Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stereo? 5.1? Bah! 7.1 w grach!

48 postów w tym temacie

ja mam PC podłączonego do wieży + dobre słuchawy i sprawuje mi sie ten mix znakomicie, nie widze sensu po za kupnem mocniejszych kolumn zmiany na cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Może za kilka lat ;] a może trochę wcześniej się skuszę i zacznę grać w 7.1. Mogą być niezłe wrażenia...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie poruszam kablem to mi się robi 1.1 albo 1/2.1 jak kto woli i też żyję, a tutaj 7.1 proponują... szkoda, że nie mam gdzie zawiesić tych głośników bo jakoś mi brakuje ścian z lewej i prawej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Okrążony przez głośniki...
Niby jak bym miał zrobić 7.1, skoro ledwo 5.1 jakoś na stojakach mi się udało, na dodatek często się stukam....... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że 7+1 obsługiwane w grach budzi już wrażenie :)

Ja osobiście nadal funkcjonuje od 7 lat na zwykłych, dwóch głośnikach. Jak na razie nie zamierzam tego zmieniać. Dopiero gdy będę miał nowy komputer, zdecyduje się na głośniki 5+1. Czytałem, że gra w tym systemie przynosi dużo frajdy ze strony dźwiękowej i możemy bardzo "wciągnąć się" w grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby otrzywać dźwięk 7.1 dźwięk w grze musi być zapisany w kilku sytemach, np. Dolby Digital EX, DTS ES (na DVD) lub Dolby Digital Plus, DTS HD, Dolby True HD (HD-DVD, BD), więc to żadna nowość, tylko ten system m.in. przekształca dzwięk 5.1 do 7.1; wiele płyt głównych już obsługuje 7.1 ale tylko z DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo zachęcająco ;) A ja z moim 2.1 jakoś sobie radzę. Na razie starcza, a przy okazji kupna nowego komputera pomyślę o jakimś bardziej rozbudowanym systemie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować