Zaloguj się, aby obserwować  
BiQ_MODED

Tabaka - szlachecka używka

238 postów w tym temacie

Chciałbym tutaj poruszyć sprawe tabaki - czy ktoś ją zażywa ? Jak tak to jaka jest Wasza ulubiona ? Chetnie porozmawiam z innymi ludzmi na ten temat ;]

Ok zeby nie bylo ze pisze temat beznadziejny napisze cos od siebie.

Moja ulubiona tabaka jest Gawith Apricot - napoczatku za slaba ( przedtem zazywalem red - bulla ) ale pozniej poznalem co to gawcio - subtelna morela w polaczeniu z mieta to jest to ! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Należy pamiętac że taka tabaka do kichania toco innego i to co mamy dzisiaj w sklepach to co innego. Ja sie kiedyś bawiłem w tabakę (niesmiertelny Red Bull), ale przestałem, bo jakoś tak mnie nie ciągnęło. Za to ta stara abaka do kichania tojest odlot dopiero- kichasz po tym jak porąbany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś w Hiszpanii kupiłem Loewen Prise - menthol snuff. Teraz to można dostać w Polsce [wtedy nie]. Całkiem fajna. A chusteczki... hm... no, jak porąbany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z tabaką zaczeła się jakieś 6 lat temu, kiedy to kolega z klasy przyniusł ze sobą tubkę Red Bull''a
Pamiętam jak by to było dziś... Ach... To był bul...:)
Z początku kupowałem różne... właściwie do tej pory nie mam swojej ulubionej.
Obecnie mam "" GAWITH Apricot "" Mocna tabaka miętowa porównywalna do Red Bull''a ale zdecydowanie delikatniej pieści nosek. Jednak moimi faworytami są słabsze tabaki miętowe. Słabsze tabaki mają zaletę... Jak jesteś palaczem, kup sobie jakąś słabszą tabakę, polecam jakąś niemiecką, miętową. Mówie wam, nie ma równie dobrego sposobu na żucenie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem na lekcjach wdychać tabaki troche, dokładnie nie wiem jakiego typu, ale początkowo był to Red Bull, teraz kumpel przyniosl po swietach jakas tabake w czarnym pudeleczku i jak wciagnalem to mi sie zaczelo az w glowie krecic i troche faze miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem ten wątek z otchłani tego forum :).... Ja zażywam Red Bulla oczywiście choć nie gardze Gawith Apricotem (dobra ale z deczka za słaba) i taką o smaku (hmm... zapachu?) coli - nazwy nie pamiętam ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem swój pierwszy raz :) był to Red Bull strong. Wciągnełem troszeczke dosłownie,ale prąd aż po mózgu poszedł :D Doradzi mi ktoś która tabaka jest dobra dla newbie :) Redbulla wadą jest że jest grubo zmielony i potem spływa do gardła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawym jest ze najwieksze odswiadczenie w uzywaniu tabaki maja nieletni :) jest to wyrob tytoniowy i z tego o mi wiadomo sprzedaz osobom ponizej 18 roku zycia jest zakazana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:41, Wiśniowy22 napisał:

Ja dziś miałem swój pierwszy raz :) był to Red Bull strong. Wciągnełem troszeczke dosłownie,ale
prąd aż po mózgu poszedł :D Doradzi mi ktoś która tabaka jest dobra dla newbie :) Redbulla
wadą jest że jest grubo zmielony i potem spływa do gardła;/


Ja od Red Bulla zacząłem i to jest na razie najklepsza tabaka jaką ciągnąłem. Słabsza choć też niczego sobie jest taka waniliowa (mam krótką pamięć do nazw i nazwy jej nie podam). A i nie można pozwolić, żeby tabaa do gardła się dostała. Trzeba ją całkowicie hmm... wysmarkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:45, morthi napisał:

ciekawym jest ze najwieksze odswiadczenie w uzywaniu tabaki maja nieletni :) jest to wyrob
tytoniowy i z tego o mi wiadomo sprzedaz osobom ponizej 18 roku zycia jest zakazana....

Tere fere :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... widocznie sprzedawca prowadzi bardzo dziwna kalkulacje - sprzeda tabake nieletniemu za 10 zl gdyz nie boi sie kilkutysiecznej kary...

@cybekziom
jakbys byl pelnoletni na pewno nie zadawalbys takich pytan...

ciekawe co rodzice sadza o waszych zainteresowaniach drodzy nastolatkowie(ponizej 18 roku zycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn raz się założył z kumplem, że zażyje całe opakowanie w 3 minuty - stawką było 0,7 litra :) "Wsysnął" całe pudełeczko, ale kilkanaści sekund za późno - przegrał zakład, a na dodatek nie mógł całą noc spać. Aż nawet zadzwonili na pogotowie zapytać, co się robi w przypadku przedawkowania tabaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no ja nie moge tych głupich ludzisków. Jak można mówić że tabaka daje faze, Boże. Przecież to bez sensu. Sam wciągam, bo lubię, fajnie się oddycha itp. Jak chcecie fazy to się śćpajcie czymś a NIE DLA takich tabaka. a czemu nikt nie napisze o fazie z pierwszego papierosa? przecież nie pale to wiem że jest straszna bania jak sie pali raz w tygodniu do piwa fajke. zawrót głowy straszny. raz nawet sobie tak na próbę wciągłem przez rure dość sporo tabaki i faza jest taka jak po papierosie , ale o wiele mniejsza. i po co to? dla fazy to robią gówniarze co ich nie stać na fete czy, może chcą zaimponować kolegom. o shit. a poza tym nie wiem jak jest zbudowany nos, ale wiem że nie spłynęło tyle tabaki ile wciągnąłem, na pewno. Pomyślcie gdzie sie to gromadzi. sam nie wiem ale powinno to mieć złe skutki... hehe to nawet dobrze, frajerstwo samo się wytępii... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować