Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DS-a przyszły rozwój

12 postów w tym temacie

To i tak wszystko pewnie tylko dla Japonii... :P
Zwykle tak jest. Ale rzeczywiście, Nintendo, jeśli się postara, zrobi tę funkcję naprawdę przydatną i użyteczną. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o same dworce to w nie których Polskich miastach jest na nich WIFI, Rzeszów w 70% jest w zasięgu darmowego WIFI postawionego przez miasto, jest to możliwe o ile pozostałe miasta zrobią tak samo jak stolica podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo darmowych HopSpotów jest w Polsce wręcz niektórzy nawet o nich nie wiedzą. Polecam autorowi i tym co się zgadzają przejechać np. z notebookiem przez miasta i powykrywać :)

Chociaż przyznam szczerze że wiele rozwiązań w nintendo WiFi mi się nie podoba :( i można było by ją najpierw rozbudować do gier a potem myśleć o mapach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar - fakt, w Polsce całkiem łatwo trafić na niezabezpieczone sieci WiFi. Szkopuł w tym, że nie wszystkie pozwalają na łączenie się DS-owi (prawdopodobnie kwestia poblokowanych portów). U mnie na uczelni (Polibuda Wrocławska) żaden hotspot nie pozwala na grę przez sieć na konsolce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 11:43, Zaitsev napisał:

Kafar - fakt, w Polsce całkiem łatwo trafić na niezabezpieczone sieci WiFi. Szkopuł w tym,
że nie wszystkie pozwalają na łączenie się DS-owi (prawdopodobnie kwestia poblokowanych portów).
U mnie na uczelni (Polibuda Wrocławska) żaden hotspot nie pozwala na grę przez sieć na konsolce...


No ja na DS w sumie mało co testowałem :P bardziej na notebooku. Ale teraz wychodzę na krótki spacer to sprawdzę:P Ale chodzi ogólnie o ta różnice.. że nie jest tak źle jak się myśli i dużo się zmieniło a na dodatek szybko się rozwija.

Oczywiście do Japonii nam daleko.. Ba do innych krajów nam daleko.. ale no nie jest źle :P (i żeby nie było nie cieszy mnie fakt ze mamy co mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by miło gdybym miał zasięg na każdym dworcu. No ale w Japonii nie jesteśmy i jescze troche poczekamy zanim dotrzemy do ich poziomu.

Może mi ktoś powiedzieć czy w Gdańsku jest jakiś acces point dla DS''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Japończyków to rzeczywiście niezły bajer. Kto wie? Może jednak w Europie w przyszłości też się jednak sprawdzi? <sarkazm off :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować