Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft i spalony kolega

198 postów w tym temacie

Zgadzam sie z Psysiem zioemek chcial sie jakos usprawiedliwic i wymyslil ze to przez gre. Kazdy moze isc kogos kill i zgonic na gre tylko w roznych krajach roznie prawo wyglada. Chcial go zjarac i go zjaral poprostu jest pier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wątpie (jak zresztą większość użytkowników) w jakiekolwiek powiązanie tej sprawy z tym, że gości grał w WoW.
2) Jak on do cholery spalił tego gościa?! Człowiek z kanistrem benzyny i zapalniczką wśród 17-latków (czyli przynajmniej fizycznie rozwiniętych ludzi) jest tak szalenie niebezpieczny? No, chyba, że ktoś by mu pomógł, ale wtedy to chyba ta sprawa nie byłaby omawiana pod kątem WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie spodziewałem się, że chińskie prawo potraktuje to tak konkretnie... Cóż, jak widać chińscy komuniści mają dwie twarze - z jednej strony dbają o takie sprawy i odpowiednio karzą uzależnionych, a z drugiej co roku odstrzeliwują porządne miasteczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:47, Krozin napisał:

1) Wątpie (jak zresztą większość użytkowników) w jakiekolwiek powiązanie tej sprawy z tym,
że gości grał w WoW.

A to "ewoluowałem w Fire Mage"to mu się wymsknęło? Zrobił to z premedytacją i w dodatku ujawnił źródło swojej "inspiracji"...

Dnia 04.01.2008 o 14:47, Krozin napisał:

2) Jak on do cholery spalił tego gościa?! Człowiek z kanistrem benzyny i zapalniczką wśród
17-latków (czyli przynajmniej fizycznie rozwiniętych ludzi) jest tak szalenie niebezpieczny?
No, chyba, że ktoś by mu pomógł, ale wtedy to chyba ta sprawa nie byłaby omawiana pod kątem
WoWa...

Najwyraźniej nie wiesz, co robi nałóg z człowiekiem, szczególnie u nałogowego gracza... Bóg jeden wie, co mu przyszło do głowy, ale zostało to spowodowane nadmiernym graniem w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA sądzę że on to sobie specjalnie wymyślił ...
Chciał zrzucić winę na grę aby więcej sie jego nie pytało ,dlaczego to zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to fajna gra... Ale nie można przelewać jej na rzeczywistość! To co ten gościu zrobił jest nie do pomyślenia! Spalić kolegę za grę? To absurd!!! (pierwszy post to mój jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze o chinczykach to odrazu na mysl podchodzi mi napis Made In China chociaz rasista nie jestem ale z tego co sie nie myle to u nich gry komputerowe zaliczane sa do olimpiad czy jakos tak oni poprostu uważaja to za sport tak jak za religie anime chociaz i tak nie lapie o co w tym wszystkim chodzi. Dla niektorych ludzi tamtejszej populacji gra na kompie to poprostu praca CO u NAs jest raczej zjawiskiem rzadko spotykanym.A co do chlopaka TROCHE WYOBRAZNI BO NIE JESTESMY W MATRIXIE :) i nie mozna podpalac i zabijac od tak Trzeba poniesc konsekwencje czynow nei zganiajac na gre Bo moim zdaniem to poprostu najglopsza Wymówka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:54, Laska-z-Polski napisał:

> No, chyba, że ktoś by mu pomógł, ale wtedy to chyba ta sprawa nie byłaby omawiana pod
kątem
> WoWa...
Najwyraźniej nie wiesz, co robi nałóg z człowiekiem, szczególnie u nałogowego gracza... Bóg
jeden wie, co mu przyszło do głowy, ale zostało to spowodowane nadmiernym graniem w WoWa.


Czyli twierdzisz, że każdy kto nadmiernie dużo czas spędza przy grach jest zdolny do takiego czynu (w tym przypadku zabójstwo pierwszego stopnia)? Pleciesz bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durni ludzie...
Dziadowi powinna zostać założona kara na okres 20 lat pozbawienia wolności! Niech się nauczą - gry nie dla ludzi o słabej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na coś takiego ;] Technika idzie bardzo szybko do przodu, zwłaszcza w Chinach i Japonii, a do tego jeszcze słaba psychika i chłopak leży ;], ale moim zdaniem on jest tylko winny w 30%... a reszta to rodzcie ? bo gdzie oni byli ? nie widzieli jak chłopak sie zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają swoje sprawy z resztą może on w domu zachowywał się całkiem normalnie poza tym ze duzo gral. Czasem takich rzeczy nie widac do momentu az bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha rozbawily mnie wasze komentarze:D takich glupot juz dawno nieczytalem. Czy wy na prawde myslicie, ze ten kitajec zrobil to dlatego, ze gral w WoWa? Uwazacie, ze zeby zabic innego czlowieka , trzeba grac w gry? Z waszych komentarzy wlasnie tak wynika. Zoltek dostal lanie od swojego kolegi, zdenerwowal sie i chcial mu sie zrewanzowac, a kto choc raz dostal porzadnie w pysk, wie , ze w takich chwilach mozna nad soba niepanowac. Ping sie zdenerwowal, odpal Pong''a benzyna i podpalil. W ktorym miejscu widzicie jakies powiazania z WoWem, badz jakas inna gra? "Ewoluowalem w Fire Mage''a" - taaa mi sie to bardziej kojarzy z pokemonami:) widac,ze ten, kto podsunal mu ten pomysl, nie orientowal sie w temacie... Btw. widzieliscie zeby Fire Mage w WoWie biegal z karnistrem i polewal wrogow benzyna? No chyba ze to byla jakas chinska wersja gry...

Na calym swiecie sa podobne sytuacje , np amerykanin zastrzelil kilku swoich kolegow z klasy, bo ponizali go przy wszystkich. W koncu koles niewytrzymal...jak sie oficjalnie okazalo, ten koles gral w GTA, tudziez w Manhunta, i to dlatego zabil swoich kolegow... (te gry sa dozwolone od 18 lat, a koles byl niepelnoletni) Oczywiscie z tej calej sytuacji musialo tlumaczyc sie Rockstar... Oczywiscie winni byli jego rodzice, ktorzy niedopilnowali swojego bachora, badz siec sklepow, ktora lamie prawo, sprzedajac produkty dozwolone od lat 18 nieletnim.

Ps. zanim napiszecie kolejny glupi komentarz, zastanowcie sie nad tym, co chcecie przekazac ludziom, i czy to w ogole ma jakis sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czytając te wszystkie komentarze też miałem ochotę ich wyśmiać i napisać co o tym sądzę, ale ty już wszystko ładnie wyjaśniłeś :) Uczcie się od niego, bo jak widzę, że GRACZ wygaduje takie bzdury godne znudzonego psychologa nawet niewtajemniczonego w temat, to mnie krew zalewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować