Zaloguj się, aby obserwować  
kaczka99999

fifa 08 czy najlepsza?

12 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 14:59, Woko11 napisał:

Pffff... to samo. 07, 06, 08 - co za różnica?! EA wydaje tą samą grę, tylko tytuł zmienia.

kolega ma racje nic nowego mały modern żeby było że coś więcej oprawa troszkę inna i już NOWY PRODUKT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś na konsoli, że śmiesz tak mówić? FIFA w tym roku to najlepsza piłka nożna. PES nie ma prawa do niej nawet podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:58, kaczka99999 napisał:

mam pytanie czy fifa 07 jest lepsza od najnowszej


gorsza. Gameplay zrąbanyxP zostań przy 07 nic niestracisz.A i niesłuchaj komentarzy że każda fifa jest taka sama bo to tylko fanii zapatrzeni w PES tak mówią:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:04, Łeber napisał:

A grałeś na konsoli, że śmiesz tak mówić? FIFA w tym roku to najlepsza piłka nożna. PES nie
ma prawa do niej nawet podskakiwać.

już dawno z fify wyrosłem, na konsoli nie grałem jestem PC''towcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA to nie tylko PC, przede wszystkim to konsola. Więc nie rozumiem, jak można twierdzić, że gra jest beznadziejna znając tylko wersję PC''tową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już wałkowany nie raz... Ja już trochę z tego wyciągnąłem... A ty chyba nie.
Na tym forum, a raczej w tym kraju, większość gra na PC-tach co tu się dużo wypowiadać. A tam Fifa od 2006 roku nic się nie zmienia (tak samo na PS2), jak jest na next genach to nie wiem. Ale KONAMI nie faworyzuje Next-genowców, i na PC daje większośc(jak nie to samo) co na next-genach.

marcinshinoda---> Gdybym był zapatrzony w PES-a to bym nie widział jego wad, a jest ich bardzo dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum, że nie ocenia się książki po okładce. Chodzi tu o całą FIFĘ, a nie tylko o część PC. Jeżeli nie grałeś w tą grę na wszystkie platformy to nie ma sensu się wypowiadać. Tak samo z PES na kompie rulez, a na next-genach żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno PES jest bardziej wyrównany na wszystkich tych platformach niż FIFA, więc nie mów tu że FIFA jest taka mocna, bo nie jest. Ty na pewno nie grałes na wszystkich platformach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować