Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Alien vs. Predator II - Film

14 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 19:13, DreaN napisał:

Co sądzicie o nowym filmie Alien vs Predator II?

Możesz zapytać tutaj
Film - co warto obejrzeć a czego nie
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255#u_9026

Nie trzeba przecież zakładać nowego tematu, dla jednego tylko filmu...
Jakby tak każdy zaczął zakładać tematy to szły by one już w setki tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... wy się zawsze strasznie czepiacie... ten temat nie jest spamerski... to jest temat o filmie a nie poradnia... DreaN pyta się was co sądzicie o filmie jakie sceny wam się podobały a jakie nie... spróbuj w tym swoim temacie napisać ej a co myślicie o Obcy kontra Predator 2??? ciekawe czy rozwinie się coś z jego posta zamieszczonym w temacie ogólnym o filmie... gdyby się pytał w temacie który założył czy warto pójść na Obcy kontra predator 2 to ok ale to temat Ogólny!!! :/ załamka z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film bedzie konkretny widziałem Trainer w HD lool kazdy z każdym tam się klepie nie wiadomo kto z kim jest hehe Ciekawe jak sie to wszystko pokończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 04:57, Sir Braveheart napisał:

Film bedzie konkretny widziałem Trainer w HD lool kazdy z każdym tam się klepie nie wiadomo
kto z kim jest hehe Ciekawe jak sie to wszystko pokończy...

Dokładnie też w sumie z 1 jak i 2 częsci AvsP wyniosłem tylko wielki mętlik wgłowie:p Filmy oba nie były tragiczne nawet dośc emocjonujące, ale i tak wole Władce pierścieni czy filmy tego typu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:33, Bibciu napisał:

Jak dla mnie film jest spoko zresztą I też mi się podobała


avp1 był taki sobie. troche głupio ze połączyli aliena filmy i predator. ale avp2 zobacze na pewno. pamietam jak wróciłem z filmu, byłem przekonany ze super. A potem mama mi powiedziała że to składanka z filmu predator i alien. Więc ja drugiego dnia ziuuuuu do wypożyczalni i wracam do domu z 4 płytami z alienem (4 części) i dwiema predatora. i szczerze najbardziej mi się alieny podobały. ale na avp2 na pewno pujdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała fajniejszy klimacik, jednakże bardzo nie podobała mi się idea sojuszu Człowiek + Predator.
A ta tarcza głowy Aliena i dzida z ogona to w ogóle żal.
W dwójce natomiast idea Predaliena...za bardzo wykombinowane. Albo ten mortal kombat na koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę oglądałem już dość dawno temu, ale muszę powiedzieć że była niezła. Chętnie bym oglądnął też drugą część, ale w moim miasteczku jest tylko jedno kino i na dodatek mają oni zawsze takie opóźnienie, że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVP2 niezły nawet jest, byłem na nim w kinie ;) szkoda tylko, że nie było żadnych sławnych aktorów, a mimo to i tak super! Ja osobiście polecam!

20080108205038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować