• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
FPS_FPP_TPP

jak ściągaci z RapidShare

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2007 o 17:58, FPS FPP TPP napisał:

kurcze jak ściągaci z RapidShare dostałem linke i co dalej


Wklejasz go w okno adresu. Kiedy strona się załaduje, zjeżdżasz na dół i klikasz na przycisk FREE. Kiedy otworzy się następna strona, czekasz, aż skończy się odliczanie, przepisujesz kod z obrazka i potwierdzasz enterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ale kurcze ja tego odliczania nie mam jak klikam feree to mi takie coś wychodzi


1-Click web hosting for free
With our 1-Click web hosting solution you can put your files online for free with just one click fast and easy. You decide, who will be able to access your file. Only people knowing the exact download URL are able to download your file. Your file will be deleted when it has not been accessed for more than 90 days or you use your delete link.


You have requested http://rapidshare.com/files/79813237/000078_-_Baza_Salamandry-078.TheWitcherSave (24021 KB).

Your IP-address 213.199.194.5 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!
If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To znaczy że już pobierasz coś z Rapidshare, albo masz stałe IP i ktoś z takim samym coś pobiera. W takim przypadku musisz po prostu poczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli stale masz ten komunikat, to możesz czekać aż do śmierci z defekacji ;). W takim wypadku najlepiej skorzystaj z proxy (na www.proxy4free.com jest sporo adresów serwerów, któryś na pewno "zaskoczy" z RS), prawdopodobnie plik będzie się ściągał koszmarnie wolno, ale lepsze to, niż czekanie na Godota ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problem jeśli chodzi o pobieranie z RapidShare:-( Wklejam link w okno adresu...i wyświetla mi się stronka, na której JA mogę na RapidShare zamieścić jakieś pliki:-( o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jak na przykład to co ściągam zajmuje tyle miejsca że mieści się to w dwóch linkach (nie wiem jak to powiedzieć) to ściągam zawartość jednego do jakiegoś folderu, a potem zawartość drugiego do tego samego folderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2009 o 15:54, Piterixos napisał:

A jak na przykład to co ściągam zajmuje tyle miejsca że mieści się to w dwóch linkach
(nie wiem jak to powiedzieć) to ściągam zawartość jednego do jakiegoś folderu, a potem
zawartość drugiego do tego samego folderu?


O.O

jak cos nie miesci sie w limitach wielkosci na rapidshare to pliki dzieli sie - najczescie winrarem. Sciagasz obie czesci do tego samego foldeu a potem klikasz na jedna z czesc i dajesz "wypakuj", oczywiscie pliki moga byc podzielone w inny sposob, np total commanderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2009 o 16:32, EmperorKaligula napisał:

> A jak na przykład to co ściągam zajmuje tyle miejsca że mieści się to w dwóch linkach

> (nie wiem jak to powiedzieć) to ściągam zawartość jednego do jakiegoś folderu, a
potem
> zawartość drugiego do tego samego folderu?

O.O

jak cos nie miesci sie w limitach wielkosci na rapidshare to pliki dzieli sie - najczescie
winrarem. Sciagasz obie czesci do tego samego foldeu a potem klikasz na jedna z czesc
i dajesz "wypakuj", oczywiscie pliki moga byc podzielone w inny sposob, np total commanderem


Ale wszystkie pliki mam wypakować do tego samego folderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2009 o 16:51, Piterixos napisał:

Ale wszystkie pliki mam wypakować do tego samego folderu?


Wypakowując jeden plik wypakowujesz wszystkie - po prostu rozpakuj pierwszy plik, a reszta rozpakuje się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2009 o 16:51, Piterixos napisał:

Ale wszystkie pliki mam wypakować do tego samego folderu?


a to juz zalezy, jesli jeden plik jest podzielony na pare rarow to wystarczy ze klikniesz na jeden plik i dasz "wypakuj" wszystkie czesci wypakuja sie same.

jesli jest to wiele luznych plikow, ale stanowiacych wspolna calosc (pakowane byly osobono) to moze byc wymagane zaznaczenie wszystkich rarkow i "wypakuj" - ale zdarza sie to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować