Zaloguj się, aby obserwować  
Akajun

Naruto - gra forumowa

12 postów w tym temacie

Witam. Miałem chęć na jakąś formową grę o Naruto a że żadnej nie znalazłem, postanowiłem ją założyć. Oto jak będzie przebiegać:

Regulamin:
1) W grze może uczestniczyć dowolna liczba graczy, ale do danej parti można się zgłaszać tylko na początku miesiąca w dniach od 1 do 12.
2) Każda partia trwa 30-31 dni zależnie od miesiąca.
3) Całą grę prowadzi Game Master czyli ja.
4) Nie ma postaci nie śmiertelnych, i super wypasionych.
5) Całe statystyki prowadzę ja, jaki poziom, ranga itp. Jeśli ktoś np chce się dowiedzieć jaką ma rangę bo np zapomniał proszę pisać do mnie na GG: 9154963
6) Po misje proszę się zgłaszać w temacie, mówiąc jaka jest to misja i jakiej rangi.
7) W tym samym czasie może trwać tylko 1 misja. Kiedy trwa proszę nie zgłaszać prośby o następne misje. Kiedy ujrzycie napis: KONIEC MISJI dla xxx, można zgłaszać prośby o następne.
8) Nikt inny nie ma prawa przyznawać punktów, dawać misji itp oprócz mnie.


Dobrze, na regulamin to wszystko teraz formularz zgłoszeniowy:

Aby zagrać należy wypełnić poniższy formularz i opublikować go w oddzielnym poście:

Imię: (nie może nawiązywać do prawdziwego Naruto, czyli nie może być imię np Naruto Uzumaki)
Wiek:
Klasa: (do wyboru: Taijutsu: specjalizacja w walce wręcz i bronią, Ninjutsu: Specjalizacja w walce na odległość, Genjutsu: Specjalizacja w klonach, i podobnych jutsu)
Poziom: (każdy ma na początku 1)
Broń: (każdy na początku niezależnie od klasy ma Kunai)
Czakra: (każdy na początku ma 150)
HP: (każdy ma na początku 45)


Umiejętności:

Każdy na początku gry, ma 2 umiejętności, zależnie od klasy:

Dla taijutsu: Kopnięcie świtu: zadaje 10 pkt obrażeń, nie zużywa czakry, Atak z kunai: zadaje 20 pkt obrażeń, nie zabiera czakry (tego ataku można użyć tylko raz na walkę)

Dla ninjutsu: Rzut shuriken: zadaje 10 pkt obrażeń, nie zabiera czakry. Rzut kunai: zadaje 20 pkt obrażeń, nie zabiera czakry (tego ataku można użyć tylko raz na walkę)

Dla genjutsu: Cień jutsu: zadaje 10 pkt obrażeń, zużywa 30 czakry, Cieniste klony jutsu: zadaje 25 pkt obrażeń, zabiera 50 czakry (tego ataku można użyć tylko raz na walkę)


Walka, i wyzwania:

W grze nie zabrakło i walki. Walka składa się z tur, 1 tura to 1 post. Zawsze walkę zaczyna gracz z mniejszym poziomem. Jeśli trafi się że 2 graczy mają wszystko takie same, to już oni decydują kto zacznie walkę, ale nie w temacie, np przez GG. Natomiast wyzwania są w tedy kiedy jeden gracz rzuci wyzwanie drugiemu, np:

xxx: rzucam wyzwanie: yyy
yyy: zgadzam się, zaczynamy walkę.

Walki są prowadzone wyłącznie przez GG, ale wyzwania rzucamy w temacie. Kiedy walka się zakończy na mój numer GG: 9154963 należy przesłać cały raport walki: tzn. skopiować tekst. Na dole skopiowanego tekstu należy umieścić oba numery GG walczących, zarówno przegranego jak i wygranego. NP:

xxx:***********
yyy:************
xxx:************* <-------- to jest przebieg walki
yyy:********
xxx:***********
yyy:******

Walkę wygrał xxx

Numer GG xxx:********
Numer GG yyy:********


Rangi:

Każdy gracz zaczyna z rangę Student, a następnie są takie:

Student
Uczeń
Genin
Chunin
Jonin
Specjalny Jonin
Zastępca Hokage
Hokage

Hokage to najwyższa ranga w grze. To z nim uzgadniam wszystkie zmiany w grze. Kadencja Hokage trwa i partie czyli 30-31 dni. Hokage można zostać tylko na początku miesiąca, i jeśli ma się rangę Zastępca Hokage. Każdy gracz powinien mieć do niego szacunek :)

Rangi zdobywa się wypełniając misje.


Poziomy i umiejętności:

Poziomy zdobywa się walcząc z wrogami, lub wypełniając misje. Za każdą wygraną walkę zdobywa się 300 pkt doświadczenia, za misje zależnie od rangi. Umiejętności trzeba wykupić, u mnie na GG: 9154963


Oszustwa:

Wszelkie podejrzenie oszustwa, należy zgłaszać do mnie na GG: 9154963. Tak naprawdę nie ma co oszukiwać, prowadzę statystyki, więc wiem wszystko o graczach. Za oszustwa są kary takie jak: zmniejszenie rangi, wydalenie z gry na ileś tam parii (za zgodą Moderatora), itp.

No to tyle, wszelkie pomysły jak ulepszyć grę proszę zgłaszać do mnie na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:40, Dark Side PL napisał:

Zapisujcie się proszę :(

Ja się zapisuję. Polecę ten temat na moim GS może się temat rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:40, Dark Side PL napisał:

Zapisujcie się proszę :(

Trochę za dużo reguł ciężko będzie tutaj cokolwiek rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok więc druga lista graczy:

Kyuubis
bartez743
matui1996

Gra zacznie się 1-2 luty, proszę graczy o podanie swojego numer GG w temacie, lub przesłanie mi wiadomości na GG: 9154963

Poza tym proszę także, aby wypełnić i umieścić w temacie statystki swojej postaci. (Jak należy to zrobić macie pod sekcją Formularz Zgłoszeniowy, pod regulaminem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodów małych opóźnień gra zacznie się trochę później a mianowicie: 3-4 luty. Lecz jednak przewiduje 3-ci. Tak więc można jeszcze się zapisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Matui
Wiek:15
Klasa:Genjutsu
Poziom:Na początku 1
Broń:Kunai,Shuriken
Czakra:150
HP:45


Umiejętności:

Cień jutsu
Cieniste klony jutsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować