Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ogłasza Skype'a dla PSP

33 postów w tym temacie

ładne macie opóźnienie, na fanowskim forum podnoszą się lamenty o to, że Slype jest dla Slima już od jakichś dwóch dni xD
Co do opinii Zaitseva: zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba Zaitsev nie przesadzaj aż tak. Trochę nawet nawet gierek jest, ale hiciorów takich wielkich ni ma.
W końcu ktoś się kiedyś zlituje, a jak na razie to warto sobie filmy pooglądać oraz muzy posłuchać (takie fajne głośniczki można jeszcze dokupić, tanie w miarę....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 14:57, Lucas016 napisał:

dokładnie szafir4 to samo chciałem napisać, uwielbiam gramowych newsmenów ;P


Bo tu się idzie na liczbę newsów nie ich ważność i treść. Jak już napisałem ale w starszym temacie że wiadomo od wielu dni że tylko na slime będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy to, że będzie na slima, to jedyna informacja w newsie? Dopiero dzisiaj pojawiła się oficjalna nota prasowa od Sony, dlatego teraz ją publikujemy razem z listą opcji. Przecież w tytule nie ma "Skype tylko dla PSP Slim" tylko "SONY OGŁASZA SKYPE''A DLA PSP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Skype w PSP to świetna funkcja. Darmowe dzwonienie na komputery i inne PSP przy użyciu Skypea? Mi to pasuje, choć racja, przydałoby się ujrzeć wreszcie jakąś nową grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To doskonała wiadomość dla posiadaczy PSP Slim :)
Fajnie, że będzie na niej Skype. Teraz będą mogli za pomocą tej zacnej konsolki rozmawiać głosowo. Moim zdaniem nie ma co narzekać na liczbę gier - jest sporo fajnych produkcji, w które naprawdę warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:35, master matrox napisał:

To doskonała wiadomość dla posiadaczy PSP Slim :)
Fajnie, że będzie na niej Skype. Teraz będą mogli za pomocą tej zacnej konsolki rozmawiać głosowo.
Moim zdaniem nie ma co narzekać na liczbę gier - jest sporo fajnych produkcji, w które naprawdę
warto zagrać.

CO POWIEDZIAŁEŚ?! Tylko na slim?? Bo ja mam PSP fat a na takiego tez będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:37, kabak5 napisał:

CO POWIEDZIAŁEŚ?! Tylko na slim?? Bo ja mam PSP fat a na takiego tez będzie?


wypadałoby czytać treść newsa...
a co do podsumowania Zaitseva...jestem świeżo upieczonym posiadaczem psp i prawdę powiedziawszy naprawdę dobrych tytułów nie brakuje. Jak dla mnie problemem jest dostanie ich w naszym pięknym kraju. Mam tylko nadzieję, ze God of War zostanie wydany w Polsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota... Od roku mam PSP, ale classic oczywiście i co? Omija mnie masa nowości, przez cholerną(i całkiem zrozumiałą, niestety) rządzę pieniądza Sony. I nie pocieszę się Skype''m, jak i pewnie całą masą innych nowości dla PSP, które wyjdą w najbliższym czasie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować