Zaloguj się, aby obserwować  
lord_xan

gorky 17

102 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 22:37, kryst90 napisał:

Jak wspomniałem w moim filmiku kup na gogu za euro albo za punktu CD projektu. Zapraszam
do subskrybowania.


Kanał zasubskrybowałem i czekam na więcej.Nalfein ma rację, na gogu jest tylko angielska wersja językowa :/. Ja grałem w wersję pl i głosy zawsze uważałem za bardzo dobrze dobrane. Trzeba będzie zakupić na Allegro, ale ciekawe w jakim stanie będą płytki po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 23:37, drblase napisał:


Kanał zasubskrybowałem i czekam na więcej.Nalfein ma rację, na gogu jest tylko
angielska wersja językowa :/. Ja grałem w wersję pl i głosy zawsze uważałem za bardzo
dobrze dobrane. Trzeba będzie zakupić na Allegro, ale ciekawe w jakim stanie będą płytki
po tylu latach.


Tak jak wspomniałem w moim filmiku niestety nawet strony polskich deweloperów są po angielsku skupiając się na zagranicznych odbiorach olewając własnych narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 08:48, kryst90 napisał:

Tak jak wspomniałem w moim filmiku niestety nawet strony polskich deweloperów są po angielsku
skupiając się na zagranicznych odbiorach olewając własnych narodowych.


Czemu mnie to nie dziwi... Zalicytowałem już na Allegro grę w wersji PL więc będzie good. Dopóki nie przyjdzie to pozostaje mi czekać na kolejne filmiki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:52, drblase napisał:


Czemu mnie to nie dziwi... Zalicytowałem już na Allegro grę w wersji PL więc będzie good.
Dopóki nie przyjdzie to pozostaje mi czekać na kolejne filmiki :).


Miło mi to słyszeć. Drugi filmik już nagrany jutro pewnie wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić do tej jakże wspaniałej gry, ale mam pewien bardzo poważny problem.
Udało mi się odpalić gierkę na Viście (usunąłem pliki wideo z folderu AVI), gra odpalona fajnie, do czasu...
Otóż postaci, mutanty, otoczenie zanikają. Tzn. Postać która wejdzie w jakieś miejsce jest albo całkowicie niewidoczna, albo widać tylko jakiś kwadracik że coś tam jest. Nie widać również możliwych miejsc ruchu czy strzału.
Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem dlatego odświeżam
Gorky na początku nie włączał się ,na moim komputerze teraz działa (po wywaleniu filmików avi ) ale problem polega na tym że przy renderowaniu direct 3d( moja karta gf 9600 m gt) gdzieś gubią się modele postaci. Gdy włączam software render modele się nie gubią ale gra nie chodzi płynnie.

Mój sprzęt W Vista Home

Inte c2d 2.4 ghz
4 giga ramu
Karta grafiki ww gf 9600 mgt

Cóż mam począć by chodziło i płynnie i z modelami postaci? Filmiki avi już musiałem wyrzucić z folderu z grą żeby odpaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, mimo że już minął prawie rok. Jest jakiś sposób, żeby ta świetna gra ruszyła pod Vistą? Znajomy mi polecał, a jak kupiłem za 5zł na cdp.pl , jednak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 00:37, LubieWafle napisał:

Dołączam się do pytania, mimo że już minął prawie rok. Jest jakiś sposób, żeby ta świetna
gra ruszyła pod Vistą? Znajomy mi polecał, a jak kupiłem za 5zł na cdp.pl , jednak nie
działa.

Spróbuj kupić wersję GOGową, gry stamtąd są zoptymalizowane żeby chodzić na nowych systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 00:43, Hubi_Koshi napisał:

Spróbuj kupić wersję GOGową, gry stamtąd są zoptymalizowane żeby chodzić na nowych systemach.

Różnica w cenie to około 5zł, ale jaką mam pewność, że ta wersja z GoG będzie działała ? Czy jest jakaś recenzja tej gry pod Vistą i nvidią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 23:45, LubieWafle napisał:

Różnica w cenie to około 5zł, ale jaką mam pewność, że ta wersja z GoG będzie działała
? Czy jest jakaś recenzja tej gry pod Vistą i nvidią?

To jedyna wersja o jakiej wiem że Prawie Na Pewno będzie działać. Z tego co wiem ci z GoGa odpowiednio konfigurują stare gry by chodziły pod nowe systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 23:50, Hubi_Koshi napisał:

To jedyna wersja o jakiej wiem że Prawie Na Pewno będzie działać. Z tego co wiem ci z
GoGa odpowiednio konfigurują stare gry by chodziły pod nowe systemy.

Hmm... dobrze. A co z polską wersją? Jest jakiś patch, żeby po kupnie go dać na wersję angielską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 23:53, LubieWafle napisał:

Hmm... dobrze. A co z polską wersją? Jest jakiś patch, żeby po kupnie go dać na wersję
angielską?

Przykro mi tu już ci nie mogę pomóc, od dawna jeśli mogę to gram w angielskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Goorky teraz pujdę po tego drugiego ruska a potem po meduzę ciekawe czy się uda przepłnić listę bo niby może być 5 max.
Prubował ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 17:52, DOOMSDAY napisał:

Właśnie gram w Goorky teraz pujdę po tego drugiego ruska a potem po meduzę ciekawe czy
się uda przepłnić listę bo niby może być 5 max.
Prubował ktoś

Nie da się, bo po drodzę będziesz musiał podjąć decyzję czy chcesz pozostawić Meduzę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować