Zaloguj się, aby obserwować  
Bosper

Perfect World

111 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 13:54, krzycho250 napisał:

Takie pytanko:
Ile czekaliście na e-mail aktywacyjny, bo ja narazie 3 dni i nic :/ ??

Musisz założyć sobie poczte na Gmailu bo inaczej nie dostaniesz go nigdy(e-mail powinien przyjśc max po 10 min). Jak e-mail nie przychodzi oznacza to, że twoja poczta go odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:31, Bosper napisał:

> Takie pytanko:
> Ile czekaliście na e-mail aktywacyjny, bo ja narazie 3 dni i nic :/ ??
Musisz założyć sobie poczte na Gmailu bo inaczej nie dostaniesz go nigdy(e-mail powinien
przyjśc max po 10 min). Jak e-mail nie przychodzi oznacza to, że twoja poczta go odrzuca.


załozłem zarówno na gmail i interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 11:54, krzycho250 napisał:

> > Takie pytanko:
> > Ile czekaliście na e-mail aktywacyjny, bo ja narazie 3 dni i nic :/ ??
> Musisz założyć sobie poczte na Gmailu bo inaczej nie dostaniesz go nigdy(e-mail
powinien
> przyjśc max po 10 min). Jak e-mail nie przychodzi oznacza to, że twoja poczta go
odrzuca.

załozłem zarówno na gmail i interie

Nie wiem, e-mail jest wysyłany automatycznie, najczęściej przychodzi po 1 min. Spróbuj założyć konto jeszcze raz. Ja teraz nie gram w PW, więc nie wiem co jest, może serwer nie działa(jakiś update).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 23:00, krzycho250 napisał:

Prubowałem już 3 raz i nic :(
Może ktoś ma do oddania jakieś konto wszystko jedno czy używane czy nie ?

Mógłbym ci dać koordynaty do mojego konta(gdyż mało gram - ostatnio wcale) na gg, jest tam elf łucznik na 24 czy 25 poziomie(jak go nie skasujesz i dasz mi wejść czasem żeby sobie polatać - fajna faza to nie ma problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:41, Bosper napisał:

> Prubowałem już 3 raz i nic :(
> Może ktoś ma do oddania jakieś konto wszystko jedno czy używane czy nie ?
Mógłbym ci dać koordynaty do mojego konta(gdyż mało gram - ostatnio wcale) na gg, jest
tam elf łucznik na 24 czy 25 poziomie(jak go nie skasujesz i dasz mi wejść czasem żeby
sobie polatać - fajna faza to nie ma problemu).


Byłbym chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie rozmawialiśmy. Nie maiałem czasu. Praca-praca, etc.

Teraz jednak chciałem zagrać w PW. A Ty jako jedyny tutaj jesteś zaznajomiony z tematem.
Powiedz mi jak przejść przez to szaleństwo rejestracji ? Bo z tego co zauważyłem domagają się mnustwa moich danych personalnych. A ja im nie ufam aby podać prawdziwe. Nie znam ich. Czy musze podać te prawdziwe ?
I czy faktycznie możliwości kreowania wizerunku postaci są tak rozbudowane, na jakie wyglądają ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 16:58, Drake Mariusz napisał:

Dawno nie rozmawialiśmy. Nie maiałem czasu. Praca-praca, etc.

Teraz jednak chciałem zagrać w PW. A Ty jako jedyny tutaj jesteś zaznajomiony z tematem.
Powiedz mi jak przejść przez to szaleństwo rejestracji ? Bo z tego co zauważyłem domagają
się mnustwa moich danych personalnych. A ja im nie ufam aby podać prawdziwe. Nie znam
ich. Czy musze podać te prawdziwe ?


Jeżeli nie kupuję czegoś w necie to nigdy nie podaje nawet nazwiska. Nie musisz podawać prawdziwych danych. Ja bodajrze wpisałem Pcim Dolny Polska Jan Kowalski itp. To wszystko i tak do niczego ci w grze nie będzie potrzebne, chyba że będziesz chciał opłacać chantra shop(czyli ithemi do gry za prawdziwą kasę). Jedynie musisz podać prawdziwego e-maila, bo nie wiem czy nie przyślą ci kodu aktywacyjnego.

Dnia 18.02.2009 o 16:58, Drake Mariusz napisał:

I czy faktycznie możliwości kreowania wizerunku postaci są tak rozbudowane, na jakie
wyglądają ?

Postać tworzyłem chyba z rok temu i nie pamiętam opcji, jednak grafika gry jest naprawdę niezła(elfy mają super skrzydła), twarze postaci też są naprawde fajne, jak masz dobry sprzęt do gra naprawde ma co pokazać(zważywszy że to darmowe MMO)

Także pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki głupi problem, wcisnąłem cos i teraz moja postać zamiast biegac wolno chodzi. wie ktos co wcisnać, zrobić zeby znów biegała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Gdy zminimalizuje na chwilę grę, i wejdę ponownie każde kliknięcie myszy przenosi mnie na pulpit.
Wiecie może jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować