Zaloguj się, aby obserwować  
lord_xan

gorky 17

102 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2006 o 16:06, Sarafan_Knight napisał:

...
GeForce''ami (a przynajmniej z serią GeForce 4 MX), przez co grafika jest dosyć
mocno schrzaniona (znikanie postaci i inne tego typu "atrakcje"...). Jak ktoś wie jak usunąć
ten problem, to bardzo proszę o info. :)


Ja grałem w to na GF2 MX 400 i nie miałem problemów. Może masz zainstalowane zbyt nowe sterowniki do karty graficznej albo gra się nie lubi z wersją DirectXa, którą masz zainstalowaną - u mnie np. Blood Omen 2 wywalał się notorycznie do windy dopóki nie wyrżnąłem DX9 (DirectX Eradicator rules ;)) i nie zainstalowałem ósemki. Spróbuj wgrać jakieś Detonatory z serii 3x.xx lub 4x.xx, może to pomoże.

W sumie G17 była fajna, tylko ten poziom trudności strasznie nierówny (raz banalnie łatwo a za chwilę koszmar i tak na przemian), niektóre śmieszne parametry broni (karabin zadawał bodajże takie same obrażenia jak topór) i momenty, w których zdobywało się nowe bronie, były niekiedy kiepsko dobrane (na co komu miotacz pod sam koniec gry, gdy nie ma kiedy wyszkolić kogoś w jego obsłudze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam detonatory 40.72 + DirectX 9.0, ale próbowałem grać też na DirectX 8.1. Niestety to samo... Niemniej jednak jeszcze nie próbowałem grać po formacie dysku, więc może teraz wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:30, HumanGhost napisał:

Pamiętam, ze grałem w G17 na starym kompie jeszcze. Miałem Rivę TNT2 z 16MB na pokładzie. Gra
śmiagała aż miło. :-D


U mnie też śmigała na Rivie TNT2 M64 32 MB RAM, ale niestety na GeForce 4 MX 440 64 MB RAM już są poważne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 16:44, Sarafan_Knight napisał:

Mam detonatory 40.72 + DirectX 9.0, ale próbowałem grać też na DirectX 8.1. Niestety to samo...
Niemniej jednak jeszcze nie próbowałem grać po formacie dysku, więc może teraz wszystko będzie
w porządku.


Proponowałbym jeszcze (przed formatem :)) wypróbować np. Detonatory 30.82 lub któreś z serii 44.xx lub 45.xx. Z moich doświadczeń wynika, że seria 40.xx chodzi w ogóle marnie na GF2 MX 400 (a GF4 MX 440 to właśnie rozwinięcie GF2 MX, więc może to dotyczyć też Twojej karty) - błędy w grafice typu nie wyświetlane elementy 2D czy problemy z teksturami były normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że ja już jedtem po formacie kilka miesięcy temu. :) W każdym bądź razie jeżeli nadal problem będzie występował, to spróbuję z innymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:52, lord xan napisał:

Ej coś Cie tacy "martwi" chyba was nie wywalili, no nie...?


Jacy "martwi"? :) Nikt nie kontynuuje tematu to się nie odzywamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a ma ktoś pełną angielską wersję tej najbardziej grywalnej polskiej gry w historii? Bo ja pamiętam, że na początku grałem w demo, które było po angielsku i głosy postaci o wiele bardziej mi się podobały niż w późniejszej pełnej wersji, która była po polsku. Ciekawe, czy w ogóle można gdzieś jeszcze taką zdobyć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to była moja pierwsza gra w jaką grałem na kompie i to po polsku , zastanawiam się czy nie zainstalować jej ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema , mam problem dotyczacy GORKY 17 , jak wiecie gra nie jest najnowsza a ja mam komputer dobry, nie wiem w czym problem bo po odpaleniu gry pokazuje sie okienko z wyborem Głownego Sterownika Ekranu, są 3 opcje do wyboru obojętnie co wybiore ekeran staje sie czarny i nic sie nie dzieje... nie wiem czym to jest spowodowane...
Powiem ze inne gry duzo nowsze o lepszych wymaganiach chodzą bez problemów.
2 razy instalowałem Gorky , raz z płyty i raz sciągnałem z internetu. Z kazdym przypadkiem było tak samo.
Czekam na odp i dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:49, lemonflash napisał:

Czekam na odp i dzieki za pomoc

Też mam ten problem. Jaki masz system operacyjny ? Gdy korzystałem jeszcze z 98 wszystko było w porządku. Po zmianie komputera na nowy i zmianie systemu na XP pojawił się problem taki jak Twój. Co ciekawe u mojego kolegi na komputerze z XP i GeForcem 2 wszystko chodzi pięknie. Może masz po prostu zbyt nowy komputer a to jest jednak już leciwa gra. Ja próbowałem z dwoma wersjami z czasopisma KŚGRY i wersji sklepowej wydawnictwa PLAY.com.pl i zero rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer w zasadzie mam dobry, kupowałem 2 lata temu jeden z najlepszych w sklepie ( system XP ). Wiadomo że z czasem nawet najlepszy komp staje sie coraz słabszy bo wychodzą lepsze nowsze rzeczy. No ale pamiętam że kiedyś na tym albo na komputerze wcześniej ( również miał system XP ) chodziło bez problemow. Teraz nie wiem o co chodzi :/ myślałem że moze DireX ale chyba nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Gorky 17. Pamietam jak chodziło sie do kumpla żeby pociupać (ja nie posiadałem umiejętności taktycznych które w tej grze grały dosyć dużą role) o ile pamietam tam dowodziło sie 4 czy 3 komandosów ;) Gre przeslismy całą. A jaka była z tego radość. Gre polecam nawet teraz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować