Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdrowia, szczęścia i pomyślności na ten Nowy Rok!

145 postów w tym temacie

Szczęśliwego Nowego Roku moi wspaniali towarzysze gramowicze! Oby rok 2008 wymiatał pod względem gier i szczęścia, które nam przyniesie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego. Rok zleciał tak szybko, że głowa mała. Było sporo dobrych rzeczy, sporo też złych i chaotycznych (hehe). Ale ogólnie to jeden z ciekawszych okresów w moim życiu. Dzięki za wszystko ekipie gram.pl i CDP, dzięki za fajne zabawy. Dzięki forumowiczom, że dali mi pretekst wiele razy do ciekawych a niekiedy wkurzajacych dyskusji. Dzięki współpracownikom za zbytnie "niezałażenie" mi za skórę, choc zdarza im się to ostatnio często.
No cóż, pozdrowienia dla wszystkich. Oby nowy rok był lepszy.

2008 to rok szczura, czyli mój. Zapowiada się na najbardziej przełomowy w moim życiu. Koniec studiów i w związku z tym koniec drogi naukowej. Nowa faza dorosłości i odpowiedzialności - praca. Mam nadzieje, że wyjdzie to co zaplanowałem. I tego samego wszystkim życzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wam (i sobie) życzę, żeby nowy rok był tak samo hitowy jak ten kończący się, żeby co roku polacy produkowali hita na miarę wiedźmina, żeby kompy osiągały 110% wydajności a najepsze części schodziły za małą kasę. żeby każdy miał na pokładzie gtx-a, quada i 4 giga ramu

no i oczywiście spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:15, lurynowicz napisał:

Powitajcie go lepiej ode mnie, bo pierwszy raz od kilku lat spędzam sylwestra niczym pryszczaty
loser z badziewnej komedii dla nastolatków: maltretując Europę Universalis II. ;)


Prawie jakbyś mówił za mnie... Tyle, że ja będe przy linuksie majstrował.

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prozaicznie - Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń (tak, jest taka opcja :-D) w nowym roku!

Mniej prozaicznie - Oby najbliższy rok był rokiem Geralta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę w chałupie, i kleję kolejne "Życie w Sieci" do CDA, na przemian z wypadami na WSG w WoWie...

Dzięki za życzenia i... również wszystkiego dobrego w A.D. 2008!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować