Zaloguj się, aby obserwować  
sinxx

Pytanie !!! WoW

8 postów w tym temacie

Witam !!! Od niedawna posiadam niewątpliwie wspaniałą gierke jaką jest WoW. Tyle że mam problem z wysokim latency. Zasugerowano mi by admin przekierował do mnie port na którym działa WoW. Tyle że nie mam pojęcia jaki to jest port. Czy ktokolwiek mógłby mi napisać na jakich portach działa WoW??? Z góry dziekuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 10:54, sinxx napisał:

Witam !!! Od niedawna posiadam niewątpliwie wspaniałą gierke jaką jest WoW. Tyle że mam problem
z wysokim latency. Zasugerowano mi by admin przekierował do mnie port na którym działa WoW.
Tyle że nie mam pojęcia jaki to jest port. Czy ktokolwiek mógłby mi napisać na jakich portach
działa WoW??? Z góry dziekuję. Pozdrawiam

o ile mnie pamięć nie myli to port 3724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby to bylo problemem.
- Jesli masz siec osiedlowa, to moze kumple z sieci zapychaja lacze?
- Jesli grasz na nowych serwerach Blizza, to lagi sa normalne (na starych sie prawie nie zdarzaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 10:54, sinxx napisał:

Witam !!! Od niedawna posiadam niewątpliwie wspaniałą gierke jaką jest WoW. Tyle że mam problem
z wysokim latency. Zasugerowano mi by admin przekierował do mnie port na którym działa WoW.
Tyle że nie mam pojęcia jaki to jest port. Czy ktokolwiek mógłby mi napisać na jakich portach
działa WoW??? Z góry dziekuję. Pozdrawiam


Proszę czytaj uważnie, to nie będziesz musiał zakładać kolejnego tematu - wszystkie odpowiedzi w tym numer portu podano w poprzednim założonym przez ciebie wątku. O tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3195&u=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 12:56, Volvox napisał:

Nie sadze zeby to bylo problemem.
- Jesli masz siec osiedlowa, to moze kumple z sieci zapychaja lacze?
- Jesli grasz na nowych serwerach Blizza, to lagi sa normalne (na starych sie prawie nie zdarzaja)

Witaj Volvox! Tak jestem w sieci lan, osiedlówce. Od dłuższego czasu nęka mnie problem w wysokim latency. Gram zazwyczaj na Burning Legion. Czy mógłbyś podać mi nazwy nowszych serwerów Blizzarda, może tam lagi dadzą mi spokój? Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowszych serwerach jest gorzej :P wiem bo też mam osiedlówke lan ;) poprostu Twój provider jest słaby lub za dużo osób coś pobiera z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 14:01, WoWmen napisał:

Na nowszych serwerach jest gorzej :P wiem bo też mam osiedlówke lan ;) poprostu Twój provider
jest słaby lub za dużo osób coś pobiera z sieci.

Więc nie ma już dla mnie ratunku? A może poprosić admina by zmienił coś na serwerze? Może jakieś propozycje? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić providera? ja miałęm taki problem duży okres czasu ale naszczęście się polepszyło. Nie ma sposobu by temu zaradzić innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować