Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire 2 w produkcji?

54 postów w tym temacie

Jedynka była ciekawą grą choć strasznie krótką i nieprzyjemnie łatwą. Nie zmienia to jednak faktu, że jak na produkcje BioWare przystało był to bardzo dobry cRPG z dobrze poprowadzoną fabułą i przemyślanymi relacjami w drużynie złożonej z ciekawych postaci. Jeśli informacje o kontynuacji sie potwierdzą to będzie dobra wiadomość - jeszcze lepiej gdyby gra ukazała sie na PC i spełniła niemałe wobec niej oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość,byleby to prawda była,i w miare szybko wyszła.
Kupiłem 1 nie dokońca wiedząc co kupuję,ale nie żałuje tego.Strasznie mnie wciągneło,mógłbym w to grać non stop.Gierke przeszedlem po razie na każdym poziomie trudnosci i mimo tego jeszcze mi się nie znudzila :)
Jeżeli JE 2 wyjdzie to napewno ją zakupię i mam nadzieje że będzię troche dłuzsza i poziom trudniejszy będzie wyższy od poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak, że Jade Empire i inne marki BioWare będą wychodzić co rok... JE jest moją ulubioną grą, sequel nie może być słaby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:32, lewak napisał:

Oby nie było tak, że Jade Empire i inne marki BioWare będą wychodzić co rok... JE jest moją
ulubioną grą, sequel nie może być słaby. :)


Hehe Jade Empire Prostreet i Mass Effect 2999 to brzmi dumnie :PP

A tak na poważnie to nie martwię się o tę grę, jak Bioware to robi to gra będzie murowanym hitem, tak jak jej poprzednia część :) Bardziej martwię się polonizacją, oby EA tego nie skaszaniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąc, czemu BioWare tworzy JE 2 zamiast KOTORa 3. Ta druga seria jest o wiele lepsza, zbiera bardzo wysokie oceny, no i na pewno by się lepiej sprzedała. Mam jednak cichą nadzieję, że firma nas zaskoczy i w przyszłym roku (może na E3? ) zapowie nowego KOTORa, bo po prostu uwielbiam tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech oni lepiej dokończą "Dragon Age", bo im konsloe do głowy uderzają i ich gry robią się coraz bardziej "action", a coraz mniej "RPG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Nie moglem sie doczekać kolejnej odsłony tego gniota. Ja rozumiem, ze konsolowcy maja takie niskie wymagania, ze łykają wszystko jak młode pelikany no ale litości...

Totalnie kretyński system rozwoju postaci. Pod koniec gry ma sie rozwinięte 3 style walki i to te podstawowe bo komu by się chciało kisić punkty pół gry by wydać je na coś innego?

Wszystkie walki przebiegają według tego samego schematu. Doskok - cios - odskok i tak do znudzenia. Właściwie to można ograniczyć się do duszenia klawisza ataku.

Ograniczony świat jak nigdzie indziej.

Brak sensu posiadania przyjaciół. Całą grę chodziłem z Gwiazdą bo miała regenerację a z pozostałymi nawet eni rozmawiałem i NIC nie straciłem.

Nudna i wkurzająca mini gierka z latawcami...ile można?!!?

Dobry? Zły? Tu to nie ma znaczenia bo i tak wszystko toczy się według scenariusza.

Wojna Klonów mi się nawet podobała ale w wydaniu Star Wars, tu natomiast zakrawa to o kpinę.

Dać temu czemuś 2/10 to i tak za dużo ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować