Zaloguj się, aby obserwować  
lord_xan

gorky 17

102 postów w tym temacie

Tak lekko odświeżając temat... ostatnio znów zagrałem w tą najlepszą część Gorky ( osobiście "następczynie" dla mnie nie istnieją ) i korci mnie aby zadać małe pytanie do panów i pań z CDP/CDP Red

Czemu nie powstała druga część Gorky 17 jak do tej pory? Przecież gra jest klasykiem i od niej zaczynam wymieniać chluby polskiej twórczości wirtualnej..
W prawdzie za stworzenie gry odpowiadał inny zespół, ale z tego co dawno wiadomo że już nie istnieje no i jeszcze przed tym został wykupiony przez Was :)

Czy planujecie ogólnie jakąś kontynuację :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się fajnie ale nigdy nie byłem w stanie przejść końcówki pierwszego poziomu xD.

Z tego co pamiętam grę dało się odpalić na MXach włączając tryb software, a nie hardware. Był tam chyba osobny plik setup, ale dokładnie nie pamiętam. Mi bynajmniej udało się odpalić w jednym z trybów (bo inaczej postacie były niewidoczne itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo wczoraj wróciłem do tej gry i... Stare czasy wróciły. Świetna gra.

Sandro-Seth
Też o tym myślałem, ale w końcu to już nie byłoby to samo ;p No, ale i tak bym się cieszył. Może trzeba posłać jakiegoś maila do cdp?

Ps. Tyle czekałem jak byłem mały na przyjście tego czasu w którym dzieje się gra i przegapiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, akurat Metropolis ma w swoim dorobku parę lepszych tytułów (Reflux, Katharsis, Teenagent...). No ale Gorky 17 też zły nie był. Inna sprawa, że studio prowadzone przez Adriana Ch. przyzwyczaiło graczy, że każda ich gra jest rewelacyjna, przez co "zaledwie" solidny G17 co niektórych mógł zawieść :D.

Arkhaor
Cóż, nawet nie chciałbym wiedzieć, co byś powiedział o poziomie trudności w Refluxie czy Katharsis ;D. G17 to chyba najłatwiejsza gra Metropolis :).
PS. Z tego, co pamiętam, to mi ta gra (wersja z covera KŚG) na GF2MX400 chodziła mi w trybie sprzętowym bez jakichś wygibasów z mojej strony - być może dlatego, że jakoś nigdy nie uważałem, że w przypadku sterowników (szczególnie do karty graficznej) najnowsze = najlepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blackhand
Reflux, mam do tej pory wersję pudełkową tejże gry ;) Była ona wielce zacna i jak dobrze pamiętam - Nie była przypadkiem pierwowzorem dla Earth 2140 ?
Btw. Liczą też się gusta :) Dla jednych arcydzieło dla drugich gniot - Patrz -> Tibia :D

Tokkarian
Mogliby poświęcić chwilę czasu, przecież ten tyuł wbił się dla starszych graczy jako dobra polska gra którą mam prawo nazywać Klasykiem.

Po za tym, żeby G17 nie odnosiło sukcesów nie robili by tych dennych gier pod tytułem Gorky mających złudnie przypominać serię Spliter Cell czy jak ona tam. Może trzeba dać trochę czasu dla CDP, może po sukcesie Bitchera II wpłynie większa suma pieniędzy aby firma mogła zając się produkcją np 2-3 poważnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wybrać sterownik... ? ten pierwszy z obrazka sprawia, że wszystko jest nienaturalnie wyblakłe, a monitor syczy, a znowu wybranie karty graficznej powoduje takie coś jak na drugim obrazku. Co zrobić, aby była grafika prawidłowo wyświetlana?
Proszę o pomoc. :( grę tanio kupiłem i jest ponoć wybitna, chciałbym pograć jako maniak Fallouta

20110609211158

20110609211200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 21:46, Niewiernus napisał:

Próbowałeś bawić się w tryb zgodności? Pamiętaj,. że ta gra ma już sporo lat za sobą.

Tak, na windows 95, 98... jakieś inne rady co do zgodności? uruchamiam też jako administrator.

A co z syczeniem monitora przy opcjach pierwszych dwóch z góry? nie uszkodzi mi to monitoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 21:47, Haregar2010 napisał:

Tak, na windows 95, 98... jakieś inne rady co do zgodności? uruchamiam też jako administrator.

Już nie, chyba.

Dnia 09.06.2011 o 21:47, Haregar2010 napisał:

A co z syczeniem monitora przy opcjach pierwszych dwóch z góry? nie uszkodzi mi to monitoru?

W sumie ekran jest od wyświetlania obrazu, a nie generowania dźwięku. Fakt faktem może to budzić jakieś podejrzenia. Ten aspekt nie wydaje się za ciekawy. Z tego zakresu nie jestem w stanie tobie pomóc, trzeba poczekać na odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 22:04, Niewiernus napisał:

Już nie, chyba.

Hmm... czyli nadal będą czarne kwadraciki? :(

Dnia 09.06.2011 o 22:04, Niewiernus napisał:

W sumie ekran jest od wyświetlania obrazu, a nie generowania dźwięku. Fakt faktem może
to budzić jakieś podejrzenia. Ten aspekt nie wydaje się za ciekawy. Z tego zakresu nie
jestem w stanie tobie pomóc, trzeba poczekać na odpowiednią osobę.

Syczał może nie ekran, ale jakby głośnik... no nie wiem, po prostu był odgłos syczenia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdziłeś wszystkie opcje graficzne?
Wyłącz wszystkie wspomagacze w sterownikach grafiki (antyaliasing, filtrowanie itp.)
Wyłącz przyspieszenie sprzętowe w DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 21:42, kryst90 napisał:

Nowa seria let''s playow z gry Gorky 17. Mam nadzieje że wam się spodoba.
http://www.youtube.com/watch?v=lOWWALsrKmA&list=UUTB_7pR1YBgfirqxys8fhpQ&feature=plcp


Mało którą grę wspominam równie dobrze co Gorky 17 więc ode mnie duży plus :). Niestety mój egzemplarz z Komputer Świata zaginął i będę musiał zdobyć nową kopię by pograć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:21, drblase napisał:

Mało którą grę wspominam równie dobrze co Gorky 17 więc ode mnie duży plus :). Niestety
mój egzemplarz z Komputer Świata zaginął i będę musiał zdobyć nową kopię by pograć :(.


Jak wspomniałem w moim filmiku kup na gogu za euro albo za punktu CD projektu. Zapraszam do subskrybowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować