Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Gram.pl się stacza?!

78 postów w tym temacie

wg mnie rzecza ktora poprawilaby troche to co sie dzieje na forum, to taka wyszukiwarka przy zakladaniu tematu... tzn gostek wpisuje temat jaki chcialby zalozyc, a forum najpierw wyszukuje czy niema juz tematu dot. danej gry a dopiero potem ewentualnie zaklada temat... oczywsicie jest to uproszczony schemat ale mysle ze cos takiego byloby dobre... no i zgadzam sie z poprzednikami, wiekszosc forumowych gier powinna zostac wywalona w pioruny, a jak ludzie nie maja za bardzo o czym pisac, to przeciez istnieje irc albo tematy w stylu nocne marki czy podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: Gdzie Wy w tym dostrzegacie szopkę? To jest normalny temat do tego by się wypowiedzieć jak normalny człowiek... Widzę że nie zrozumieliście esencji tematu, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przychodzi dużo mocno nieletnich, np. z podstawówki i spamują. Zawsze się ktoś chętny znajdzie do spamowania. A jeśli większość gramowiczów będzie trzymała wysoki poziom, to i forum będzie dobre. Jak dla mnie już jest. A co do dragonballa, też nie uważam, że to jest ciekawe i nie lubię tego. Lecz jeśli to Ty zrobiłeś ten filmik, Pediator, to oceniłbym wykonanie i styl, a nie krytykowałbym bez obejrzenia go. Trzeba się nauczyć, że każdy może mieć własne zdanie. Oczywiście można się z nim nie zgadzać, ale nie obrażać go bez celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:17, PRINCE JANEK napisał:

Mam do Was pytanie: Gdzie Wy w tym dostrzegacie szopkę? To jest normalny temat do tego by się
wypowiedzieć jak normalny człowiek... Widzę że nie zrozumieliście esencji tematu, a szkoda.

Chodziło "nam" (a przynajmniej mi) o to że taki temat założyłeś zaraz po zaliczeniu degrada, ale już się uspokoiło i spokojnie rzeczowo odpowiadamy na pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:17, Riverex napisał:

Może przychodzi dużo mocno nieletnich, np. z podstawówki i spamują. Zawsze się ktoś chętny
znajdzie do spamowania. A jeśli większość gramowiczów będzie trzymała wysoki poziom, to i forum
będzie dobre. Jak dla mnie już jest. A co do dragonballa, też nie uważam, że to jest ciekawe
i nie lubię tego. Lecz jeśli to Ty zrobiłeś ten filmik, Pediator, to oceniłbym wykonanie i
styl, a nie krytykowałbym bez obejrzenia go. Trzeba się nauczyć, że każdy może mieć własne
zdanie. Oczywiście można się z nim nie zgadzać, ale nie obrażać go bez celu.

dokładnie tak jak piszesz poziom forum zależy od poziomu jego użytkowników.

wg mnie na gram.pl nie jest jeszcze tak źle co prawda zdarzają się durne tematy o serial czy crack do gry -.-
lecz najgorszy jest tekst żal.pl i oczywiście kpienie z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:45, Noirr napisał:

hmmm pewnie pasowalby jakis ogolny temat no ale nie wnikam... a co do staczania to raczej to
wszytko jest wina ludzi a nie serwisu... na kazdym forum znajda sie spamerzy, ludzie w wieku
np 13 lat, ktorzy w swoim przekonaniu nie robia nic zlego...

I uważasz, że jesteś bezkarny, że nie zrobiłeś niczego złego? Otóż właśnie w ten sposób tylko szukasz kłótni... " kazdym forum znajda sie spamerzy, ludzie w wieku np 13 lat" powiedz co to miało znaczyć? Ja rozumiem, spotkałeś takich, ale w ten sposób obrażasz także tych 13latków (w tym mnie), którzy sobie niczym nie zasłużyli na ten tytuł. Sam też znam kilka 13-tek z gram.pl i nikt z nich jakoś nie jest spamerem. Zajrzyj sobie to nowo otworzonego bezsensownego tematu - moderatorzy zawsze piszą, że posty powinny być dwa - autora i moderatora, a kontakt przez formularz. Ale nie, najpierw musi się wypowiedzieć 10 osób, z czego połowa nawet linka nie poda do odpowiedniego tematu i gwarantuję, że trudno będzie w tym towarzystwie znaleźć 13latka.

Wybacz, ale Twoja wypowiedź nie jest poparta żadnymi argumentami i tylko ujawnia Twoją nietolerancję na tle wiekowym.


Ps. ja rozumiem, że może Ci sie nie chcieć wciskać "alt''a" ale, jak już chcesz sie wypowiadać w ten sposób o różnych osobach, sam pokazujesz, jakie masz poszanowanie do własnego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:03, PRINCE JANEK napisał:

Bo akurat dziś na to wpadłem? LOL ludzie mam właśnie udowodnienie na to, że gram się stacza,
gdyż forumowicze nie piszą na temat, obrażają się wzajemnie i spamują...


Jeśli forumowicze przestają pisać na temat, to już tylko można tłumaczyć spadkiem poziomu forumowiczów niektórych.
Rzeczywiście, nie tylko ty na to wpadłeś, bardzo podobna dyskusja: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32057#u_87 . Przytoczę fragment pierwszego posta:

"Bo gdy nie stosujesz się do tej zasady to robisz śmietnik i zwiększasz częstotliwość negatywnych forumowych zjawisk, jakimi są:
- nie czytanie poprzednich postów (bo po co? przecież tam nie było nic ważnego)
- nie korzystanie z wyszukiwarki w tematach (bo przecież jak zdam pytanie to otrzymam odpowiedź, co z tego, że pytanie to zostało zdane już w danym temacie dziesiątki razy)
- ogólne obniżenie poziomu postów, a "z kim przystajesz takim się stajesz"."

Uważam że te tematy poruszają bardzo podobne zagadnienia. Ostatnio dosć mało jest ciekawych tematów, przyznam. Ale gram.pl jako serwis jest coraz lepsze. Ale społeczność forumowa niekiedy zaniża poziom całego gram, tyle ode mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gram.pl jest na b. wysokim poziomie. Casem zdarzają się takie dzieci neostrady, co proszą o darmowe PS3, ale tego uniknąć się nie da. A czasem coś każdy nieprzyjemnego może powiedzieć, jak np. ma zły dzień, albo ktoś wygaduje totalne bzdury. Oczywiście nie należy od razu kogoś wyklinać i poniżać. Ale jakby każdy zaczął patrzeć najpierw na swój poziom wypowiedzi wszyscy zaczęli siebie kontrolować, to wtedy by wszystko było w porządku. Co z tego, jak np. zwracam uwagę innym, a sam się nie zachowuje przyzwoicie i w upomnieniu, które napiszę nawyklinam gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku czy ja mam jakieś problemy? Przecież to zwykły wątek do rozmowy na temat podany w nazwie tematu...

@konrad --->No tematy nie do końca podobne ;P Ten co podałeś jest głównie o zabawach, a tu o wszystkim raczej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że trafiłeś na zły humor Wojmana, nie znaczy, że gram.pl się stacza. Masz, idź tutaj, wypłacz się, a potem wróć, jak już ochłoniesz.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731#u_6674
I nie mów mi, że założenie tego tematu nie ma żadnego związku z Twoim -3, bo to dość dziwny zbieg okoliczności, że akurat teraz zakładasz taki temacik, po kolejnym degradzie.

A jakby co, dla mnie gram.pl się nie stacza. Jest tak jak zawsze, ale ostatnio jest trochę za dużo gierek, i z forum nam się robi plac zabaw dla dzieci neo, które nie wiedzą do czego służy forum. Może być 1, góra 2 quizy, i jakieś słowne zabawy, ale bez przesady... Może ja zaraz zrobię quiz: "Jakie jutro będziesz miał skarpetki? Quiz!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:21, elekrin napisał:

....


jak widze pierwszego posta przeczytales, ale glebiej, jak zwykle, sie zagladac nie chce... i znowu sie potwierdza... napiszesz zdanie o NP 13 latkach (rownie dobrze moglem napisac 11 latkowie, wtedy zapewne nikt poza nimi by sie nie czepial) to zaraz podnosi sie burza ze masz uprzedzenia na tle wiekowym... LUDZIE przeciez to LOGICZNE ze nie czepiam sie kazdego, bo sam znam wielu ludzi w tym wieku ktorzy niczym nie zawinili... ale napisalem ze WIEKSZOSC NIE WSZYSCY, sa wlasnie w okolicach tego wieku... ostatni raz odpowiadam na takiego posta, nastepne mam na 5 metrze jelita... pozdro

ps. co do argumentow to oczywiscie moglbym przytaczac posty ludzi o ktorych mowie (wiek wyczytalem z gramsajta takowych) ale nie zrobie tego, bo raz ze duzo roboty, a dwa ze mam to w sumie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co na Niego naskakujecie i go linczujecie skoro założył normalny temat i zaprosił do dyskusji.
Żeby nie robić offtopa moim zdaniem się nie stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? W .... mam Twój post i to że jestem obywatelem mogę być wywrotowcem i co z tego? To że dziś założyłem ten wątek było spowodowane:
1) Tym że w końcu miałem czas
2) Tym że sobie o nim przypomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:17, PRINCE JANEK napisał:

Mam do Was pytanie: Gdzie Wy w tym dostrzegacie szopkę? To jest normalny temat do tego by się
wypowiedzieć jak normalny człowiek... Widzę że nie zrozumieliście esencji tematu, a szkoda.


No właśnie chyba odwykłeś od wypowiadania się jak normalny człowiek. Dziwne że przelałeś swoją niechęć do Wojmana po tym jak chamsko skomentowałeś czyjegoś gs''a. Ten temat jest zaczepką, szukasz zaczepki wyżyj sie w szkole może na podwórku. Forum nie jest od tego. Wracając do tematu Gram jest coraz bardziej popularne pojawiają się nowi użytkownicy wraz z nimi nowe opcje i jest coraz ciekawiej pozdrawiam i życzę kolejnych awansów i kolejnych degradów by życie było ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem gram.pl po długiej przerwie i co widzę? Jakby nie było, to trochę starych userów już ubyło. W tym temacie są może 2-3 znani mi wcześniej userzy, a reszta to nowi ludzie, którzy mają najwięcej do gadania...
Patrząc na statystyki miesięczne też widzę samych nowych userów. Mówcie co chcecie, ale dawny klimat tego forum poszedł się gdzieś paść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czy ja wiem czy znowu się tak stacza.Ale jeśli juz się stacza to przez tematy "xxx czy yyy" czy Słowne Zabawy itd.Czasmi też zdarzają się trolle, ale w sumie to oni wielkiego problemu nie stwarzają.Założy temat spamerski, wypowie się paru userów, posypią się degrady i bany i po krzyku.Moim zdaniem do życia na gram.pl trzeba dorosnąć.Ja np. w moich pierwszych chwilach na forum byłem może nie trollem ale spamerem.Założyłem dwadzieścia niepotrzebnych tematów bo myślałem że da mi to szybszy awans.Dopiero dzięki Budo i dzięki jego degradowi dla mnie zrozumiałem że tu nie chodzi o status ale o dobrą zabawę.Dobrym sposobem na ograniczenie spamerskich tematów byłoby wpajanie nowym userom że założenie popularnego tematu nie przyspiesza awansu.Wielu mówi że temat o rangach jest spamerski.No dobra może trochę, ale zauważyłem także, że wielu userów dowiaduje się tam co nieco o statusach i przestaje spamić.Poza tym musisz trochę posiedzieć na forum żeby zobaczyć o co tu chodzi.
I naprawdę trzeba coś zrobić z tymi całymi "zabawami"
BTW czy ty nie zakładałeś temat o staczaniu się gram.pl po degradzie na brygadzistę?

p.s. Pytanie nie ma na celu obrazić ciebie, tylko proste pytanie.

Podstawą odzyskania dawnego "tego czegoś" jest plan dwóch postów, że tak powiem.Więc proszę was userów, moich braci forumowych, nie wypowiadajcie się w spamerskich tematach

Markus89------>Rzeczywiście masz rację coś stało się z tym forum.Pamiętam jeszcze jako obywatel-przodownik ten piękny klimat.Łezka się w oku kręci.A teraz, jakoś głowa mnie boli jak na to patrzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:33, Markus89 napisał:

Odwiedziłem gram.pl po długiej przerwie i co widzę? Jakby nie było, to trochę starych userów
już ubyło. W tym temacie są może 2-3 znani mi wcześniej userzy, a reszta to nowi ludzie, którzy
mają najwięcej do gadania...
Patrząc na statystyki miesięczne też widzę samych nowych userów. Mówcie co chcecie, ale dawny
klimat tego forum poszedł się gdzieś paść...

Kolej rzeczy...
Starsi, poczciwi odchodzą, a przychodzą nowi. Minie sporo czasu gdy to wróci do normalności... (sam może taki "stary" nie jestem, ale 9 - 10 mcy to już nieźle :P)
A co do tematu, to gram.pl stacza się przez spamerów, trolle i innych pseudouserów, którzy robią z forum plac zabaw z przewróconym koszem na śmieci z którego wysypują się zabawy forumowe i dwusetny (chyba) już quiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Forum się ciągle zmienia, jak pobuszujesz po wątkach odkryjesz dużo starych nicków.

co do samego wątku- zanim ktoś napisze coś głupiego niech się ugryzie w jęz... palce ok? Bez najeżdżania na siebie, szanujmy się wzajemnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować