Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sega o datach premier

22 postów w tym temacie

Mnie także cieszy, że PS2 nie odchodzi w niepamięć. ;) To właśnie Sega oświadczyła, że będzie PS2 jeszcze wspierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:10, milten6 napisał:

Z oferty Segi, jedyne co mnie interesuję to Empire: Total War :), na którego poczekam sobie,
niestety, do końca tego roku.


No właśnie też to mnie interesuje. To już druga gra która ma się ukazać w tym czasie, bo pierwsza to Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ten Bleach będzie wyglądał.. generalnie gry na licencjach seriali/filmów/anime sux bo cała otoczka fabularna zamienia się w bezsensowną młóckę ( no, Dragon Balle się wyróżniały, bo tam faktycznie chodziło tylko o walkę), ale z ciekawości bym zobaczył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Universe at War: Earth Assault. Na prawdę z tego co czytałem, to zanosi się że gra będzie bardzo dobra... Zresztą się jeszcze zobaczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród wymienionych tytułów znajdują się dwie perełki w które naprawdę chciałbym zagrać, a chodzi mi o Universe at War i The Club. Obie mogą wprowadzić jakieś oryginalne spojrzenie na gatunki, które reprezentują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:20, Anim napisał:

SEGA ogólnie będzie miała kilka fajnych tytułów w tym roku i to o różnorodnej tematyce.

No racja, jakoś tak spojrzałem - w tym roku Sega wejdzie w wielkim stylu... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 marca - Condemned 2 (PS3, X360) - kontynuacja udanego FPS-a z silnymi elementami horroru

Jak tak dalej pójdzie to FEAR 2 nie zobaczymy na PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować