Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najpopularniejszych gier 2007 roku w Wielkiej Brytanii

30 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 12:28, tomekb1 napisał:

Skandal. Nie ma Wiedźmina. Wyspiarze nie znają sie na wybitnych produkcjach :)


Oni po prostu nie są koneserami jak my ;-)

Może dziwic dośc daleka lokata Assassin''s Creed (który miał byc wielkim hitem, a jak widac nie jest produkcją uznawaną przez graczy za jakąś max wybitną). Najbardziej razi mnie pierwsza lokata dla FiFy, ale może dlatego, że wolę PES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro się patrzy na te liczby sprzedanych egzemplarzy gier. Jeśli z około 60 mln, bogatego państwa maks co można wyciągnąć to niecały 1,4 mln egzemplarzy to coś tu jest nie tak. Szkoda, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jak dla mnie to CoD powinno być troszkę wyżej. Ale jak widać na wyspach maja inne gusty niż ja. Dziwi mnie pierwsza pozycja FIFY. Dużo fajniejszych gier w tym roku wyszło. A taka FIFKA na podium...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista moim zdaniem taka średnia szczerze powiedziawszy.
Pierwsze miejsce Fify trochę dziwi, no ale w końcu jest to marka, która jest w świecie gier już bardzo długo, tak więc nie ma się co dziwić że sprzedało się tak dużo egzemplarzy. Obecność kilku gierek na DSa mnie dziwi, bo moim zdaniem są to takie sobie produkcje, ale każdy ma swoje zdanie. Reszta listy OK, Assassins Creed dopiero na 9 pozycji - myślałem, że znajdzie się wyżej, a CoD 4 zasłużenie na 3 stopniu podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@master matrox,@gogrzes - Ale wy widzicie na ile konsol jest Fifa? Na 7. A np. Halo3 na jedną, Assassin''s Creed na dwie. Jabky to tak pomnożyć to wyjdzie ci o wiele większa liczba. (sry za długość komenta, jego styl i błędy ortograficzne, ale wypadł mi przycisk D(na jego miejscu jest wykałaczka :D) z klawiatury, a reszta jakoś słabo działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:33, Ryk Niedźwiedzia napisał:

Cholercia, trzeba było "Wiedźmina" wydać na DS...

Nie no, toć to hit byłby......
W sumie, to częściowo zabiłoby tę grę, ale gdyby to dobrze zrobić, może się udać.... :P

CoD4 w sumie, to jest w nawet zasłużonym miejscu, nie miał takiej potężnej reklamy jak Halo3 czy AC, ale w sumie, to jeden z najlepszych FPS''ów w tym roku.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! Fifa08 na pierwszym miejscu! W rankingu na najnudniejszą grę roku zajął by pierwsze miejsce, ale to co ja tu widzę jest dla mnie co najwyżej dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Wiedźmina...a szkoda.

Widać że Brytyjczycy lubią jakieś gierki na konsole, a nie na PC. Pewnie dlatego nie ma Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, FIFA jak zwykle, CoD na swoim miejscu, jedynie AC za nisko... szkoda.
Pozdrawiam tych którzy liczyli że zobaczą na tej liście Witchera ;]
Graszcz-> Zagraj sobie w wersje ps3/xpudło a zrozumiesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować