Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed finiszuje na czele

54 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 18:18, Luk Zombi napisał:

Zresztą najlepiej to widać w serii The Sims (bez komentarza). I zauważ że jeśli wychodzi jakiś
dodatek to zaraz znajduje się na listach top 10 sprzedaży.


Co do tego to się nie zgodzę. W każdym dodatku są nowe opcje i nowe bajery. A tylko niektóre dodatki mają nowe meble itp. (o czym informują na pudełku) więc to że gra jest popularna i odnosi sukces to nie ma się co dziwić. Kiedyś grałem jest to cholernie dobra gra i posiadająca to coś a więc czemu jej źle życzyć? Od dawna nie grałem bo mi się znudziła ale jeśli wychodzą dobre dodatki a takowe wychodziły zazwyczaj do The Sims to czemu nie maja sie pojawiać ?:) W fifie to tylko grafika się zmienia która jest i tak kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2008 o 19:18, Kafar napisał:

Co do tego to się nie zgodzę. W każdym dodatku są nowe opcje i nowe bajery. A tylko niektóre
dodatki mają nowe meble itp. (o czym informują na pudełku) więc to że gra jest popularna i
odnosi sukces to nie ma się co dziwić. Kiedyś grałem jest to cholernie dobra gra i posiadająca
to coś a więc czemu jej źle życzyć? Od dawna nie grałem bo mi się znudziła ale jeśli wychodzą
dobre dodatki a takowe wychodziły zazwyczaj do The Sims to czemu nie maja sie pojawiać ?:)
W fifie to tylko grafika się zmienia która jest i tak kiepska.


Ale ile można robić dodatków do jednej gry! Poza tym takie dodatki można wydawać w patchach. Weźmy np takie Diablo 2, gra która mimo wieku jest nadal przebojem, a wyszedł tylko jeden dodatek. Wszelkie inne rzeczy autorzy dodawali w patchach, a nie można powiedzieć żeby tych dodatków było mało, lub były mało znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zły produkt robią? Złe są te dodatki? To czemu gry nie dają za free? w końcu INNE firmy też udostępniają za darmo gry. Po prostu oni robią produkt i sprzedają. Ludzie nad tym pracują i tych ludzi trzeba opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call Of Duty 4 jest minimalnie lepsze na PS3, Burnout Paradise stworzony został, przyjmując PS3 za platformę docelową, Devil May Cry 4 prezentuje się lepiej na PS3, Uncharted graficznie przebija wszystko, nawet GT stwierdziło, że to zdecydowanie najładniejsza gra na konsole w historii...
@Maciomaniak- bredzisz... COD4 minimalnie lepsze na PS3? a to ciekawe, bo żaden poważny portal nawet o tym nie wspomniał... DMC4? gra jeszcze nie wyszła, a pierwsze filmiki porównawcze wskazują, że wersje na obie platformy są identyczne...
Uncharted? przecież ta gra nie wybiła się nawet minimalnie ponad poziom GOW, gry która miała swoją premierę rok temu!

Gry na PS3 pod względem technicznym nie są w stanie w żaden sposób przebić gier z X360, zresztą howereq już ładnie napisał co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1602 - grałeś w Uncharted? Jeśli nie, proponuję to zrobić. Animacja, interakcja z otoczeniem, mimika postaci, sama jakość tekstur - wszystko to przebija GoW''a. Z całym szacunkiem dla niego, jest wspaniałą grą, ale jednak brzydszą od Uncharted.

Takiego oświetlenia, cieniowania i takiej ślicznej wody nie ma żadna gra. Co do CoD4, na zachodnich forach wiele osób pisze coś takiego. Osobiście nie widziałem, ani jednej, ani drugiej wersji, więc po prostu mówię, jak inni się wypowiadają. DMC4 - poczytaj ostatnie newsy, filmiki porównawcze na GT można sobie o kant czterech liter rozbić.

Nie chcę tu toczyć kolejnej głupiej wojenki, zresztą to nie jest odpowiednie miejsce na to. W każdym bądź razie - zobaczymy co powiesz za 2-3 lata, gdy sytuacja będzie klarowna i wtedy okaże się, co tak naprawdę potrafi PS3 i X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:24, Maciomaniak napisał:

@1602 - bredzisz... Może większość portali tak pisze, lecz wątpię by mieli oni czas grzebać
w ustawieniach konsoli i zmieniać w Display Settings wymienione przeze mnie powyżej opcje.
A dzięki temu gry na PS3 zyskały by bardzo dużo na jakości. Call Of Duty 4 jest minimalnie
lepsze na PS3, Burnout Paradise stworzony został, przyjmując PS3 za platformę docelową, Devil
May Cry 4 prezentuje się lepiej na PS3, Uncharted graficznie przebija wszystko, nawet GT stwierdziło,
że to zdecydowanie najładniejsza gra na konsole w historii...

Tak więc nie wiem, dlaczego według Ciebie PS3 nie jest nawet minimalnie lepsze... Heavenly
Sword, Ratchet - to graficzne killery, żadna gra u konkurencji nie ma takiej grafiki (mowa
TYLKO o niej).


OMG! Fanboye PS3 out! Xboxa zreszta tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód na to, że jednak pozycje nowe i oryginalne mogą stanąć na czele list sprzedaży. Bo czy dotąd była gra wykorzystująca takie patenty jak ukrywanie się w tłumie, by uciec przed wzrokiem ścigających i czy w jakiejkolwiek grze akcji można było wskoczyć na niemal każdy obiekt otoczenia? Wydaje mi się, że nie, a to dowód na to, że i innowacyjne gry dają radę zdobyć popularność. ;) BTW, czekam na wersję na PeCeta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:09, Maciomaniak napisał:

@1602 - grałeś w Uncharted? Jeśli nie, proponuję to zrobić. Animacja, interakcja z otoczeniem,
mimika postaci, sama jakość tekstur - wszystko to przebija GoW''a. Z całym szacunkiem dla niego,
jest wspaniałą grą, ale jednak brzydszą od Uncharted.

Grałem w Uncharted, dlatego z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że pod względem technicznym grafika nie pokazuje totalnie nic ponad GOW i mam tu na myśli także jakość tekstur czy animację...

Dnia 02.01.2008 o 20:09, Maciomaniak napisał:

Co do CoD4, na zachodnich forach wiele osób pisze coś takiego.

Wiele osób na forach wierzy w "grafikę 4D" czy też w "2Teraflopy", ale to nie znaczy, że należy powtarzać po nich te głupoty...

Dnia 02.01.2008 o 20:09, Maciomaniak napisał:

filmiki porównawcze na GT można sobie o kant czterech liter rozbić.

Aha czyli wypowiedzi fanbojów z "zachodnich for" są wspaniałe, a filmiki z GT można rozbić o kant #$%&, ponieważ nie zgadzają się z Twoją teorią...

Dnia 02.01.2008 o 20:09, Maciomaniak napisał:

zobaczymy co powiesz za 2-3 lata, gdy sytuacja będzie klarowna i wtedy
okaże się, co tak naprawdę potrafi PS3 i X360...

Sytuacja już jest w miarę klarowna i jasno widać, że obie konsole prezentują podobny poziom z tym, że PS3 nie potrafi jak na razie dotrzymać kroku grom na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - dość! Nie stoję po stronie żadnej z konsol i staram się być obiektywny. Ale to nie miejsce, by o tym dyskutować.

Filmiki z GT są błędne, gdyż prezentowana na nich grafika w grach z edycji PS3 jest wyblakła. Nie pozmieniali ustawień w Display Settings i nie można się nimi sugerować.

1602 - jak mi wyjaśnisz fakt, że Halo 3 - najdroższa produkcja na X360 i chyba w ogóle w historii gier (chociaż słyszałem pogłoski że Too Human kosztowało już 50 mln $), wygląda jak wygląda? 640p, brak AA, niskiej jakości tekstury, częste błędy z cieniowaniem - to jest pokaz mocy X360? Ta gra miała nas pozbawić gałek ocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:10, Maciomaniak napisał:

1602 - jak mi wyjaśnisz fakt, że Halo 3 - najdroższa produkcja na X360 i chyba w ogóle w historii
gier (chociaż słyszałem pogłoski że Too Human kosztowało już 50 mln $), wygląda jak wygląda?
640p, brak AA, niskiej jakości tekstury, częste błędy z cieniowaniem - to jest pokaz mocy X360?
Ta gra miała nas pozbawić gałek ocznych...

Halo3 było robione pod gameplay, a nie grafikę...
Ogromne, otwarte przestrzenie i jednocześnie mnóstwo przeciwników musiało się odbić na grafice i jest to całkowicie normalne... Zapewniam Cię, że na "cudownym" PS3, ta gra nie wyglądałaby lepiej.

Dnia 02.01.2008 o 21:10, Maciomaniak napisał:

Filmiki z GT są błędne, gdyż prezentowana na nich grafika w grach z edycji PS3 jest wyblakła.
Nie pozmieniali ustawień w Display Settings i nie można się nimi sugerować.

Jest to kolejna akcja obronna fanów PS3 przeciw niewygodnym faktom...
Ciekawe jak to jest, że jedne gry wyglądają identycznie, a inne są co najmniej słabe w wersji na PS3?
Poza tym filmiki na GT w których DMC4 wygląda identycznie na obu konsolach pewnie też jest zły, bo nie pokazuje, że to maszynka Sony "jestdebest"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawet słuszne wyróźnienie dla Assassina chociarz w gre jeszcze nie grałem (bo nie ma na pc) to czytalem dzisiaj mega recenzje tej gry na Xbox360 i powiem wam ze gra zasluguje na miano bardzo dobrej a jezeli macie cos przeciwko albo sie ze mna nie zgadzacie to zapraszam na stronke gdzie mozecie poczytac o mega recenzji pisanej przez jednego z administratorów tej stronki są tam takze screeny robione świezutko z jego ekranu wiec nie oklepane powtórki z neta :D
www.benchmark.pl <---ot i ta stronka prosze tam poszukac tematu Recenzja: Assassin na Xbox360 czy jakos tak.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować