Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia chce obniżyć cenę 8800 GT

42 postów w tym temacie

No to w dolarach, ale na polskie też chyba dosyć taniej wyjdzie.

Zastanawiałem się nad kupnem bo niedługo upgarde kompa więc chyba zakupie tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza

Nvidia zwróciła się rzekomo do producentów kart graficznych z prośbą o zmniejszenie kosztów produkcji GeForce'a 8800 GT, tak by mógł lepiej konkurować z Radeonem HD 3870. Inicjatywa jak najbardziej chwalebna, jednak wątpliwości budzi proponowany sposób redukcji kosztów.

Przeczytaj cały tekst "Nvidia chce obniżyć cenę 8800 GT" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskie nic nie stanieje, kto śledzi takie informacje? Konkurencja cenowa może będzie w USA ale nie u nas.

A i czy ten obrazek to jest prawdziwy czy to pokaz możliwości kart graficznych? Albo wzrok mam coraz słabszy albo rzeczywiście pokaz dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:44, Pablo09 napisał:

Bardzo dobra wiadomość dla gramowiczów którzy chcieliby polepszyć swoje komputery...

nie sadxze ze cena w polsce spadnie, nawet jesli juz to o te 10 dolarow czyli cale nic bo jakies 20-30 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:08, danzelmario napisał:

> Bardzo dobra wiadomość dla gramowiczów którzy chcieliby polepszyć swoje komputery...
nie sadxze ze cena w polsce spadnie, nawet jesli juz to o te 10 dolarow czyli cale nic bo jakies
20-30 zl .


Ale jednak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:12, Emillo2 napisał:

lepiej jakby kontrolowali głownych sprzedawców i ceny jakie solą ponad sugerowane a nie ściamniają
z 10$

dokladnie, marze jakie nakladaja sa ogromne, bo niby jak wyjasnic ze nie umieja przeliczac dolarow na euro? i karty kosztuja w europie sporo wiecej jak w usa?. wiem, wszystko kosztuje, ale takie newsy z tymi 10 dolarami sa smieszne dla mnie bo wiadomo ze ciecia mozna zrobic gdzie indzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezla grafa, z jakiej to gry?

aha, teraz po powiekszeniu widze ze zadnej :) czysty piekny real, mam nadzieje ze za jakis czas takich widokow nie bedziemy ogladac juz tylko dzieki grafikom komputerowym, bo tych w realu juz nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obniżka cen pewnie nie przyjdzie do polski chociaż może... kto to wie ;] ale jak by była w polsce to by... no kupiło dużo osób heh ja już mam kartę i mi "styknie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 13:03, WIELKus napisał:

obniżka cen pewnie nie przyjdzie do polski chociaż może... kto to wie ;] ale jak by była w
polsce to by... no kupiło dużo osób heh ja już mam kartę i mi "styknie"


10 dolarow to ok 25 zl :-). W komputroniku GeForce 8800GT potanial dzisiaj o 90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputronik... 8800GT wyrwiesz już bez problemu poniżej 9 baniek na allegro. 872 zeta Palit 512 mega i jeszcze Tomb Raider Anniversary w tym i co najważniejsze znacznie lepsze od referencyjnego chłodzenie. Jak ktoś się boi że marka kiepska to przecież ma 2 lata gwary na to, 2 kumpli kupiło sobie już wcześniej jak był po około 950 złoty i wszystko działa elegancko na poziomie 8800GT innych producentów. Za szybko z tej ceny nie zejdzie bo jest zbyt na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 13:42, Beliar-13 napisał:

No to dobrze, niech GeForce''y 8800 GT teraz tanieją bo mam zamiar kupić :D


też mam taki zamiar, więc niech tanieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa chwalebna ale wykonanie nie do końca ciekawe... poza tym wysokość tej obniżki jest dość.... ekhm niska:/ w zasadzie to o tyle można opuścić marżę w sklepie (przy tej cenie nie przyniesie to jakiś ogromnych strat) a jakoś karty graficznej będzie taka sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie chcą obniżyć cenę 8800GT...

Może w końcu ta piekielnie wydajna karta będzie dostępna dla normalnych ludzi :) Obecnie na nią mogą sobie pozwolić tylko ludzie z dużą kieszenią, w końcu 900 zł to kosmiczna suma pieniędzy. Z wielką chęcią kupię tą kartę, kiedyś ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież 10$ w produkcji to nie mało. Koszt wyprodukowania jednej karty jest kilka razy niższy od jej wartości rynkowej, więc takie cięcia nie będą groszową obniżką cen w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:35, master matrox napisał:

No, nareszcie chcą obniżyć cenę 8800GT...

Może w końcu ta piekielnie wydajna karta będzie dostępna dla normalnych ludzi :) Obecnie na
nią mogą sobie pozwolić tylko ludzie z dużą kieszenią, w końcu 900 zł to kosmiczna suma pieniędzy.
Z wielką chęcią kupię tą kartę, kiedyś ;>

przeciez 8800 gt dostepny jest juz po okolo 750 zl z przesylka, wystarczy na ceneo.pl poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować