Zaloguj się, aby obserwować  
Kambo

Czy dotknęło was znudzenie komputerem?

161 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 14:19, gothicerofan napisał:

kiedy grałem w cs 1.6 to jest takie słabe !!!!!!!!!!!!



No jak się gra w Cs''a 1.6 to mozna zasnąc ;P Tym bardziej jak giniesz a później czekasz aż będzie czas na odrodzenie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nudzi :( Siedz własciwie tlyko na gram .pl i pisze i szperam w internecie , kompa do gier to ja niestety nie mam ( tych nowszych ) Nudzi mnie i to czesto komp ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy przenigdy mnie komp nie znudził. No chyba że akurat net odmówił posłuszeństwa, ale na moim aktualnym to się jeszcze nigdy nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dotknęło znudzenie komputerem OGÓLNIE, ale teraz dotknęło mnie niestety :/. A to za sprawą czekania na nowiutki sprzęt, który to zawita u mnie dopiero za 2 miesiące :/. Myśląc o tym, że będę grał w Wiedźmina, Crysisa, Assasin''s Creeda i Gothic 3 na max detalach i bez problemów, nie mam ochoty w nic innego grać, chociaż jakieś 20 minut dziennie w coś tam pykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identyczna sytuacja! :D Tyle, że na Crysisa jakoś nie czekam... chyba, że będzie kosztował ze 30 zł, to może się skuszę. Ale tak, to do maja (wtedy będę miał nowego kompa) jakoś gry mnie nie przyciągają... Gothic 3 zbiera kurz na półce (na minimalnej grafie mi przycina), AC na pewno sobie kupię, a Wiedźmina - Edycję Rozszerzoną :D W maju komp na pewno mnie nie będzie nudził ale teraz - trochę tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:20, 332 napisał:

> kiedy grałem w cs 1.6 to jest takie słabe !!!!!!!!!!!!


No jak się gra w Cs''a 1.6 to mozna zasnąc ;P Tym bardziej jak giniesz a później czekasz
aż będzie czas na odrodzenie ;/

Tylko na serwach gdzie ludzie mają za dużo kasy i robią 30 slotów. Na normalnych gdzie gora gra się 7vs7 to tak nie jest ;).


A co do samego tematu. Czasem zdarza mi się tak że juz mam dosć i włanaczam komputren zmyslami "ale będzie grania" Lecz chwile po włączeniu wyłanaczam :)


A no... ide zagrać w CeSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:24, miszaa94aa napisał:

Tylko na serwach gdzie ludzie mają za dużo kasy i robią 30 slotów. Na normalnych gdzie
gora gra się 7vs7 to tak nie jest ;).



Tak, ale takich servów jest sporo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:12, 332 napisał:

> Tylko na serwach gdzie ludzie mają za dużo kasy i robią 30 slotów. Na normalnych
gdzie
> gora gra się 7vs7 to tak nie jest ;).


Tak, ale takich servów jest sporo ;P

Jest kilka fajnych... non-steamowcyh nie wiemcz czy nie stety :D, ale jest :P. AMXy nie są jakieś kosmiczne :P. Gram całymi dniami na takim jednym serwie :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:16, capral napisał:

Mi się nudzi komputer tylko wtedy, jak nie mam w co grać


No to raczej przeważający powód =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi komp się nigdy nie znudzi, bo zawsze znajdę jakieś nowe dla niego zastosowanie, czy nowe tematy albo fora w necie. Pewnie że niektóre rzeczy mogą się znudzić, np. kiedyś bawiłem się w konwersję DVD->DivX albo poprawianie napisów w filmach, a teraz szkoda mi na to czasu, wolę poudzielać się na forach, albo pyknąć w jakąś gierkę. Możliwości jest tyle, że nudy raczej nigdy nie odczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 12:31, simian raticus napisał:

Mi tam komp się nie nudzi! To moję życie jak narazie!



Jak narazie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować