Zaloguj się, aby obserwować  
Berooman

Transmisje sportowe w internecie.

24 postów w tym temacie

Tak mnie się wydawało, ale nie znam się za bardzo na tym , więc wolałem się upewnić:) Dopiero wczoraj pierwszy raz zainstalowałem TVUPlayera i jak narazie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:18, Berooman napisał:

Jakieś lipne te programy. Wszystko po japońsku albo angielsku. Ale nie można mieć wszystkiego.
Najlepiej to chyba kupić kartę TV albo monitor z tunerem. :(

Mówie o kalendarzu xp to taki program, gdzie możesz słuchać radia, oglądać tv, robić playlisty, oglądać prognozy pogody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tym PPStream da radę wsadzić jakoś polskie napisy?? I może ktoś jak zrobić normalną czcionke w tym programie jeśli pokazują mi się tylko jakięs dziwne znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam następujący problem. Wiem, że dzisiaj wieczorem nie będę miał dostępu do telewizora, więc chciałem obejrzeć finał LM w intenecie najlepiej an stronie TVP. Jednak gdy próbuje włączyć transmisję na stronie TVP.pl pokazuje mi się następujący napis:
"Przepraszamy. Wideo nie może zostać odtworzone. Jeśli korzystasz z programów blokujących reklamy i/lub skrypty, wyłącz je, a następnie odśwież stronę i ponów próbę. Kliknij ekran aby kontynuować"

NIezależnie czy próbuje włączyć trnamisję w firefoxie czy IE pokazuje się to samo. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Nie instalowałem żadanych programó blokujących, ani wtyczek adblock w firefoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować