• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Joshio

Pomocy Diablo II - To konto nie istnieje

Pytanie

Witam
Mam problem z moim D2, mam nadzieje ze ktos mi pomoze
Gdy wloczylem d2 jak zakazdym razem nastepnie battlenet i gdy wpisywalem haslo pojawil sie komunikat
"To konto nie istnieje. Jesli od 3 miesiecy nie korzystales z BN z tego konta, to prosze wybrac stworz nowe konto, a nastpenie dac nowa nazwe i haslo.."
Ale najlepsze jest to ze gralem w d2 wczoraj wiec nie minelo nawet 20h
Nie uzywalem zadnych MH easymap itp gralem na legalu
Pozatym poprosilem kumpla aby zalogowal sie na moje konto i udalo mu sie bezproblemow :/
Gdy ja probowalem zalogowac sie na inne konto sytuacja sie powtarzala :/

O co tu chodzi! ?
Wyslalem email do pomocy technicznej ale moge czekac dlugo na odp a zalzy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.10.2005 o 21:38, Valed napisał:

Może reeinstalka gry? Ostatecznie format systemu :P. Format zawszę dobry na wszystko !.

Jeśli instalowałeś kiedyś programy do gry na innych serwerach niż battle.net (do jakiekoliek gry Blizzarda - Diablo, SC, W3 itp) to zmieniły ci wpisy w rejestrze o serwerach battle.netu i teraz mimo, że pisze ci battle.net to łączysz się z innymi serwerami.
Ściągnij program jeszcze raz, ustaw sobie oryginalny serwer battle.netu i powinno działać :)
Jak nie działa to może chwilowo tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Reinstal nic nie da
>Spróbój ustawić bramke na EU może się zmieniła na US
>Twoje konto mogło być w wyniku błędu przemianowane usunięte ale to mało prawdopodobne. Ja straciłem kiedyś postać poprostu znikneła ale na bank mi nikt na konto nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 20:20, kamilimaciek1 napisał:

To może napisz do pomocy tech. CDP :)


Przecież napisał, że wysłał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz co, pozwolisz, że zacytuje Twoją wypowiedź z innego październikowego topicu:" E tam nie przesadzaj :)
Po prostu bardzo mnie zainteresował :)" Rozumiem, że interesuje Cię wiele tematów z przed czterech miesięcy ale czy Ci ludzie już czasem przez ten okres nie odnaleźli odpowiedzi na swe pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować