykupił przez Steam Half-Life Source i grafika według mnie pozostawiała wiele do życzenia...
Ale to co nazwane jest Black Mesą zapowiada się obiecująco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:53, prabab napisał:

Aktualnie ciężko powiedzieć, czy hoax czy nie - nie tak dawno coś się ruszyło i... wyznaczono
nawet datę premiery: 1 stycznia 2008. Poczekamy zobaczymy, to już tylko kilka dni ;).


Już tyle tych premier miało być, że wiarę straciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:34, Pablo09 napisał:

Kolega wykupił przez Steam Half-Life Source i grafika według mnie pozostawiała wiele do życzenia...
Ale to co nazwane jest Black Mesą zapowiada się obiecująco :D

Bo HL:Source poza kilkoma efektami niczym się nie różni od zwykłego HL''a. Poza tym nawet nie korzysta z high definition packa, przez co postaci wyglądają nieco gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam takie pytanko do H-L: Source. Co jest z tym właściwie nie tak? Mógłby mi ktoś pokrótce opisać wady i zalety tej produkcji bo nie wiem czy warto po to sięgać, a chętnie zagrałbym w H-L w odświeżonej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:49, Wookie3e napisał:

No właśnie mam takie pytanko do H-L: Source. Co jest z tym właściwie nie tak? Mógłby mi ktoś
pokrótce opisać wady i zalety tej produkcji bo nie wiem czy warto po to sięgać, a chętnie zagrałbym
w H-L w odświeżonej wersji.


To ,że jest to praktycznie niezmieniony Half Life 1 z wyjątkiem użycia shaderów w paru miejscach. Reszta jest taka sama jak w HL1 zwykłym. Te same tekstury, modele etc. Po za wspominanymi shaderami nic nie poprawili więc jest to praktycznie HL1 tyle ,że z plakietka source bo chodzi na silniku source (chociaż tego praktycznie nie widać).

Stad tez właśnie idea BM zrobienie remake''u HL korzystając w pełni z możliwości silnika source z nowymi modelami, teksturami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg omg omg Cóż za wspaniały news! nie sądziłem że w dzisiejszym dniu spotka mnie jeszcze coś tak miłego :-) Czekam na ten mod już ho ho kupę czasu, dzień w dzień poję się screenami :D i za każdym razem się niesamowicie ślinię xD ... chyba trochę przesadziłem ;-) ale doczekać się naprawdę nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:49, Wookie3e napisał:

No właśnie mam takie pytanko do H-L: Source. Co jest z tym właściwie nie tak? Mógłby mi ktoś
pokrótce opisać wady i zalety tej produkcji bo nie wiem czy warto po to sięgać, a chętnie zagrałbym
w H-L w odświeżonej wersji.

Nie tak w HLS jest to, ze to... nie jest odświeżoną wersją HL. To tylko zwykły Half-Life 1 z dodaną fizyką i ładniejszą wodą. That''s all folks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HLS to tylko delikatnie poprawione niektóre szczegóły graficzne, głównie woda

ja właśnie skończyłem oglądać screeny na podaje w artykule stronie i się zakochałem :-D
normalnie mają u mnie kratę czego tylko chcą twórcy tego moda, jeśli go zakończą :-DDD

podoba mi się że pokazali przy większości fotek jak dane miejsce wyglądało przed i po renowacji :-)
śmieszne jak wyszło ilu rzeczy nie pamiętam już z tej gry :-P
chętnie przejdę ją po raz kolejny - tym razem w nowej szacie :)
właśnie ukończyłem drugi raz HL2 (pierwszy raz tuż po premierze) i stwierdziłem że to jednak nie to co jedynka, brak mi tego klimatu zamknięcia i "co tu się kurde dzieje?!" w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, konkurencji (wydawcy HL2, znaczy się :)) to się altruistycznie reklamę robi, a o swoich produktach się nie pamięta ;). A właśnie 28.12.2007 pojawiło się (ze znacznym poślizgiem, przez co zupełnie niespodziewanie :)) demo moda Warcraft III TFT o nazwie Project Revolution (w skrócie - jego twórcom zależy na jak najwierniejszym odtworzeniu SC na engine WIII, przed nimi jeszcze dłuuuuga droga, ale to, z czym można się zapoznać w demie naprawdę robi wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 19:44, Lamb3rt napisał:

Ja tam bym się bardziej martwił o cenę ;) Bo raczej darmowe toto nie będzie.

będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować