Zaloguj się, aby obserwować  
Aaron_Seraphin

Heroes of Might & Magic - Kingdoms

46 postów w tym temacie

Słuchajcie! Powstaje nowa część Heroesów. Czytałem w CD-A że ponoć stworzą jeden Wielki Świat, gdzie wszyscy gracze będą toczyć ze sobą boje! Będzie jedna wielka trwała wojna między graczami w jednym wielkim Świecie Ashan. Ma nie wymagać żadnych opłat abonamentowych, znane i nowe rasy, specjalizacje także stare i nowe, nic tylko czekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:47, ShaDoW Energy napisał:

Słuchajcie! Powstaje nowa część Heroesów. Czytałem w CD-A że ponoć stworzą jeden Wielki Świat,
gdzie wszyscy gracze będą toczyć ze sobą boje! Będzie jedna wielka trwała wojna między graczami
w jednym wielkim Świecie Ashan. Ma nie wymagać żadnych opłat abonamentowych, znane i nowe rasy,
specjalizacje także stare i nowe, nic tylko czekać. ;)


W takim razie zapowiada się znakomicie! Były jakieś screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być to podobno rozbudowana gra strategiczna z punktu widzenia niczym w Plemionach... sukcesu nie wróżę.

Zobaczymy, kto jest naprawdę wielkim fanem, zresztą są już beta-testy, lecz w języku bodajże japońskim... Jeśli tam zajmuje się Nival, to stracił we mnie fana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:02, ShaDoW Energy napisał:

Myślę że będzie warto pograć w końcu to nasze dobre Heroesy ;)


O nie nie. Nasze Dobre Herosy (NDH) to były to HoMM III, a później dwie kichy wyszły z wytwórni Herosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:07, Jaki Ganh1 napisał:

> Myślę że będzie warto pograć w końcu to nasze dobre Heroesy ;)

O nie nie. Nasze Dobre Herosy (NDH) to były to HoMM III, a później dwie kichy wyszły z wytwórni
Herosów...

Cóż każdy ma swój gust, wiesz mnie się podobały Heroesy V i III, w IV podobało mi się więzienie, ale tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...super! Tylko z moją radiówką 256 KB/s będą same lagi. Trzeba będzie do TPSA iść, żeby linię mi pociągnęli. W sumie dużo teraz domów u mnie sie buduje to jest całkiem możliwe, że będą ciągnęli nowe linie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:17, El Cascador napisał:

Taa...super! Tylko z moją radiówką 256 KB/s będą same lagi. Trzeba będzie do TPSA iść, żeby
linię mi pociągnęli. W sumie dużo teraz domów u mnie sie buduje to jest całkiem możliwe, że
będą ciągnęli nowe linie :)

To super ;) Założę sie że dużo osób będzie grało w Kingdoms, aż do premiery HoM&M VI o ile będzie, liczę że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się to... jeśli była by to masówka to musiałby by być bitwy rozgrywane przez komputer (innego rozwiązania nie widzę) a wtedy to już nie Heroes... Poza tym czy byłby to RTS czy turówka?? znów jeśli byłby to RTS to również nie były by to "hirołsy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:24, player000 napisał:

nie podoba mi się to... jeśli była by to masówka to musiałby by być bitwy rozgrywane przez
komputer (innego rozwiązania nie widzę) a wtedy to już nie Heroes... Poza tym czy byłby to
RTS czy turówka?? znów jeśli byłby to RTS to również nie były by to "hirołsy"...

Być może będzie jak mówisz, może być inaczej. Ludzie Cieszyliby się z tego że teraz będą walczyć z graczami z całego Świata. Że zaplanują swoją strategię," jak to, to my wtedy..." Rozumiesz co mam na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic przeciwko tej grze, boli mnie jedynie fakt że mechanika rozgrywki będzie zapewne inna niż ta do której tytuł zobowiązuje... Tytuł może być ciekawy tylko że Heroes użyto w nazwie głównie dla większej popularności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 08:28, player000 napisał:

ja nie mam nic przeciwko tej grze, boli mnie jedynie fakt że mechanika rozgrywki będzie zapewne
inna niż ta do której tytuł zobowiązuje... Tytuł może być ciekawy tylko że Heroes użyto w nazwie
głównie dla większej popularności...

Wątpię żeby to była turówka, bo gracz czekałby na turę 3 godziny... Cóż tytuł może być ciekawy, pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma się toczyć w czasie rzeczywistym ale wykonanie każdej czynności zajmie jakiś okres. Żeby nie siedzieć przy komputerze 24 godziny będzie można ustalić kolejkę kolejnych czynności. Lagów raczej nie będzie, bo ilość przesyłanych danych jest znikoma. Obawiam się, że walka będzie przypominać tę, z gry udostępnionej na stronach Ubisoftu tuż przed premierą HOM&M V. Ogólnie będzie to zbliżone technicznie do rozgrywki w Ogame, Plemiona i tym podobnych gier przeglądarkowych, tyle że z ciut lepszą grafiką i na lepszych serwerach. Pewnie też od razu pojawi się też płatne narzędzie do obsługi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:22, ktosik napisał:

Gra ma się toczyć w czasie rzeczywistym ale wykonanie każdej czynności zajmie jakiś okres.
Żeby nie siedzieć przy komputerze 24 godziny będzie można ustalić kolejkę kolejnych czynności.
Lagów raczej nie będzie, bo ilość przesyłanych danych jest znikoma. Obawiam się, że walka będzie
przypominać tę, z gry udostępnionej na stronach Ubisoftu tuż przed premierą HOM&M V. Ogólnie
będzie to zbliżone technicznie do rozgrywki w Ogame, Plemiona i tym podobnych gier przeglądarkowych,
tyle że z ciut lepszą grafiką i na lepszych serwerach. Pewnie też od razu pojawi się też płatne
narzędzie do obsługi gry.

Cóż pisało że ma być bezpłatne, no chyba że graczy będzie multum. Wtedy na pewno coś płatnego zrobią żeby się wzbogacić. Lagów być nie powinno, w końcu to serwer firmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie zarzekają się, że gra będzie całkowicie bezpłatna. Cóż "pożyjom - uwidim" - jak mawiają obecni twórcy hirołsów. Dla mnie na zawsze będą rządzić Heroes III !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedzie rozgrywana w przeglądarce więc w sumie każdy net pociągnie,w Homm complete ma być klucz do bety ale czy u nas wydadzą z kluczem to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:47, ShaDoW Energy napisał:

Słuchajcie! Powstaje nowa część Heroesów. Czytałem w CD-A że ponoć stworzą jeden Wielki Świat,
gdzie wszyscy gracze będą toczyć ze sobą boje! Będzie jedna wielka trwała wojna między graczami
w jednym wielkim Świecie Ashan. Ma nie wymagać żadnych opłat abonamentowych, znane i nowe rasy,
specjalizacje także stare i nowe, nic tylko czekać. ;)


Mógłbyś dać skany z tej zapowiedzi z CD-Action?
A przypadkiem to nie jest ta gra online w przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować