Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Gram.pl się stacza?!

78 postów w tym temacie

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego obrażania.

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.


hmmm pewnie pasowalby jakis ogolny temat no ale nie wnikam... a co do staczania to raczej to wszytko jest wina ludzi a nie serwisu... na kazdym forum znajda sie spamerzy, ludzie w wieku np 13 lat, ktorzy w swoim przekonaniu nie robia nic zlego... nie jest to wina serwisu, no chyba ze czepiamy sie cdp (wpadki przy ek itp.) to jest inna bajka, ale przeciez kazdej firmie zdazaja sie wpadki... jak dla mnie gram.pl jest nadal najwiekszym i najlepszym polskim serwisem internetowym o grach (i nie tylko) i raczej nie zapowiada sie na zmiane...

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.


Łoł , -3 dostałeś?Za co ?

IMO ten temat jest zupełnie niepotrzebny. Jak gram się stacza? Nie rozumiem. Co z teog ze ludzie czepiająsięo degrada? To ludzie się staczają nie gram. Wszystko jest w porządku , a gram się rozwija.
IMO temat bes sensu ;/

PS: Chyba ty się staczasz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.

Czy ja wiem ja osobiście nie mam takiego odczucia więc chba nie jeśli Masz na myśli to co ja mam na myśli chba że Ci chodzi o coś innego. A mój kolega to dla posta zrobiłby wszystko tera już nie pisze bo sie wkurzył
że go nie awansowali on nikogo nie obrażał ale jak założyłem jakiś temat to gadał jakieś pierdoły żyby to zamknąć nie wiem czemu. A temat przetrwał.

Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.

ja też nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.


A co ty wogóle mu napisałeś że dostałeś aż takiego bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK może ty jesteś za dziwny i piszesz zakładając takie tematy które są bezsensowne.

edit: obrażam ? ciekawe w jakim tekście :x czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem raczej nie. To zależy od ludzi, którzy w nim uczestniczą. To jest serwer z różnymi tematami i każdy znajdzie tu coś dla siebie. A jak ktoś lubi spamować i obrażać... to jóż sprawa do moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.


NO to raczej wina zakładania tematów bez sensu i ludzi niechce sie czepiac ale masz obywatela to chyba nie długo tu jestes chyba że miałes wcześniej inne konto ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że uważasz tak pod wpływem tego impulsu po otrzymaniu degrada :( ...
(btw. życzę szybkiego uzyskania tego delegata ;)) )

w zasadzie, jeśli siedzi się dłużej na jakimś forum, to nie masz nim już tak wielkiego zainteresowania jak na początku, kiedy rozpoczynało się swoją "działalność" - wiem "z doświadczenia", bo już jest jedno forum, na którym przesiaduję 3 rok i :
* albo brak nowych sensownych tematów
* albo po prostu przychodzą jakieś " jelenie" < :DD > i zakładają tematy, które już są/ są bezsensowne - więc nawet wypowiadać się w nich nie chce ( a nawet nie ma potrzeby :PP )

jeśli gram.pl miałoby się stoczyć to hm... chyba głównie przez te wciąż powtarzające się tematy, zakładane przez nowych użytkowników... a niektóre to faktycznie w ogóle nie mają sensu .
Dużo się nie mogę nagadać na temat forum gram.pl
dlaczego?
myślę, że za krótko jeszcze na nim przebywam, żeby w 100% obiektywnie się o nim wyrażać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrady tez istnieją no nie? Hmmm....


@lisek ---> Niezupełnie tak myślę, po prostu nie tylko ja to zauważyłem(?).

@dominik ----> Prosiłem o nie odchodzenie od tematu? Znowu mnie posądzą o szopkę jak zacznę wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej ja to odczuwam... Dlaczego tak jest? Hmm ludzie wyzywają za byle co, czepiają
się czyjegoś degrada, śmią osądzać za jakieś szopki? Dlaczego się stacza? Przez spamerów? A
może jednak się nie stacza? W tym temacie możecie o tym pomówić! Tylko proszę bez wzajemnego
obrażania.

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.


No cóż,czasem mam takie wrażenie... Ej,zaraz,czy Ty nie miałeś Delegata? Dlaczego jesteś obywatelem? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram się lekko stacza. To przez te wszystkie głupie gierki typu "robisz czy nie robisz, grasz czy nie i.t.p." Sam grałem przez tydzień w jedną, potem miałem dość bezsensownych postów i pustego spamowania. Powoli robi się tu forum dla 9-13 latków którzy dopiero co dostali neta :/ Poza tym coraz więcej trolli ostatnio tu wita, na szczęście modki czuwają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię obrażać, ale mam wrażenie że temat jest założony ze złości na modów z powodu degrada, a co do niego to tylko i wyłącznie twoja wina, nie można wyładowywać agresji na forumowiczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:55, PRINCE JANEK napisał:

Degrady tez istnieją no nie? Hmmm....


@lisek ---> Niezupełnie tak myślę, po prostu nie tylko ja to zauważyłem(?).

@dominik ----> Prosiłem o nie odchodzenie od tematu? Znowu mnie posądzą o szopkę jak zacznę
wyjaśniać.



No no a jaka miałeś wcześniej range i co zrobiłes :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, mylisz się... Posłużyłem się wiadomościami innych forumowiczów. Degrad to nie jest dla mnie nowość.

@Mroczny --> najwyżej to Delegatem byłem, a zresztą Staty nie bolą. I nie odchodźcie od tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:45, Noirr napisał:

hmmm pewnie pasowalby jakis ogolny temat no ale nie wnikam... a co do staczania to raczej to
wszytko jest wina ludzi a nie serwisu... na kazdym forum znajda sie spamerzy, ludzie w wieku
np 13 lat, ktorzy w swoim przekonaniu nie robia nic zlego... nie jest to wina serwisu, no chyba
ze czepiamy sie cdp (wpadki przy ek itp.) to jest inna bajka, ale przeciez kazdej firmie zdazaja
sie wpadki... jak dla mnie gram.pl jest nadal najwiekszym i najlepszym polskim serwisem internetowym
o grach (i nie tylko) i raczej nie zapowiada sie na zmiane...

Ej nie każdy w tym wieku jest zły (chociaż ja mam 14 bez 17 dni), ja na gram.pl nikomu nie wadzę :)

Prince Janek--> Nie rób kolejnej szopki, tak jak z tymi wielkimi przeprosinami, dostałeś degrada i co ? Tak bardzo ci na statusie zależy :/

Edit-->Gram.pl może się stacza, ale napewno nię sama strona tylko forum, i nie przez pracowników/moderatorów, tylko różnego typu ludzi którzy nie dorośli do posiadania takiego ,,wynalazku" jak internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:58, PRINCE JANEK napisał:

Widzisz, mylisz się... Posłużyłem się wiadomościami innych forumowiczów. Degrad to nie jest
dla mnie nowość.

Może i tak, może tego nie zauważam, może jestem tu za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:45, Noirr napisał:

ludzie w wieku
np 13 lat, ktorzy w swoim przekonaniu nie robia nic zlego...


To mnie rozwaliło :p Nie wiem co ma wiek do tego... Ja mam 14 (rocznikowo 15 :P ) lat ale się jakoś za spamera nie uważam. Imho nawet stary dziad może być spamerem, to wszystko zależy od charakteru danej osoby.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować