Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Forgotten Realms vs. świat Tolkiena

133 postów w tym temacie

HMMM. Powoli się robi z FR iTolkiena temat o Warhammerze...Jestem w połowie Strumieni Srebra.Fajna książka (podobnie jak poprzednik Kryształowy Relikt), ale dla mnie trochę za mało jest o Drizzcie.Wiem, wiem, jest Ojczyzna, Wygnanie, Nowy Dom.Ale na razie jeszcze ich nie mam.A Salvatore mógłby coś nowego napisać o naszym drowie..A tak apropos Trylogia Klingi Łowcy jest o Drizzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:21, Aragloin napisał:

HMMM. Powoli się robi z FR iTolkiena temat o Warhammerze...Jestem w połowie Strumieni
Srebra.Fajna książka (podobnie jak poprzednik Kryształowy Relikt), ale dla mnie trochę
za mało jest o Drizzcie.Wiem, wiem, jest Ojczyzna, Wygnanie, Nowy Dom.Ale na razie jeszcze
ich nie mam.A Salvatore mógłby coś nowego napisać o naszym drowie..A tak apropos Trylogia
Klingi Łowcy jest o Drizzcie?

Z tego co pamiętam, to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No od wczoraj jestem szczzęśliwym posiadaczem całej legendy Drizzta.Dotąd przeczytałem Kryształowy Relikt, Strumienie Srebra, klejnot Halflinga i Dziecictwo.Nie wie ktoś , kiedy wydawnictwo ISA zamieści w tej serii Mroczne Oblężenie i Drogę do Świtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się dowiedzieć dużo o jednym z byłych członków drużyny Drizzta i jego przygodach to polecam R.A. Salvatore''a - Grzbiet Świata. Opowiada o losach barbarzyńcy Wulfgara. Książka wciąga i jest dobrze napisana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:58, arekskate napisał:

Jeśli chcesz się dowiedzieć dużo o jednym z byłych członków drużyny Drizzta i jego przygodach
to polecam R.A. Salvatore''a - Grzbiet Świata. Opowiada o losach barbarzyńcy Wulfgara.
Książka wciąga i jest dobrze napisana. Polecam.

Czy to nie są przypadkiem Ścieżki Mroku?(Podobno Wulfgar wrócił z Otchłanii)Ciekawe czy Salvatore zdecyduje zakończyć żywot Drizzta?A jakby tak zrobił, czy Drizzt nie pozostawił by jakiegoś potomka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:01, Aragloin napisał:

> Jeśli chcesz się dowiedzieć dużo o jednym z byłych członków drużyny Drizzta i jego
przygodach
> to polecam R.A. Salvatore''a - Grzbiet Świata. Opowiada o losach barbarzyńcy Wulfgara.

> Książka wciąga i jest dobrze napisana. Polecam.
Czy to nie są przypadkiem Ścieżki Mroku?(Podobno Wulfgar wrócił z Otchłanii)Ciekawe czy
Salvatore zdecyduje zakończyć żywot Drizzta?A jakby tak zrobił, czy Drizzt nie pozostawił
by jakiegoś potomka:)?


Grzbiet Świata opowiada o losach Wulfgara po powrocie z Otchłani. Nawiedzają go cały czas wspomnienia związane z doznanymi cierpieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:12, Aragloin napisał:

Niedawno przeczytałem Dziecictwo.Jakim sposobem Wulfgar nie zginął?A i ponawiam
moje pierwsze pytanie


Co do śmierci Wulfgara to nie jestem pewien, nie czytałem Ścieżek Mroku. A co do potomka Drizzta ... może Salvatore chce po prostu pozostawić go w stanie legendy i nie ciągnąć dalej jego przygód. Może nie będzie tworzył żadnego potomka. Chociaż nie ukrywam, że miło by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 13:16, arekskate napisał:

Co do śmierci Wulfgara to nie jestem pewien, nie czytałem Ścieżek Mroku. A co do potomka
Drizzta ... może Salvatore chce po prostu pozostawić go w stanie legendy i nie ciągnąć
dalej jego przygód. Może nie będzie tworzył żadnego potomka. Chociaż nie ukrywam, że
miło by było.

Ścieżki mroku to nie książka ale seria.W tym jest m.in.Morze Mieczy, Bezgłośna Klinga i Grzbiet Świata, a Wulfgar zginął w 7 części Legendy Drizzta, czyli w Dziedzictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Wulfgar nie zginął, tylko został wzięty do niewoli przez Errtu, chociaż Drizzt i reszta myśleli, że zginął.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:27, gum1ś napisał:

SPOILER
Wulfgar nie zginął, tylko został wzięty do niewoli przez Errtu, chociaż Drizzt i reszta
myśleli, że zginął.
SPOILER

ALEŻ został przygnieciony tonami skał z yocholem!A Errtu został odesłany na sto lat do innego planu.VIDE Kryształowy relikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować