Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout: Paradise - zapowiedź

45 postów w tym temacie

Hakken

Nie wszystkie gry o samochodach muszą od razu być symulatorami, by dobrze się przy nich bawić. Niektóre mogą być lekkimi i łatwymi arcade'ami, które nie wymagają kierownicy i niesamowitych umiejętności po to, by utrzymać się na drodze. Na szczęście dla tych, którzy lubią się bawić, a nie męczyć, nadchodzi Burnout: Paradise.

Przeczytaj cały tekst "Burnout: Paradise - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z tym linkiem, wyrzuca mnie do strony głównej :] Ja tam nigdy nie lubiałem Burnouta wydaje mi się taki sztuczny, wolę FlatOuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demko z xbox live i w ogóle mi się szczerze powiedziawszy nie podobało...
Dlaczego zrezygnowano z łatwych traffick checków, Boost wskakiwał za wolno i ogólnie gra straciła wiele na burnoutowości przez to samodzielne wybieranie trasy etc.
Przynajmniej dla mnie burnout był zawsze grą: Jadę do przodu i jeszcze fajnie, nie trzeba było sie zastanawiac czy teraz skrecić czy potem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra będzie wielka przez duże W i już widzę że grafika jest super a grywalnośc znając burnouty będzie duża szkoda że nie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Liczyć się będzie także to, iż nastanie koniec z miłym popychaniem zawalidróg. Wjechanie w przeciwnika kończyć będzie się zawsze tak samo i uwierzcie nam, nie będzie to nic miłego." Tak? Ciekawe, bo Traffic Check działa. Nie jest tak hardkorowy jak w revenge, ale nadal istnieje i nikt nie broni go używać. Jeśli Ci się to nie podoba, w pełniaku będzie możliwość wyłączenia Traffic Check, ale nadal on istnieje..

@demon92:
RUBBISH. Burnout nie powstanie na kompy. Po prostu. Na stronie EA ktoś się musiał pomylić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria jest super, czasem grywam u kumpla przez co nie może mnie wywalić od siebie z domu przez min. 1godzinę. Szkoda, że nie ma konwersji na pieca. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować