Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wzmocnione już oficjalnie

45 postów w tym temacie

Dlaczego wszyscy tak jedziecie EA?? o.O.Wydaje dobre gry,ma kasę.Fify jak dla mnie mogą być,a Simsami się nie interesuję.Graliście w Simsy?Może ktoś jednak kupuje tą grę i EA ma na tym niezły zarobek?Nie pomyśleliście o tym?BioWare i Pandemic dostanie niezłego kopa finansowego i to się liczy.Bo wiecie-Są giganty i studia mniejsze.Ja bym się przyłączył do takiego giganta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:33, Kafar napisał:

Zaczyna mnie to już denerwować kupna przez gigantów innych ;/ to źle dla graczy ;/


Wiesz, to nie jest tak, że ktoś im przykłada lufę do głowy - BioWare z pewnością nie miało podstaw do niepokoju jeśli chodzi o swoje finanse. Cóż, decyzja szefostwa. Jedynej rzeczy na ich miejscu, której bym się obawiał to ta, że są w EA. ;) A Vivendi też jest niezłe - Sierre, niegdyś potentata rynku, wykończyli wzorcowo - choć, trzeba przyznać, nie od nich zaczął się ich upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wyjdzie to firmie na dobre.

Musieli w końcu jakoś odpowiedzieć na atak ze strony Activision Blizzard, więc wykupili wymienione firmy. Oby tylko nie przełożyło się to na cenę, bo jak wiadomo Electronics Arts sporo życzy sobie za własne produkty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:58, morgan.kacper napisał:

(...) piszecie coś tam, że Crysis został dobrze zrobiony. Mała uwaga. Crysis''a nie robili EA tylko go wydali. I nic więcej.


Nie zupełnie o to chodzi. Wielcy wydawcy znani są z tego, że mogą wywierać presję na swoje studia developerskie. Najlepszy przykład? JoWooD i Piranha Bytes nakazali im zrobić grę jak najszybciej, przez co otrzymaliśmy tytuł dobry, ale niedopracowany. EA znane jest z ingerowania w produkcje na których pudełkach znajduje się ich logo. W przypadku Crysisa developer otrzymał trochę luzu od EA, przez co gra wyszła w zasadzie bez błędów. Miejmy nadzieję, że będzie i tak w przypadku gier od BioWare, choć szczerze w to wąpię. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włacha! Popieram przedmówcę (Bodasz), wszystkie gry wychodziły by z EA? Nieee, ostatnio EA Sports pokazało gdzie mają graczy wypuszczając najnowszą FIFĘ... Tak nie może być!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA przez to ,że jest najbogatsze myśli ,że może podkupywac każdą firme .To nie wróży dobrze.
Oby teraz każdy zaczął im sie opierac i nie zgadzac na przyłączenie w ich szeregi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:54, Kafar napisał:

No właśnie problem polega na tym że te gry by nadal powstawały ale może by były lepsze? A tak teraz Ci sami ludzie na jeszcze więcej gier mają wpływ.

---> Ale nie rozumiem skad pretensje tylko do EA - przeciez firmy ktore zostaly kupione takze mialy cos do gadania, podejrzewam, ze mogly sie na przejecie nie zgodzic. Dlaczego nikt nie psioczy wlasnie na te firmy ? EA chce zrobic dobry interes - im masz to zle, a firmom ktore "sie sprzedaly" nie ? Dziwne podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja powiedziałem coś takie że tamte firmy to ok wszystko itp? Po prostu jak ktoś coś wszystko wchłania jak EA to potem źle się to kończy. Dla firm które się sprzedały jest to szansa raczej na rozwój ale klient nie mówię gracz na takim czymś w późniejszym czasie traci.

LifaR jak jesteś tak zorientowany to wiesz na pewno że nie zawsze jest takie coś że mogą się nie zgodzić. Każdego można kupić a jak nie to można poczynić kroki takie aby chciał się sprzedać. Proste. Stare to jak świat i nie rozumiesz? W sumie gadanie na ten temat nie ma sensu dla mnie jest to oczywiste że nie zawsze ale w większości przypadków jest tak jak napisałem. Powtórzę dla LifaRa jeszcze raz że nie zawsze tak jest jak piszę i nigdzie nie napisałem że w tym przypadku mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że wyjdzie to tym firmom na dobre a EA ograniczy się do wydawania gier przejętych firm i nie będzie zbytnio naciskać czy ingerować, inaczej dobre marki zostaną rozmienione na drobne. A polityka cenowa EA to już osobna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! BioWare zawsze robił dobre gry za (trzeba przyznać w porównaniu do EA) dość niewygórowaną cenę. A teraz to będzie Shock a nawet BioShock =) No to wpadka... choć przyznam szczerze że ze strony EA to dobre posunięcie rynkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!! Jak mogli to zrobić?. Ok, ok EA się to możę opłacało, ale, czy BioWare? czy oni nie pomyśleli o tym, że wszystkie gry będą musieli robić zgodzie z umową EA (o stracie tytułów gier w wypadku odejścia nie mówiąc...) to znaczy na jaki system operacyjny, na jaką platformę itp? Mam nadzieję, że Bio wiedzą co robią...

PS. A "spece" zrobili to tylko dla tego, że sami nie potrafią już zrobić dobrej gry..., Więc po co się trochę pomęczyć skoro można za pieniądze zarobione na 165789779842609 części simsów wykupić firmy, które się na tym znają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jedziecie na to EA, suchej nitki na nich nie zostawiacie :/ dla mnie jedyną bolączka jest to że EA ma drogie gry ( choć te pare złotych nie robi aż tak wielkiej różnicy ) ..i to wszystko, bo co do poziomu ich wykonania nie moge sie przyczepić. po za tym uważam że znaczny zastrzyk pieniędzy dla BioW może znacznie usprawnić ich prace nad kolejnymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W.S.A.D, gratuluje podejścia. Wszyscy mówicie, jakie to EA zuo zrobiło i jakie to straszne gry wydaje (Macie jakieś kompleksy na punkcie simsów?! Ja w to nawet gram). Kupili BioWare bo pewnie widzą, że ich umiejętności + kasa EA dadzą niewyobrażalnie świetne tytuły, i jakoś nie sądzę by się wtrącali do samego procesu tworzenia gier. A nawet jeśli?! Przecież EA też tworzy świetne gry (np: C&C III, seria BF) i mają wiele pomysłów które można wykorzystać. Za to gniotów zbyt dużo nie wydali ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoch drogie gry? EA czesto wydaje gry ponizej 200zł na konsolach, w porównaniu z innymi ale co z tego jak wiekszosc ich gier to niegrywalny s**t : NFS Pro szit, Carbon, MW - co sie stało programistom ze nie umieja nagle poprawnie skodowac modelu jazdy tak jak w Underground 2, nie był idealny ale grywalny. Całe serie tasiemcowych gniotów: FIFkA, NBA,NHL.

Polish napisał: "Za to gniotów zbyt dużo nie wydali ;/." ???????!!!!!!!!!LOL wypisałem powyzej.
"Przecież EA też tworzy świetne gry (np: C&C III, seria BF)" musze cie zmartwić kolego, serie Battlefield twozy szwedzkie Digital Ilusions CE (DICE http://www.dice.se) kture pisało jeszcze gry na amige. Stworzyli tez swietne 2 czesci Rallisport Challenge na xboxie. A co do C&C to jest to byłe studio Westwood kture zostało wchłoniete przez EA, i teraz EA podaje sie za twurców C&C, marke Westwood usmiercili. Pamietam jak dzis kiedy to 10 lat temu zagrywalem sie w Red Alerta.

Jedyne swietne gry EA (symulatory mozna powiedziec), to Fight Night (seria) i SKATE.
Jest jeszcze Burnout ale to studio Criterion pisze, a EA wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować