Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mindscape's Brain Trainer - okiem AnKi

13 postów w tym temacie

Całkiem, całkiem ten "pasjans", tylko odnosze wrażenie, że te 20zł, to jednak odrobinę za dużo jak za takie pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Nie każda gra potrzebuje pięknej grafiki obfitującej w setki nowoczesnych efektów specjalnych, aby przykuć na długie godziny do ekranu komputera. Niektóre są szare i niepozorne, ale działają jak magnes, nie sposób się od nich oderwać. Taką grą jest Pasjans a Mindscape's Brain Trainer jest do niego trochę podobny.

Przeczytaj cały tekst "Mindscape's Brain Trainer - okiem AnKi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ta gra jest poparta naukowo, że ćwiczenia zawarte w tej grze są zalecane dla ludzi ? czy ta gra ma jakiś atest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ludzi którzy mówią/piszą że nie grafika jest najważniejsza...ok z tym jestem się stanie zgodzić, ale dają takie (IMO ) Crapy jak tibia czy Saper... Ech... W tym przypadku wolę pograć w mudy czy poczytać książkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem, że gry logiczne rzadko kiedy są wciągające. Owszem serwują nam niezwykle przydatne ćwiczenia dla umysłu, ale jeżeli one nie wciągają, to umysł nie chce wcale ćwiczyć. Szkoda, bo czasem warto jest odstawić durne strzelanki, czy fabularnie-napompowane gry cRPG i poćwiczyć sobie mózg nie poprzez testowanie nowych taktyk w grach strategicznych, a właśnie poprzez klasycznego pasjansika lub inną łamigłówkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że na komórkę mam lepszy brain trainer, tylko ekranik malutki :P

Geek with AS: twój komentarz jest bez sensu. Ja lubię ładną oprawę A/V, grywam w sapera, często wolę poczytać książki niż pograć w coś "wypasionego". Zapewniam, że jest wiele podobnych do mnie w tym wypadku ludzi. Jeśli w tym tonie piszesz o czytaniu książek, to zastanawiam się czy wogle czytasz - jeśli nie to lepiej się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następay tytuł od CI który nie został całkowicie zjechany robią postępy może powinni porzucić strzelanki i przerzucić się na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wolę grać w gry innego typu, ale rzeczywiście, czasem jako przerywnik można by włączyć sobie taką gierkę i poćwiczyć sobie szare komórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ma tej gry w encyklepedii? na uwage zasluguje fakt ze gra jest po polsku :) kupilem juz z 2 lata temu i nadal fajnie do niej usiasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować