Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdrowia, szczęścia i pomyślności na ten Nowy Rok!

145 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego wszczytkim gramowiczom oraz całej redakcji gram.pl ,a szczególnie tym którzy tak jak ja spędzają tego sylwestra przed komuterem ( :-( ) albo w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wszystkim chcę pożyczyć najlepszego wszystkiego, i oby ten nadchodzący rok był najlepszym rokiem dla graczy(a następny jeszcze lepszy...) , i wszystkiego najlepszego również bohaterom z gier: Geralta z Wiedźmina, Nomada z Crysisa, Reaperowi z UT III, Marcusowi z Gears of War, Raymanowi z... Raymana? Im też wszystkiego najlepszego(a co!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepsiejszego w nowym, 2008 roku. Mam nadzieję że będzie baaardzo dużo konkursów.

Żegnamy 2007 rok, rok ŚWINI ( wg. chińczyków ) - tak w ogóle to był mój rok - a na gram.pl nic nie wygrałem :(:(:( no ale jeszcze czekam - mam nadzieję że coś wygram w konkursie na świąteczno- noworocznego screena z gry :):), na wygraną w konkursie Grama Lee raczej nie mam co liczyć.( tak wogóle to ten obrazek co wysłałem zrobiłem na komputerze a że miałem dobry humor, to zrobiłem dla Grama Lee brykę marzeń - i to chyba każdego bo kto nie marzył o BMW LEECAR ?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę całemu zespołowi CDP aby nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż 2007. Przede wszystkim życzę kolejnych wielkich sukcesów, takich jak Wiedźmin oraz podwyżek :)

Moderatorom gram.pl życzę również udanego Nowego Roku a szczególnie spokojnej "pracy" na forum.

Teraz pozdrowienia do każdego z osobna.

Furrbaccy życzę awansu na Sekretarza, oraz spokojnego roku zarówno w życiu codziennym jaki i na forum. :)

Boduczkowi życzę aby następny rok był dla niego lepszy niż ten mijający, oraz żeby uwierzył, że ten świat w którym żyjemy jest o wiele piękniejszy niż myśli. ;]

Obiemu-wan-Kenobiemu, Kostce XXL, Oklitowi, Budo, Vilmarowi, Xbitowi, Walgierzowi, Magwisience, Sianerowi, AQ22, PolishWerefolfowi, Netrisowi, Kulfonito - życzę samych sukcesów, zdrowia, szczęścia oraz sprzętu na którym żadna gra nie będzie się "ciąć". :)

Zdrowia!

//Kolejność dowolna//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować