Zaloguj się, aby obserwować  
matek24

Jedi Knight II Jedi Outcast - temat ogólny

60 postów w tym temacie

Wiem, że jest kod, który umożliwia odblokowanie wszystkich plansz. Sam go zastosowałem, ale było to tak dawno... Może ktoś wie jaki to kod? Jak się go zastosuje, to nie ma sejwów, tylko "sejw" na jdną plansze, łącznie 24 czy 25. Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 10:14, Aragloin napisał:

Wiem, że jest kod, który umożliwia odblokowanie wszystkich plansz. Sam go zastosowałem,
ale było to tak dawno... Może ktoś wie jaki to kod? Jak się go zastosuje, to nie ma sejwów,
tylko "sejw" na jdną plansze, łącznie 24 czy 25. Zna ktoś?


Chodzi ci o to?

W czasie gry naciśnij jednocześnie SHIFT oraz tyldę [~] i wpisz: devmapall (*). To aktywizuje cheat-mode. Teraz możesz wpisywać poniższe cheaty:

(*) jeśli to nie skutkuje, wpisz: helpusobi 1.

map (nazwa_mapy) - skok na mapę o nazwie:

kejim_post, kejim_base, artus_mine, artus_detention, artus_topside, valley, yavin_temple, yavin_trial, ns_streets, ns_hideout, ns_starpad, bespin_undercity, bespin_streets, bespin_platform, cairn_bay, cairn_assembly, cairn_reactor, cairn_dock1, doom_comm, doom_detention, doom_shields, yavin_swamp yavin_canyon, yavin_courtyard, yavin_final, pit, ctf_bespin, ctf_imperial, ctf_ns_streets, ctf_yavin, duel_bay, duel_jedi, duel_pit, duel_carbon, ffa_bespin, ffa_deathstar, ffa_imperial, ffa_ns_hideout, ffa_ns_streets, ffa_raven, ffa_yavin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś mod do JO, który pozwala no odcinanie części ciała? Bo znalazłem kiedyś taki ale był do Jedi Academy a teraz szukam takiego samego tyle żeby był do Outcast. Z góry thx za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt można osiągnąć za pomocą komend w konsoli. Wpisujesz g_saberRealisticCombat x (gdzie x to wartość od 1 do 9), ale musisz jeszcze włączyć rozczłonkowywanie w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No tak znam ten kod ale jak się go wpisze to nie tylko odcinasz części ciała ale również wszyscy przeciwnicy zadają nam większe obrażenia. A ja chciałem żeby można było tylko odcinać części ciała bez dodatkowych obrażeń. A i jeszcze jedno jak używać kody "control" bo jakoś prubuje i prubuje i nie mogę go użyć.Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć tutaj w poszukiwaniu stosownego moda:
http://jediknight2.filefront.com/

Jakie kody "control"? Nie rozumiem, o jakie chodzi. Mógłbyś lepiej wytłumaczyć, co one robią, do czego służą?

EDIT: Aha, już wiem. Tutaj musisz podać nazwę NPC sojusznika, ale być może to działa tylko wtedy, gdy masz kogoś pod ręką. Zaraz odpalę grę i zobaczę, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, gdzie można kupić Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy i Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, jak stoją cenowo, szukałem w Wirtusie i LEM sp. z o.o. ale nie ma, pobrałem demo gierki zajefajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i działa. Musisz mieć po prostu sojusznika w "drużynie" i wpisać "control x" (gdzie x to nazwa NPC, np. control luke lub control jan) w zależności od tego, kto to jest. Możesz również spróbować przywołać jakiegoś sojusznika za pomocą komend, a potem próbować, pewnie będzie działać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dawno nikt tu nic nie pisał :P

Ogólnie dziś odgrzebałem Jedi Knight II i nie mogłem się oprzeć - gierkę zainstalowałem.
Pograłem i muszę przyznać, że szturmowców sieka się tak dobrze, jak ładnych parę lat temu, gdy po raz pierwszy zagrałem w tę grę ^^
Jest to z pewnością jedna z najlepszych gier o SW jakie istnieją ;]

Dobra, wracam do gry, czas znaleźć tego kingpina (snajperzy są strasznie wkurzający w tej misji ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, JO jest nadal dobre. Co prawda nie grało mi się w niego już tak jak kiedyś (a swego czasu spędziłem przy nim ze 3 lata na intensywnej grze, potem na wymiataniu w multi), ale klimat nadal jest świetny i przyjemnie się sieka szturmowców oraz inne szumowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:30, Revanchist napisał:

Owszem, JO jest nadal dobre. Co prawda nie grało mi się w niego już tak jak kiedyś (a
swego czasu spędziłem przy nim ze 3 lata na intensywnej grze, potem na wymiataniu w multi),
ale klimat nadal jest świetny i przyjemnie się sieka szturmowców oraz inne szumowiny.


Nie ma to jak wystrzelać paru szurmowców z E-11 lub posiekać mieczem świetlnym :)
Nawet grafika zbytnio nie straszy. Jedyne co przeszkadza, to w zasadzie ... chodzenie. Chodzi mi głównie i wąskie przejścia nad przepaściami itp gdzie wymagana jest precyzja by nie spaść. Niestety jest jakoś dziwnie, że postać potrafi się jakoś no nie wiem, ślizgać. No i chodzi za daleko przy pojedyńczym kliknięciu, to jakieś nieintuicyjne. Przykładowo, wąskie przejście gdzieś na początku gry, gdzie wyłącza się tą "Wielką lodówkę" a potem trzeba wskoczyć na wysięgnik z kapsułą by przejść dalej. Potrzebowałem paru prób, bo często spadałem :F Ale ogólnie jest git ;]

Chociaż JO jest trochę dziwną grą, bo to nie typowy FPS - idź naprzód i zabijaj.
Tu często można się zablokować ... bo nie wiadomo gdzie iść x| Na szczęście jeszcze sporo pamiętam, więc na razie jakichś poważnych problemów nie miałem, ale pamiętam, że jak kiedyś grałem, to były chwile frustracji bo za cholerę nie wiedziałem co trzeba było w jakimś miejscu zrobić.
No to na razie tyle ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gunplay jednak nie jest jakiś rewelacyjny, przynajmniej w stosunku do poprzedniej części, w której ten aspekt stał na wysokim poziomie i był naprawdę przyjemny.

Z chodzeniem i przeskakiwaniem na platformy są problemy, fakt. Co do grafiki - nadal jest ładna, choć oczywiście już nie powala, a postacie strasznie kanciasto się obracają w trakcie filmików. Ale jak grałem w parę modów do Jedi Academy, to dzięki kilku nowym efektom graficznym i dopracowanym mapom wyglądało to wszystko całkiem ślicznie ;D.

A w JO to nie jest dziwne, bo można znaleźć całkiem sporo jeszcze starszych gier FPS, w których jest podobnie - w tym w poprzednich częściach Dark Forces. Ale to w końcu ta seria zaczęła taki model rozgrywki w strzelankach FPP :D (a ostatnia misja w pierwszej części DF jest tak beznadziejnie pokręcona, że autorów miałem ochotę zatłuc...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:46, Revanchist napisał:

Gunplay jednak nie jest jakiś rewelacyjny, przynajmniej w stosunku do poprzedniej części,
w której ten aspekt stał na wysokim poziomie i był naprawdę przyjemny.


Hmm też prawda - czasem szturmowiec stoi metr ode mnie, ale tak szybko zasuwa raz w lewo, raz w prawo, że trafić go nie można. Albo przeciwnicy mają skłonność biec prosto na gracza, czasem trudno trafić, i trzeba celować z wyprzedzeniem, bo strzały lecą za wolno. Ale trudno, to stara gra, nie może być wszystko perfekt.

Niestety w Dark Forces nie miałem nigdy okazji zagrać. A teraz tego nigdzie nie dostanę, mówi się trudno.

Ogólnie bardzo bym się ucieszył gdyby wyszła jakaś kontynuacja tej serii - chętnie popykałbym w kolejną grę w uniwersum SW z dobrą grafiką i podobnym gameplayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem tę grę, przeszedłem i polecam - klimat jest świetny, jak dla mnie lepszy niż w Jedi Academy.

@Outlander-pro - też chętnie zagrałbym w następną część Jedi Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować