Zaloguj się, aby obserwować  
BiQ_MODED

Tabaka - szlachecka używka

238 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 21:11, misiuna1 napisał:

> Mój dziadek używał tabaki aby zwalczyć katar. Ja też w gimnazjum używałem tabaki,
ale
> kataru akurat nie miałem. Ale to kiedyś raz było na lekcji biologi. Sam to jej nigdy

> nie kupuję.
Ja ojcu buchnąłem. Miał RedBulla wtedy. Jak mnie siekło po bani, to nie wiedziałem co
sie dzieje. Ale mi sie to spodobało. I tak już 2 lata biore tylko RB.

Co ci się w tym podoba? Ja raz na biologi się zaciągłem, a w życiu około trzech. Jest tabaka o nazwie redbull, czy ty piszesz sobie nie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:19, Heterko napisał:

Jest tabaka o nazwie redbull, czy ty piszesz sobie nie na temat?

Tak, jest taka tabaka, i jest to jedna z mocniejszych tabak na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:46, Mroczny Baran napisał:

Widzę, że lubisz mocne tabaki. Z cięższych godną polecenia jest medyk (medicated) ?

Dzięki, na pewno sprawdzę. A ile ona mniej więcej kosztuje, bo jak więcej niż 10 złotych to będe miał dylemat (2 pudełka RB czy medyk ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:54, Andrij napisał:

U mnie niegdyś, jak jeszcze był w sklepie, to za pudełko 5 g płaciło się 2,5 zł. :]
Tak więc masz dylemat w RB czy 4 medyki. :P

Chyba RB lub 2 małe medyki :p
RB też jest dostępny w małych pudełkach, ale takie mi na 2 dni wystarcza, więc nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:43, misiuna1 napisał:

> Jest tabaka o nazwie redbull, czy ty piszesz sobie nie na temat?
Tak, jest taka tabaka, i jest to jedna z mocniejszych tabak na rynku.

Nie wiedziałem, że jest taka tabaka, A ile kosztuje taka tabaka i ile to gram? Albo jaka to mniejwięcej wielkość opakowania. A wy po co tabakę kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:33, Heterko napisał:

Nie wiedziałem, że jest taka tabaka, A ile kosztuje taka tabaka i ile to gram? Albo jaka
to mniejwięcej wielkość opakowania. A wy po co tabakę kupujecie?

Ja kupiłem pudełko Red Bulla za 6zł, jego wymiary to mniej więcej 7cm na 4,5 cm na 1,5 cm A tabake kupujemy aby fajnie wyglądała na biurku i by na nią popatrzeć :) A tak serio przecież powód kupna tabaki jest oczywisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:33, Heterko napisał:

> > Jest tabaka o nazwie redbull, czy ty piszesz sobie nie na temat?
> Tak, jest taka tabaka, i jest to jedna z mocniejszych tabak na rynku.
Nie wiedziałem, że jest taka tabaka, A ile kosztuje taka tabaka i ile to gram? Albo jaka
to mniejwięcej wielkość opakowania. A wy po co tabakę kupujecie?

RB stoi po około 5--6 złotych. A tabake kupuję dla tego,że, nie będe kłamał, jestem uzależniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tabake kupuję dla tego,że, nie będe kłamał, jestem uzależniony.

Dnia 26.10.2008 o 12:53, misiuna1 napisał:


Ja tabakę kupywałem jak miałem katar,ale już nie kupuje bo jak to brałem to dostałem od tego krfotoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:48, Warrior Within napisał:

> Nie wiedziałem, że jest taka tabaka, A ile kosztuje taka tabaka i ile to gram? Albo
jaka
> to mniejwięcej wielkość opakowania. A wy po co tabakę kupujecie?
Ja kupiłem pudełko Red Bulla za 6zł, jego wymiary to mniej więcej 7cm na 4,5 cm na 1,5
cm A tabake kupujemy aby fajnie wyglądała na biurku i by na nią popatrzeć :) A tak serio
przecież powód kupna tabaki jest oczywisty...

No ja naprawdę nie wiem. Wwąchujesz ją dla zabawy? Przecież to niszczy te komórki co dzięki nim wyczówamy zapach. Naprawdę nie wiem i nie robię sobie żadnych jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:17, Heterko napisał:

No ja naprawdę nie wiem. Wwąchujesz ją dla zabawy? Przecież to niszczy te komórki co
dzięki nim wyczówamy zapach. Naprawdę nie wiem i nie robię sobie żadnych jaj.


Przepraszam, ale dawno się tak nie uśmiałem. Tabaka to jedna z najmniej szkodliwych używek jakie tylko powstały. Ilość tytoniu w jednym opakowaniu jest nieporównywalnie mniejsza niż w jednym papierosie a mi osobiście jedno opakowanie starcza na dosyć długo. O tym, że tabaka "niszczy komórki dzięki którym wyczuwamy zapach" pierwszy raz słyszę i nie mam zamiaru w to wierzyć. Zbyt długą wciągam żeby się dać zwieść.

BTW. Nie wiedziałem, że na forum są inni snufferzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 18:25, wasamir napisał:

Przepraszam, ale dawno się tak nie uśmiałem. Tabaka to jedna z najmniej szkodliwych używek
jakie tylko powstały. Ilość tytoniu w jednym opakowaniu jest nieporównywalnie mniejsza
niż w jednym papierosie a mi osobiście jedno opakowanie starcza na dosyć długo. O tym,
że tabaka "niszczy komórki dzięki którym wyczuwamy zapach" pierwszy raz słyszę i nie
mam zamiaru w to wierzyć. Zbyt długą wciągam żeby się dać zwieść.

BTW. Nie wiedziałem, że na forum są inni snufferzy :P

No a po co ty ją wwąchujesz? Co ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:33, Heterko napisał:

No a po co ty ją wwąchujesz? Co ci to daje?


Wwąchuje ją z tego samego powodu z którego chodzę na spacery do parku, do kina, spotykam się z kumplami czy choćby gram w gry - ponieważ sprawia mi to przyjemność. Rozrywki są dla ludzi. Co Ci daje, że pograsz sobie na komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:39, wasamir napisał:

> No a po co ty ją wwąchujesz? Co ci to daje?

Wwąchuje ją z tego samego powodu z którego chodzę na spacery do parku, do kina, spotykam
się z kumplami czy choćby gram w gry - ponieważ sprawia mi to przyjemność. Rozrywki są
dla ludzi. Co Ci daje, że pograsz sobie na komputerze?

Aha, nie wiedziałem że ludzkość wymyśliła tak dziwną rozrywkę. Nie widzę w tym również nic szlacheckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:09, switch'u napisał:

NIe no ja nie moge tych głupich ludzisków. Jak można mówić że tabaka daje faze, Boże.
Przecież to bez sensu. Sam wciągam, bo lubię, fajnie się oddycha itp. Jak chcecie
fazy to się śćpajcie czymś a NIE DLA takich tabaka. a czemu nikt nie napisze o fazie
z pierwszego papierosa?

Bolała mnie głowa, ogólnie dziwnie się czułem. Popalałem sobie jeszcze trochę , ale sąsiadki doniosły matce i jak mam już zapalić to wolę albo alko , albo matkę naturę , ale nie lubię się truć

Co szlacheckiego ? Historia . Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:16, Dark Energy napisał:

http://www.pardon.pl/artykul/6660/uczniowie_wciagaja_tabake_panika_wideo
dawno nie wciągałem, muszę spróbować znowu, od tego mi się zachciało

Sory ale wciąganie tabaki na kreski jak koke dla szpanu jest żałosne... Ja wole normanie szczypte wciągnąć z dłoni(o początku tak brałem i nie zmienie sposobu) i mieć z tego przyjemność niż przedawkowywać aby pokazać zanjomym jakim się jest kozakiem.
Heterko szlachectwo tabaki wiąże się z historią bo to była używka polskiej szlachty(nie wspominając ile tego brał np. Napoleon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować