Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire Earth III - okiem Bambuska

39 postów w tym temacie

tekst nawet dobry, ale te podjazdy do Amerykanów przy 3 razie stały się nudne... myśle, że recenzje to nie miejsce na dywagacje na temat niższości/wyższości ras/narodowości.. szczególnie jeśli nie chodzi o te z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Po Empire Earth III spodziewaliśmy sie wiele a dostaliśmy niewiele. To się zdarza, nawet najlepsze tytuły maja swoje słabe części. Wypadku tej gry nie będziemy was zwodzić, nie warto się za nią zabierać. Pozostaje tylko pytanie jak bardzo zła być może. Bambusek Wam na nie odpowie z ochotą.

Przeczytaj cały tekst "Empire Earth III - okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Empire Earth. Jedynka to według mnie jedna z najlepszych gier, dwójka też była niezła, ale trójka to tragedia. Nudna, brzydka, źle zoptymalizowana i tragiczny gameplay. Teraz panowie z Mad Doc będą musieli trochę popracować nad odbudowaniem zaufania do serii EE. Aż szkoda patrzeć jak tak dobre gry się staczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Zostawcie wreszcie tych Amerykanów! To już zaczyna być rasistowskie i żałosne! Zniżacie się nie powiem do jakiego poziomu... Myślicie, że tylko wśród Amerykanów są debile? Chyba macie ograniczony światopogląd.

A Empire Earth III raczej nie kupie. Bo jak Si jest debilne to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:25, Onybic napisał:

tekst nawet dobry, ale te podjazdy do Amerykanów przy 3 razie stały się nudne...


ale prawdziwe i na miejscu, za text daje 4, rzetelnie opieprzone jest wszystko, no i za hamerykanskie akcenty ocena skacze do 5. A tak sie fajnie gra w EE1, EE2 było srednie i mało wciagajace, widac ze po EE3 nawet nie ma co siegac... moze kiedys w demo, jak juz nie bede mial kompletnie co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie, że gram.pl potrafi przyznać, że sprzedawana przez nich gra jest jednak porażką i, że nie próbuje wcisnąć nam byle czego, mówiąc, że jest to to jakiś hit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejna gra idzie w stronę uproszczeń. Mam złe doświadczenia z grami, które przeszły taki proces (choćby na przykładzie Morrowind/Oblivion). A jak do tego dorzucić te karykaturalne ludziki, to obraz tej gry rysuje się nieciekawie. Dodatek do EE 2 kupiłem prawie w ciemno, bo mi się gra bardzo spodobała. Ale za EE 3 podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusie...cos sie stalo z ta gra? W jedynke gralo sie fajnie, a dwojka miala duzy rozmach ale to....po prostu masakra. Teraz mozna tylko sprawic zeby Mad Doc zbankrutowali (nie kupujcie tej gry!), niech EE4 robi SSS. A teraz wszyscy idziemy ztad do watku o StarCrafcie II i na niego wyczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w EE I-całkiem ciekawa gra.O dwójce słyszałem,że dobra,a jak czytałem to,to dostałem zawału NieWiemKtóregoSuta.Nie wiedziałem,że można zrobić z fajnen serii gier takiego crapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst. Gry i tak bym nie kupił, bo to nie moje zainteresowania, ale dobre recenzje, tudzież antyrecenzje zawsze warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max. ocena za rzetelny i prawdziwy test, pomimo ze wydawcą jest cdp wszytsko zostało opisane tak jak jest w rzeczywistosci. Do klasyki z tym crapem, bo wiecej jak 20 zł nie jest wart, chociaż nie wiem czy nie była by to obraza dla serii ;) :P . Mimo wszystko 20zł bym dał zeby miec do kolekcji :D, ale napewno nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra nie grzeszy polotem i ma sporo niedoróbek. Może jednak byłaby nieco lepsza gdyby CD Projekt wypuścił w końcu polską łatkę podnoszącą ją do wersji 1.1. Patch usuwa naprawdę dużo błędów, a dla innych wersji językowych ta łata jest dostępna od ponad miesiąca. Nie ma jednak wciąż polskiego patcha. Widać CD Projekt ma inne ciekawsze zajęcia niż dbałość o klientów którzy kupili coś innego niż Wiedźmin :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby aż taki shit wyszedł?! Toć EEII była świetna, więc się dziwię, że to gorsze jest.

Więc okazuje się, że lepiej kupić to dla jedynie kolekcji, jak będzie po 20zł, w XKN. To czekamy na EEIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie autor "pojechał" na tej grze. (że tak się wyrażę ;)) No ale widocznie na to sobie zasłużyła. Test całkiem niezły i od razu na wstępie do gry zniechęca. Szkoda, że tak wyszło, liczyłem na jakąś rewolucję, a tu kaszanka do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał... że też na stronce wydawcy taka opinia... nie sprzeda się:P heh / a serio to spoko, że realna ocena a nie jakieś dziadostwo wychwalane...:] Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować