Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft i spalony kolega

198 postów w tym temacie

Znowu Chińczycy szaleją. Raz jakiś umarł z głodu przed WoW, drugi udawał Potera skacząc na miotle, jakiegoś nie mogli odciągną od kompa i krzyczał że nie zapisał gry a tu kolejny idiota podpala kogoś z klasy. Chyba uznał go za Ogra phiii. Szkoda słów na tych szajbusów. Czemu w Japonii co grają na tych grach jRPG nie słyszałem że kogoś ktoś tam zabił lub coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 18:02, foxie napisał:

W 100% zgadzam się z Volvoxem. Koles chiał tylko zwalić winę na gre żeby dostać lagodniejszy
wyrok. Co ma wspólnego kanister z benzyną z fire magiem? Równie dobrze można obwinić kogoś
za bycie frost magiem jak się przewrócisz na oblodzonym chodniku.

Hehe... Frost Magem to gdyby użył ciekłego azotu. :P

Ale tam, też się zgadzam, chłopak po prostu chciał się zemścić za coś, wkurzony był, więc wpadł na pomysł z benzyną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHOLERA!czemu blizz osądzili do jasnej cholery?!ja też koledze odetnę łeb i powiem że w wowie też macha się toporem...
sorrka za przekleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś się w China stało tam zawsze ktoś ma niezwykłe przygody. A tak pozatym to ja zawsze wiedziałem, że od tego WOWa to się tylko w głowach miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, pyt. tylko, czemu Tetris, Pac-man, Marion nie wywoływało podobnych efektów u ludzi? Ech, to chyba wynik globalnego wzrostu głupoty, której, niestety, z każdym rokiem przybywa. Zresztą, likwidacja WoW''a nic tu nie da, tu trzeba izolować poszczególnych niedorozwiniętych osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... straszne, i zarazem fascynujące.

Jak gra komputerowa może aż tak zryć psychikę? Spalić kogoś żywcem dla programu?

Przynajmniej został należycie ukarany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale skąd wiemy że to od wowa?
może gość w co innego grał bo jest wiele gier w których się podpala lolki
no ba nie musiał się tego z gry nauczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:39, SSj2- napisał:

Ekhem. Chiński sąd w swoim oświadczeniu pisał, że nie uwierzył tłumaczeniom "dzieciaka" ;)

http://autentyki.pl/wiadomosci/329/Myslalem-ze-jestem-magiem!


Poprawnie!
Przecież on to powiedział tylko dlatego, że chciał być uznany za niepoczytalnego bo wtedy pewnie mignąłby się od kary. U nas też zdarza się, że zdrowych ludzi kieruje się do zakładów psychiatrycznych (z których szybko wychodzą) zamiast więzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od 20 lat (!!!) i nigdy nie zaliczyłem nawet poważniejszej bójki, bo wychowanie spoczywa na barkach rodziców, a nie twórców gier komputerowych. Dzięki Ci Mamo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować