Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Gram.pl się stacza?!

78 postów w tym temacie

Po pierwsze:

Tu nie chodzi o żadną szopkę!

Po drugie:

Możecie mi dać bumelantem i awansować nie muszę, bo status nie jest ważny!

Po trzecie:

Dostałem degrada? I jajco, myślisz że pierwszego dostałem? Tu chodzi o obserwację nie tylko moje ale i innych forumowiczów! Nie o głupiego degrada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:00, PRINCE JANEK napisał:

Po pierwsze:

Tu nie chodzi o żadną szopkę!

Po drugie:

Możecie mi dać bumelantem i awansować nie muszę, bo status nie jest ważny!

Po trzecie:

Dostałem degrada? I jajco, myślisz że pierwszego dostałem? Tu chodzi o obserwację nie tylko
moje ale i innych forumowiczów! Nie o głupiego degrada!!!


Po 1: Zachowuj sie jakoś , lajtowo ^^
Po 2: Gram.pl jest wporządku i nic do niego nie mam
Po 3: Jesli dostales degrada to WYŁĄCZNIE TWOJa wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:00, PRINCE JANEK napisał:

Po pierwsze:

Tu nie chodzi o żadną szopkę!

Po drugie:

Możecie mi dać bumelantem i awansować nie muszę, bo status nie jest ważny!

Po trzecie:

Dostałem degrada? I jajco, myślisz że pierwszego dostałem? Tu chodzi o obserwację nie tylko
moje ale i innych forumowiczów! Nie o głupiego degrada!!!


Skoro nie chodzi o degrada to czemu akurat dziś naszła Cię ochota na zakładanie takiego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:58, Ari Zmc napisał:

...


nie no wiadomka ze nie wszyscy nazwijmy to gimnazjalisci (:D) sa spamerami itp. i ofkorz nie czepiam sie wszystkich... ale niestety bogata wiekszosc jest wlasnie w okolicach tego wieku

ero sennin - patrz wyzej... ludzie cholera przeciez wiadomo ze nie wszyscy... nie czepiam sie wszystkich... troche pomyslunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo akurat dziś na to wpadłem? LOL ludzie mam właśnie udowodnienie na to, że gram się stacza, gdyż forumowicze nie piszą na temat, obrażają się wzajemnie i spamują...

@Drean ---> DEGRAD TO NIC WIELKIEGO! BO STATUS SIę NIE LICZY, WIęC SKOńCZ JUż WAłKOWAĆ TEN TEMAT! Sry że capsem ale wcześniejsze posty na ten temat nic nie dały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:03, PRINCE JANEK napisał:

Bo akurat dziś na to wpadłem? LOL ludzie mam właśnie udowodnienie na to, że gram się stacza,
gdyż forumowicze nie piszą na temat, obrażają się wzajemnie i spamują...

>
I sam też to robisz jak tylko ktoś napisze coś na temat twojego degrada to sam zaraz się na wszystkich obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:00, PRINCE JANEK napisał:

Dostałem degrada? I jajco, myślisz że pierwszego dostałem? Tu chodzi o obserwację nie tylko
moje ale i innych forumowiczów! Nie o głupiego degrada!!!

Uważasz że gram.pl się stacza, ale zauważ że przez takich jak ty. Zamiast marudzić że się stacza najzwyczajniej wyloguj się i zapomnij o gram.pl, widać ze ci sie znudziło.

Jeżeli chcesz kontynuować rozmowe ze mną to wejdz na gram IRC albo zaggadnij na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie czepiajmy się już Prince Janka, tylko porozmawiajmy na temat. Wg. mnie jeśli fala "trolli" się nasili to moderatorzy powinni zwiększyć rygor, tzn. jeśli zauważą że jakiś użytkownik pisze głupie tematy i posty nic nie wnoszące do tematu jedno ostrzżenie i ban, przynajmniej takie jest moje zdanie, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to żałosne...Dzieciak pod wpływem impulsu zaklada temat, by wylac wszystkie swoje zale.

W sierpniu dostalem bana na tym koncie, ale przynajmniej wiem, ze z wlasnej winy. Wez idz sie wyspij, rano wstajesz do szkoly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację. Stacza się.
Przez zalew gier forumowych, które przyciągają ludzi nie mających niczego ciekawego do napisania.
Przez to, że nagle komuś coś odbija i zaczyna rzucać mięchem odbierając innym przyjemność korzystania z forum, irc i gramsajtów.
Przez takich userów, którzy każdy zasłużony degrad odbierają jako (OMG!) atak na swoją mizerną osobę. Plz...
Jeśli takich userów ubędzie, niebo znowu będzie bardziej błękitne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie na ten temat, stacza się nie od dziś.
Nastała wielka pogoń za statusami, sam w tym kiedyś brnąłem, dopisywałem się gdzie popadnie itd. Trzeba zrozumieć, że nie w tym sens.
Co by tu nie mówić jest źle, świadczy o tym, moim zdaniem temat który powinien zostać zamknięty od razu, mianowicie "Masz czy nie masz". Dajcie ludzie spokój. PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolejny argument za tym, żeby dzieci nie miały dostępu do forum. Najpierw taki ludzi nawyzywa, naspamuje, a potem urządza takie szopki jak teraz, bo degrada dostał...
PRINCE JANEK, zastanów się czasami nad tym co robisz... robisz awantury w temacie o Modach, bo Wojman dał Ci -3, miał za co to dał, za darmo byś degrada nie dostał. A że sobie nagrabiłeś wcześniej, to kara większa. Ja miałem 7 degradów, i jakoś nigdy nie zakładałem takich tematów, i nie prułem sie o to do całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie gram.pl się stacza, tylko ilość dzieci które mają dostęp do internetu się zwiększa co za tym idzie cała chmary żal.pl wypisuje pierdoły na forum i obraża innych , pamiętam jak kiedyś dałem mój teledysk o dragon ball''u zgadnijcie jaki był koment jednego z userów?
zgadliście, żal.pl...

STOP żal.pl i innym żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę tu powiedzieć... Jak widać potwierdzają się słowa autora tematu. Ludzie, jak nie chcecie się tu wypowiadać, to spadać, nikt Wam nie każe nabijać sobie akurat w tym temacie. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:07, PRINCE JANEK napisał:

Między innymi przez to gram się stacza!

A moim zdaniem stacza się przez ludzi takich jak Ty. Którzy zakładają tematy i wywlekają swoje sprawy na forum,by znaleźć się w świetle fleszy. Najpierw opowiadasz historię swojego degradu w tematach o moderatorach i zdegradowanych i udajesz pokrzywdzonego,a teraz to! Człowieku trochę samokrytycyzmu zanim będzie za późno!

Najlepsze są argumenty,że to nie przez degrada itd. Tylko ciekawe dlaczego chęć na zakładanie takich tematów nachodzi Cię własnie po degradach,hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurczę aj kiedyś też goniłem za brygadzistą ale dostałem nauczkę najlepiej o tych stopniach zapomnieć wtedy jest super a najgorsze są prowokacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować