Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdrowia, szczęścia i pomyślności na ten Nowy Rok!

145 postów w tym temacie

Noo... wszystko co trzeba już powiedzieli... Więc siędołączam i dodaję jedną jakże ważną rzecz - do wszystkich maniakalnych informatyków: wspaniałych panienek panowie, one też się przydają ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wszystkich życzeń!!!!!! :*:* :P xD POZDRO DLA CALEJ EKIPY CDP I WSZYSTKICH GRAMOWICZóW! =] wszystkiego najlepszego ;) i zeby rak wam nie odsadzilo podczas odpalania petard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, żeby nadchodzący rok był lepszy od mijającego i w ogóle. Nie mam talentu do składania życzeń, więc nie będę się rozpisywał na pół strony. :P Wszystkiego najlepszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również życzę szczęśliwego Nowego Roku! Oby ten nowy był lepszy od 2007, który był - przynajmniej dla mnie - częściowo śmieszny i ciekawy, a częściowo ch... nędzny i żałosny.

Bądźcie grzeczni i dobrze nastawieni do świata, Dużo pracujcie, dużo się uczcie, abyście z czystym sumieniem mogli od czasu do czasu poimprezować. Chodźcie do kina, do teatru i do muzeum, czytajcie dużo książek, zabierzcie czasem przyjaciół lub partnerów do kawiarni lub do restauracji na kolację. Nie bójcie się mówić tego co czujecie, lecz naprawdę niech to będzie prosto z serca. Jeżeli to będzie naprawdę szczere, nie musicie filtrować tego przez mózg, a jeżeli nie będzie, to przefiltrujcie - wyjdzie Wam to tylko na dobre; cały świat wcale nie jest tak dobrze nastawiony do was jak wy do niego. Ale nie dramatyzujmy.

W tym Nowym 2008 Roku życzę Wam, abyście byli Sobą w wersji 2.0, lepszymi własnymi modelami. :) Wszystkiego dobrego. *tutaj puście pieśń pt. "Auld lang syne". ;)*

Powitajcie go lepiej ode mnie, bo pierwszy raz od kilku lat spędzam sylwestra niczym pryszczaty loser z badziewnej komedii dla nastolatków: maltretując Europę Universalis II. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować