Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Operation Flashpoint - kącik fanów

628 postów w tym temacie

Zaczęło się niewinnie. Gierka przywędrowała od naszych czeskich sąsiadów i szybko stała się hitem. Później nadszedł świetny oficjalny dodatek Resistance i ogólnie posypało się pełno modów i addonów. W tej chwili jest to chyba najbardziej modyfikowalna gra, chyba nawet bardziej niż UT i Q3. Addonów jest naprawdę dużo i w większośći trzymają bardzo wysoki poziom. Tak jak np. totalna modyfikacja OFP, czyli mod Y2K3. OFP jest grą wybitną i zawsze można pograć w coś nowego, a modyfikacje prawie nie mają ograniczeń. Jak sądzę jest wiele osób które grały w OFP i chcą o nim pogadać i powymieniać się spostrzeżeniami, osiągnięciami, nowinkami i doświadczeniami. Więz zaczynajmy ! Na początek jeden z wielu filmików OFP, co o nim sądzicie ?

ftp://www.gamezone.cz:8021/ofpd/videos/FFUR.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie uprzedziłeś,niech to szlag.Właśnie miałem założyć temat o grze.

Gram w nią od przemiery ściągnąłem wiele addonow,misji,kampani,ale tylko szaleniec probowałby ściągnąć wszystkie.To świetna gra,realistyczna do bolu i dająca ogromne możliwości dla addonmakerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej wypasiona i majaca największe możliwości modyfikacji gierka. Skoki Halo i jazda na snowboardzie rulez !! No i latanie Black Hawkiem 3 metry nad ziemią po mieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z addonów powoduje, że od powierzchni wody odbija się niebo, teren, jednostki, itp. Jaki to addon i gdzie go mogę znaleźć ?? (kiedyś go miałem, ale nie pamiętam gdzie znalazłem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z addonów powoduje, że od powierzchni wody odbija się niebo, teren, jednostki, itp. Jaki to addon i gdzie go mogę znaleźć ?? (kiedyś go miałem, ale nie pamiętam gdzie znalazłem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetną stronę o Operatione, z której mozecie ściągnać wiele ciekawych plikow do gry: www.ofp.bmj.pl
Być może tam znajdziesz ten addon DevilFish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Sam kiedyś bawiłem się w tworzenie misji do Operation Flashpoint. :) Miałem w planach nawet kampanię składającą się z około 30 misji, ale przy 15 dałem sobie spokój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:41, Sarafan_Knight napisał:

Heh... Sam kiedyś bawiłem się w tworzenie misji do Operation Flashpoint. :) Miałem w planach
nawet kampanię składającą się z około 30 misji, ale przy 15 dałem sobie spokój. :P

A opublikowałeś tą kampanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:58, Darkstar181 napisał:

A opublikowałeś tą kampanię?


No właśnie nie, bo jak pisałem nie zrobiłem jej do końca. :) Misje nie były jeszcze nawet połączone ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:58, Darkstar181 napisał:

A opublikowałeś tą kampanię?


No właśnie nie, bo jak pisałem nie zrobiłem jej do końca. :) Misje nie były jeszcze nawet połączone ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:34, Igor FCBayern napisał:

Polecam świetną stronę o Operatione, z której mozecie ściągnać wiele ciekawych plikow do gry:
www.ofp.bmj.pl
Być może tam znajdziesz ten addon DevilFish


To jest jedna ze stron, które najczęściej odwiedzam :P Szukałem, ale nie znam dokładnej nazwy, a wyszukiwarka jest tam taka sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się czas nadejścia Army, tzn. Armed Assault, czyli w sumie OFP2. Oby poszło, chcociaż mi nawet jedynka dławi przy dużej liczbie jednostek, ale od czego jest optymalizacja kodu... Spodziewam się też znienawidzonego Pixel Shadera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zastanawiałem się nad ewolucją OFP. Ta gra przez te wszystkie lata zmieniła się nie do poznania. Teraz grafiką dorównuje obecnym produktom - najnowsze zdjęcia pochodzą wprost z gry, to nie żadne filmiki (zresztą i te powstają w oparciu o silniczek OFP...
1. Tak wyglądało na początku:
http://www.ofp.imro.pl/index.php?page=galeria1 - nieźle jak na tamte czasy. Zresztą gra była świetna... nadal jest.
2. Obecnie (prawda, że niepodobne ?):
http://www.ofp.imro.pl/index.php?page=week/sotw
3. A to jest z wersji z X-Boxa (no coomment - zupełnie jak inna gra):
http://www.ofp.imro.pl/index.php?page=galeriaelite
I co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować